Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

QUOTE(kas cia @ 2013 11 07, 17:02)
Mes uzsisakeme i HVD Hotel Miramar 4*+ , 12 naktu, Ultra AI, 2+2 vaikai (Obzoras) Visiems 6900 Lt. Teztour siam viesbuciui isvis nesamoninga kaina buvo, gal 11 000Lt, dabar neziurejau, gal irgi atpigino... Nezinau, ar brangu, bet labai dziaugiuosi, nes po Tez tour pasiulymo, jau buvau praradusi vilti i ji patekti doh.gif


O kokio amžiaus Jūsų vaikučiai jegu ne paslaptis? Mums labai siūlo šį viešbutį, bet bijau rinktis šį kurortą. Sakė, kad ten nemažai veiksmo, triukšmo, o mes su mažu vaiku.Kita vertus, atstumas iki to centro nemažas, tai viska veiksmas gal ten ir vyksta.. g.gif

Parašiau ir pagalvojau, ar tik tas triukšmas nebus susijęs su Auksinėm kopom blush2.gif susipainiojau...
Gal tuomet galit trumpai apie Obzorą ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocomania: 09 lapkričio 2013 - 16:07
QUOTE(Chocomania @ 2013 11 09, 16:57)
O kokio amžiaus Jūsų vaikučiai jegu ne paslaptis? Mums labai siūlo šį viešbutį, bet bijau rinktis šį kurortą, nes pakankamai triukšmingas jis. O mes su mažu vaiku.Kita vertus, atstumas iki to centro nemažas, tai viskas veiksmas gal ten ir vyksta.. g.gif

Bus 9 m. ir 2m. smile.gif , pazistama ten atostogavo, ispudziai labai geri, ji man rekomendavo si viesbutuka, todel net neabejodama ji ir uzsisakiau bigsmile.gif atstumas iki Obzoro nera didelis, sake 10 min pesciomis, tad su vezimeliu ramiai sau galesim nueiti, del to nesijaudinu rolleyes.gif Kelioniu vadybininke irgi mums labai rekomendavo, sake, kas vyko su seimomis, visi sugrizo labai patenkinti ir jokiu blogu atsiliepimu, tad kazkaip si karta labai lengvai apsisprendem del viesbucio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 11 09, 17:08)
Bus 9 m. ir  2m. smile.gif , pazistama ten atostogavo, ispudziai labai geri, ji man rekomendavo si viesbutuka, todel net neabejodama ji ir uzsisakiau bigsmile.gif atstumas iki Obzoro nera didelis, sake 10 min pesciomis, tad su vezimeliu ramiai sau galesim nueiti, del to nesijaudinu rolleyes.gif Kelioniu vadybininke irgi mums labai rekomendavo, sake, kas vyko su seimomis, visi sugrizo labai patenkinti ir jokiu blogu atsiliepimu, tad kazkaip si karta labai lengvai apsisprendem del viesbucio 4u.gif



Ačiū labai! Tuomet gal ir mes bandysim jį rezervuoti. Nors buvau nusiteikus, kad žiūrėsiu Nessabar kurorte, bet net kelis sykius kelionių vadybininkė akcentavo šį viešbutį, o dar ir šiaip geri atsiliepimai, tai matyt reik imti blush2.gif
Ir beliks laukti atostogų ir tikėtis gerų orų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocomania @ 2013 11 09, 17:12)
Ačiū labai! Tuomet gal ir mes bandysim jį rezervuoti. Nors buvau nusiteikus, kad žiūrėsiu Nessabar kurorte, bet net kelis sykius kelionių vadybininkė akcentavo šį viešbutį, o dar ir šiaip geri atsiliepimai, tai matyt reik imti  blush2.gif
Ir beliks laukti atostogų ir tikėtis gerų orų  lotuliukas.gif

Negasdinkite su blogais orais doh.gif , mes vyksime birzelio pab, tai labai tikiuosi, kad orai bus neblogi ir jau pakankamai silta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 11 09, 16:08)
Bus 9 m. ir  2m. smile.gif , pazistama ten atostogavo, ispudziai labai geri, ji man rekomendavo si viesbutuka, todel net neabejodama ji ir uzsisakiau bigsmile.gif atstumas iki Obzoro nera didelis, sake 10 min pesciomis, tad su vezimeliu ramiai sau galesim nueiti, del to nesijaudinu rolleyes.gif Kelioniu vadybininke irgi mums labai rekomendavo, sake, kas vyko su seimomis, visi sugrizo labai patenkinti ir jokiu blogu atsiliepimu, tad kazkaip si karta labai lengvai apsisprendem del viesbucio 4u.gif


Su Jūsų amžiaus vaikais tikrai šaunus viešbutis. Nesu girdėjusi neigiamų atsiliepimų. Bet jis triukšmingesnis nei Riu, ten daugiau veiksmo vyksta. Iki miestelio gaaal nebus 10 min. Teks ilgiau pakulniuoti. Net nesu tikra, kad ten yra koks šaligatvis palei gan judrų kelią, gal ir yra, bet abejoju truputį, nes važiuojant autobusu nesimastė. O kitas "kelias" - tik smėlėtu pajūriu, kur ne tik kojos, bet ir vežimo ratai sminga. Bet sako, kad yra autobusiukas. Aš Miramar dar palieku ateičiai smile.gif Tikrai norėčiau ten nuvykti. Bet kadangi mes planuojame važiuoti su 7-8 mėn. kūdikiu, tai bus gerai ir Riu Helios Bay. Ten ramiau, mūsų septynmečiui nebus kur pasiklysti, viskas jau žinoma, o ir su leliuku ramiau, plius miestelis arčiau: ar į parduotuvę, ar į vaistinę paeiti.
Papildyta:
QUOTE(Chocomania @ 2013 11 09, 15:57)
Gal tuomet galit trumpai apie Obzorą  ax.gif



Trumpai - Šventosios tipo Gariūnai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2013 11 09, 15:39)
Bet va įdomiai tas Novaturas vilioja  g.gif Pradinis įnašas kelionei - tik 199 LT. Bet iš tikrųjų tai ne kelionei, o "nuo galvos"  g.gif Vat ir apsigavau  unsure.gif


Teztour mokestis 10 proc. nuo kainos, tai jei kelione asmeniui kokia 1500, tai mokestis 150 Lt, jei brangesne nei 2000, tai avansas didesnis nei 200 Lt.
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 11 09, 17:16)
Negasdinkite su blogais orais doh.gif , mes vyksime birzelio pab, tai labai tikiuosi, kad orai bus neblogi ir jau pakankamai silta 4u.gif


Tikiuosi ir aš..reik įvertinti visas galimybes, kad po to nebūtų šoko nuvykus. O šiaip dar tikiuosi, kad ne tik oras jau bus pakankamai šiltas, bet ir vanduo ax.gif
Bet kokiu atveju, tikrai turim daugiau šansų turėti gerą orą, nei pasilikus ir susiplanavus atostogas LT blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ice @ 2013 11 09, 17:19)
Papildyta:
Trumpai - Šventosios tipo Gariūnai  lotuliukas.gif


Oj schmoll.gif o tai gal iš tiesų Nessabar geriau?
Atsakyti
QUOTE(Chocomania @ 2013 11 09, 16:24)
Oj  schmoll.gif  o tai gal iš tiesų Nessabar geriau?


O kokie Jūsų norai? Ar jūra, saule ir smėliu mėgautis, ar po miestelį pastoviai vaikštinėti rolleyes.gif

Aplankyti istorinio tipo miestelį Nessebarą galima ir iš Obzoro. Arba ekskursiją nusipirkti, arba savarankiškai (autobusu, taxi, autonuoma). Mes dar neaplankėme, nes buvo pakankamai karšta, o aš nestuke.gif , nenorėjau rizikuoti nualpti bevaikštinėdama, plius ten turistų masės.

Po Obzorą mes pavaikščiojome tik pirmą vakarą ir tik paskutinį vakarą, kai lauktuvių norėjome nupirkti. Viskas - daugiau jo nepasigedome schmoll.gif Valgyt nieko pirkti nereikia, juk AI, pramogų, na, bent mūsų mažiui geriausios pramogos - baseinas, jūra, smėlis, pica ir ledai visą dieną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2013 11 09, 17:19)
Su Jūsų amžiaus vaikais tikrai šaunus viešbutis. Nesu girdėjusi neigiamų atsiliepimų. Bet jis triukšmingesnis nei Riu, ten daugiau veiksmo vyksta. Iki miestelio gaaal nebus 10 min. Teks ilgiau pakulniuoti. Net nesu tikra, kad ten yra koks šaligatvis palei gan judrų kelią, gal ir yra, bet abejoju truputį, nes važiuojant autobusu nesimastė. O kitas "kelias" - tik smėlėtu pajūriu, kur ne tik kojos, bet ir vežimo ratai sminga. Bet sako, kad yra autobusiukas. Aš Miramar dar palieku ateičiai  smile.gif Tikrai norėčiau ten nuvykti. Bet kadangi mes planuojame važiuoti su 7-8 mėn. kūdikiu, tai bus gerai ir Riu Helios Bay. Ten ramiau, mūsų septynmečiui nebus kur pasiklysti, viskas jau žinoma, o ir su leliuku ramiau, plius miestelis arčiau: ar į parduotuvę, ar į vaistinę paeiti.
Papildyta:
Trumpai - Šventosios tipo Gariūnai  lotuliukas.gif

As kazkaip del miestelio labai nesuku sau smegenu. Sia vasara atostogavome Maljorkoje, miestelis Palmanova. Ir kas is to, kad jis buvo visai pasoneje viesbucio, buvom iseje gal 2 kartus pasivaikscioti i ji. Noredami kazka pamatyti daugiau, nuomavomes auto.. Tad koks miestelis salia man maziau svarbus nei pats viesbutis ir jo teritorija, kuriame teks gyventi visas atostogas 4u.gif Riu viesbuti irgi viliojo mane,bet kadangi Miramar atostogavo pazistami ir turejau tiesioginiu atsiliepimu, taisi karta pasiklioviau jais.. smile.gif
Ice, o kokie orai buvo, kai Jus atostogavote? Koki menesi? tokiuosi nelijo? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kas cia: 09 lapkričio 2013 - 16:39
QUOTE(kas cia @ 2013 11 09, 16:35)
Ice, o kokie orai buvo, kai Jus atostogavote? Koki menesi? tokiuosi nelijo? doh.gif


Mes atostogavome nuo 07.09. 7 naktis. Megztinių nė karto neprireikė: tik išskrendant iš LT ir grįžus tongue.gif Dienomis karščiausia buvo 29-30'C Bet mums OK, juk neguli tiesioginėje saulėje vidurdienį. Lietaus nebuvo. Keletas lašų iškrito tik paskutinę dieną išvažiuojant. Kartais buvo vėjuota - tada smagios bangos, kartais jūra kaip ežeras - tada medūzos ir maurai plaukioja smile.gif Prieš mums atvykstant biželio gale sakė, kad lijo. Bet čia ne taisyklė smile.gif
Kolegė Saulėtam krante buvo birželio viduryje, sakė buvo iki 35'C, tai jau labai karšta, dėl kondicionierių sinusitą gavo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(niekadeja1 @ 2013 11 09, 16:21)
Teztour mokestis 10 proc. nuo kainos, tai jei kelione asmeniui kokia 1500, tai mokestis 150 Lt, jei brangesne nei 2000, tai avansas didesnis nei 200 Lt.


Matot, kai man tokiai nepatyrusiai keliautojai parašo avansas kelionei tik 199 Lt ir kai ta kelionė užsakinėjama prieš 9 mėn., tai aš naiviai ir patikiu, kad taip gali būti unsure.gif

Šiemet kelionę pirkau kovo mėn. ir avansas buvo 20 proc. Bet kovo mėn. tai ne lapkričio mėn. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 09 lapkričio 2013 - 16:57
ace, o jusu kudikiui kiek laiko bus keliones metu?
gal galit trumpai papasakoti kuo viesbutis riu helios bay patiko?
as laukiuosi, tai vaikutis gims tik pavasari, o keliauti norim rudeni, bet gal negalima uzasakyti keliones dar negimusiam vaikiukui, nezinau gal as cia lb skubu, bet.. taip smagu kazkur vykti:)
Papildyta:
as pernai sakiausi kelione per agentura g2h.lt, bet ji gal tik gruodi paskelbe vasaros keliones i bulgarija, tai kainos nuo novaturo skyrėsi apie -300 lt. paslaugomis likome patenkinti:)
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 11 09, 17:53)
ace, o jusu kudikiui kiek laiko bus keliones metu?
gal galit trumpai papasakoti kuo viesbutis riu helios bay patiko?
as laukiuosi, tai vaikutis gims tik pavasari, o keliauti norim rudeni, bet gal negalima uzasakyti keliones dar negimusiam vaikiukui, nezinau gal as cia lb skubu, bet.. taip smagu kazkur vykti:)
Papildyta:
as pernai sakiausi kelione per agentura g2h.lt, bet ji gal tik gruodi paskelbe vasaros keliones i bulgarija, tai kainos nuo novaturo skyrėsi apie -300 lt. paslaugomis likome patenkinti:)


kad jau gal kartosiuos blush2.gif viskas mums ten patiko: švara, tvarka, nėra šurmulio baisinio, maistas tvarkingai ruošiamas, baseinas, o už poros žingsnių jūra...nubėgi į jūrą, palendi po dušu, šoki į baseiną, net gultų mums prie jūros nereikėjo, gulėdavome tik prie baseino, nes prie jūros pakankamai smėlis įkaista; netoli miestelio centras, vaistinė, parduotuvė, jei reiktų kokių sauskelnių papildomai, maistuko, tyrelių, košelių...labai pabodus būt viešbučio teritorijoje, vežimą į rankas ir stūmiesi pasibastyti gatvelėmis, promenada palei jūrą...
planuoju laiką, kad lelius būtų jau apie 7-8 mėn. kad jau vieną kitą košę valgytų ir kad būtų galima jau sodinti į lengvesnį (ne lopšinį) vežimėlį. tokie mano planai g.gif nors su pirmu nesame keliavę kūdikystėje unsure.gif jeigu vyresnėlis nebūtų pirmokas kitą rudenį - tai keliautume turbūt rugpjūčio gale ar net rugsėjį rolleyes.gif
ir dar nepaminėjau, kodėl į Obzorą...todėl kad tik 1 val autobusu nuo Varnos oro uosto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 09 lapkričio 2013 - 18:20