Įkraunama...
Įkraunama...

Dieniniai ir vakariniai makiažai

QUOTE(ritinelis1 @ 2015 12 27, 12:50)
O man labai patinka lupu spalva  bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2015 11 15, 01:51)


O man va klausimas kilo, jūsų natūralūs lūpų kontūrai tokie ryškūs, ar kokiu šviesiu pieštuku apvedėte? blush2.gif Nes man tai išteka blizgis per laiką, ir kontūrai tokie išplaukę gaunasi, vis galvoju gal pieštuką pradėti naudoti, bet dar iš senesnių laikų man jiems tokia antipatija, primena kai moteriškos vaikščiojo tokias ryškiai raudonais lūpų apvadais ir šviesiais lūpdažiais, na toks siaubingas siaubingas vaizdas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2015 12 29, 14:11)
O man va klausimas kilo, jūsų natūralūs lūpų kontūrai tokie ryškūs, ar kokiu šviesiu pieštuku apvedėte?  blush2.gif Nes man tai išteka blizgis per laiką, ir kontūrai tokie išplaukę gaunasi, vis galvoju gal pieštuką pradėti naudoti, bet dar iš senesnių laikų man jiems tokia antipatija, primena kai moteriškos vaikščiojo tokias ryškiai raudonais lūpų apvadais ir šviesiais lūpdažiais, na toks siaubingas siaubingas vaizdas  doh.gif  biggrin.gif

Kontūrai ryškus, lūpų pieštuko beveik niekad nenaudoju blush2.gif jeigu Jums išbėga, tuomet lūpų pieštukas turėtų pagelbėti, bet reikia atrasti tinkamos spalvos, kad nesigautų toks efektas, apie kurį kalbate 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 29 gruodžio 2015 - 13:25
QUOTE(barskuoleee @ 2015 12 29, 13:11)
Nes man tai išteka blizgis per laiką, ir kontūrai tokie išplaukę gaunasi, vis galvoju gal pieštuką pradėti naudoti

Jeigu pieštuku nereikia koreguoti lūpų formos (t.y. reikia tik kad dažai neišbėgtų už kontūro) - pabandykite skaidrų lūpų pieštuką, jis toks kiek vaškinis - nesimato, kad piešta, bet apsaugo.smile.gif
Lietuvoje tokių tikrai yra Essence firmos (eurokos/drogas), va toks, transparent. Pigus, jei Jums nepasiteisins - bent jau nebus gaila pinigų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 29 gruodžio 2015 - 15:08
QUOTE(Gisana @ 2015 12 29, 15:25)
Kontūrai ryškus, lūpų pieštuko beveik niekad nenaudoju  blush2.gif jeigu Jums išbėga, tuomet lūpų pieštukas turėtų pagelbėti, bet reikia atrasti tinkamos spalvos, kad nesigautų toks efektas, apie kurį kalbate  4u.gif



QUOTE(zomša @ 2015 12 29, 17:08)
Jeigu pieštuku nereikia koreguoti lūpų formos (t.y. reikia tik kad dažai neišbėgtų už kontūro) - pabandykite skaidrų lūpų pieštuką, jis toks kiek vaškinis - nesimato, kad piešta, bet apsaugo.smile.gif
Lietuvoje tokių tikrai yra Essence firmos (eurokos/drogas), va toks, transparent. Pigus, jei Jums nepasiteisins - bent jau nebus gaila pinigų.


Dėkui už patarimus, pabandysiu, manau gera idėja bespalvis 4u.gif
Atsakyti
Mano dieninis, nauja lupu spalva mylima wub.gif

Blakstienos tusu nepadazytos ir plaukai dar nesusukuoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 29 gruodžio 2015 - 17:48
Rykute, pasirodykit dar sykį, nemačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2015 12 30, 12:29)
Rykute, pasirodykit dar sykį, nemačiau  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
GISANA,šaunuolė ir gražuolė grįžo wub.gif
Atsakyti