Įkraunama...
Įkraunama...

Smaragdo šalies (Airijos) gyventojos

Ačiū ačiū 4u.gif kol kas stengiuos i viska ramiai žiūrėti nes, kiek žinau, yra visokiu riziku pirmas 12 sav ax.gif pas gydytoja dar irgi nebuvau ir realiai neturim savo GP Dubline, o pas senąjį nevažinesiu kiekvieną kartą po 50km..

Girdėjau kad Wexforde irgi gera maternity ligoninė..


Ačiū už pratimus taip pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BeautifulSoul @ 2014 10 19, 22:06)
Sveikos, mamytes smile.gif atrodo, birzelio menesi ir as papildysiu jusu gretas.. ka tik suzinojau, kad  nestuke.gif


Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2014 10 20, 10:19)
Sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciu aciu 4u.gif dar nelabai tikiu.. turbut po kokio ultragarso patikesiu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 10 19, 21:45)
nerekomenduoju NMH Holles st. - kaip ant konvejerio, palatos uzgrustos, net gimdykloj buvom dviese beveik iki pat galo, tik kad greiciau greiciau, labai blogi ispudziai.

as gimdziau pries 4 metus toje pacioje ligonineje,gimdysiu ir sikart toje pacioje ligonineje. Nieko panasaus nebuvo,kaip tik esu viskuo labai patenkinta,tiek gimdymu,tiek jo prieziura. Net GP isgyre,kad si ligonine viena is geriausiu Dubline... Konvejerio jokio nebuvo,gimdziau sviesioje grazioje gimdykloje pati viena,MW sokinejo aplink. Pagimdziau be jokiu plysimu ir siuvimu,ir tai iki palatos veze su vezimeliu,nors galejau pati nueiti ax.gif zodziu esu visu 100% tik UZ sita ligonine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitiki @ 2014 10 21, 10:07)
as gimdziau pries 4 metus toje pacioje ligonineje,gimdysiu ir sikart toje pacioje ligonineje. Nieko panasaus nebuvo,kaip tik esu viskuo labai patenkinta,tiek gimdymu,tiek jo prieziura. Net GP isgyre,kad si ligonine viena is geriausiu Dubline... Konvejerio jokio nebuvo,gimdziau sviesioje grazioje gimdykloje pati viena,MW sokinejo aplink. Pagimdziau be jokiu plysimu ir siuvimu,ir tai iki palatos veze su vezimeliu,nors galejau pati nueiti  ax.gif zodziu esu visu 100% tik UZ sita ligonine  ax.gif


cia matyt kaip kam pasitaiko ir pasiseka... jie gi negali numatyti, kiek gimdymu bus ir buti viskam pasiruose. jei buna daugiau nei vidutiniskai, pas juos daugiau palatu ir darbuotoju neatsiranda, tenkinasi tuo, kas yra...

man dilemma, kuria ligonine rinktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(BeautifulSoul @ 2014 10 21, 11:32)
cia matyt kaip kam pasitaiko ir pasiseka... jie gi negali numatyti, kiek gimdymu bus ir buti viskam pasiruose. jei buna daugiau nei vidutiniskai, pas juos daugiau palatu ir darbuotoju neatsiranda, tenkinasi tuo, kas yra...

man dilemma, kuria ligonine rinktis  g.gif

As gimdziau Rotundoj ir jei reiktu, dar karta gimdyciau. Viskas buvo laai gerai. O visokiu istoriju teko isgirsti apie visas ligonines. Daugiausia neigiamu turbut apie NMH. Bet kaip sakoma jei vienam ten nepasiseke, nereiskia, kad ir kitam nepasiseks. Visose ligoninese, jei gimdymas normalus, visose viskas super. O va jei kokie sunkumai, visose vienodai buna bedu. Cia Airija, negalima pasakyti, kuri ligonine geresne. Bet kurioj galima pakliuti ant gero personalo, arba ne. Personalo, turiu omeny daktaru kompetencija, jei kokios komplikacijos. O midwife visose ligoninese labai malonios ir sokine aplink, akrtais net per daug. Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 21 spalio 2014 - 14:19
NHM siais metais gimde ir dvi mano kaimynes ir abi ja keikia. viena netgi ruosiasi per teismus kompensacijos ieskotis.
beje, jeigu vis del to pasirinksit sia ligonine, tai eikit arba "public" arba "fully private", jokiu budu ne "semi-private", nes tai tik pinigai i bala, realybej nera jokio skirtumo tarp public ir semi-private serviso.
Atsakyti

tute28 ir jautiena aciu, kad pasidalinot patirtim ir uz jusu komentarus, tikrai idomu kur kaip... istikruju tikrai cia dar sekmes reikalas, priklauso nuo to, kiek pacienciu ta diena, koks personalas ir t.t.
Apie semi-private esu girdejus, kad tenai atseit jeigu bus laisvu vietu, tada bus semi- private, o kitu atveju, teks eiti kartu su visom. kaip ir saket pinigai I bala..
Atsakyti
NHM public palatoj buvo 6 lovos, 6 mamos, o semi-private 6 lovos ir 5 mamos su kudikiais. pamegink pailset po gimdymo tokioj sarsalynej - personlas pirmyn atgal, vaikuciai verkauja, mamos apie juos tupineja, ar ziuri tv ar kalba telefonu, o lankymo valandom prie kiekvienos lovos po mininum 2 zmones, o dar kai kurie lankytojai su mazais vaikais. trumpai tariant, praktiskai niekada nebuvo pakankamai tylu, kad galetum bent valandziuke numigt, net nakti. nemiegojau tris paras. beje, maistas taip pat tragiskas. maniskis vis atnesdavo ka nors labiau valgomo...
Atsakyti
As gulejau 10vietej palatoj, taip, buvo nelengva, nes daug lankytoju, daug surmulio. Bet turbut visur uzsidengia aplink lova ir nematai kitu. Vargino ir leliuku verkimas, bet laikina gi tai, jei viskas gerai, po paros isleidzia namo. O Rotundoj valgiau kap kavinej, tikrai skaniai dave. As gan isranki maistui, LT kai gulejau, nieko nevalgiau, slykstu, o cia vyrui viska liepiau nesti atgal. Maistas puikus, tik aisku neviskas lekstej tinkama maitinanciai. Buvo vistiena ir salotos kopustu, pupeliu. Tai ju tiesiog nevalgiau. O pusrycius, toasta su sviestu ir uogiene, arbatos gavau dar gimdykloj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 21 spalio 2014 - 20:45
apsiskaiciavau truputi, public buvo 8 lovos...
toast'a ir arbatos as taip gavau po gimdymo, bet as tokiu dalyku nevalgau, tai MB sukramsnojo...
Atsakyti
esu drauges lankius Coombe ir NMH, tai man atrodo 8-10 lovu bendroj palatoj visur standartas.
eisiu ir as i bendra. dar galvojau pries pora men sveikatos draudima susiveikti, tada gal galima galvoti apie private, bet va kazkaip gavosi, kad nespejau apsidrausti smile.gif
Atsakyti