Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

Aš mamai nupirkau žurnalo prenumeratą, manau, tikrai apsidžiaugs smile.gif Ir bilietus į koncertą smile.gif
Atsakyti
Is facebooko nukopinus foto bus labai prasta jos kokybe, norint grazios foto ant drobes reiktu pasirupinti kokybiska foto. smile.gif O ideja siaip labai gera
Atsakyti
QUOTE(Katuliukas @ 2013 12 15, 23:37)
Is facebooko  nukopinus foto bus labai prasta jos kokybe, norint grazios foto ant drobes reiktu pasirupinti kokybiska foto.  smile.gif O ideja siaip labai gera

sakot prasta kokybe bus? na man ant kompo normalia rodo g.gif susitikti su jais be sansu man iki svenciu, kad foto kazkaip gauti jie kitoj saly gyvena, susitiksim tik po kaledu, kai atvaziuos pas mumis g.gif
as irgi dziaugiuosi sia mintim, tikrai manau gera varianta ismasciau thumbup.gif

Papildyta:
Sugalvojau dar viena minti rolleyes.gif sese su savo vaikinu kaledas isskrenda svesti i grankanarija, gris tik pries naujus metus, ju dovanos lauks saugiai pas mus po eglute....sesei bus kosmetika, jos draugui pirstines nike sportavimui....jie kartu jau virs 5 metu, labai graziai sutaria, abu dirba, viskas gerai....tik neturi vaiku, nedare dar biggrin.gif noretu jau , bet vis atidelioja tai tas tai anas....taigi vakar sugalvojau tokia minti....prie dovanu palikti jiems laiska nuo kaledu senio...laiskas butu tokio tipo: padekotu senis jiems uz tai, kad yra geri, kad graziai sutaria ir myli vienas kita, bet pasakytu, kad jiems kazko truksta, kad pagalvotu siais metais, apie kita savo gyvenimo ivyki, nebutu parasyta konkreciai, bet butu prisegta leliuko batukai arba kojinytes prie laisko wub.gif kaip manot, kaip jums mano mintis?
P.S. mes su sese labai artimai bendraujam, esam geriausios drauges, todel zinau, kad jos siuo laisku neizeisciau...
Atsakyti
As papuosalu medelius dovanosiu. Labai praktiska draugems dovana.
Atsakyti
Hedra:) nebent tikrai zinai , kad nei seses nei jos draugo eizeisi, nes as asmeniskai, tai neisizeisciau, bet stipriai susierzinciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:))
mes su sese labai artimai bendraujam, esam geriausios drauges, todel zinau, kad jos siuo laisku neizeisciau
tebūnie santykiai geri, bet.. mano nuomone nereiktų lipti į svetimą lovą ir diriguoti. "bus laikas, bus ir 2.gif "
Atsakyti
Hedra:),
Nenoriu tiketi, kad nedare. smile.gif Matyt, nelabai pasidaro, o ka daugiau artimiesiems sakys? Tai ir sako, kad dar ne laikas, kad atidelioja.
Kad ir kaip su sese sutariat, bet toks laiskas mane tikrai iskaudintu. Tiesiog sirdyje pasijausciau nepilnaverte.

Geriau susilaikyti nuo tokiu laisku 4u.gif
Atsakyti
Nu va, man tokia faina mintis atrode g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2013 12 16, 14:00)
tebūnie santykiai geri, bet.. mano nuomone nereiktų lipti į svetimą lovą ir diriguoti. "bus laikas, bus ir 2.gif "


drinks_cheers.gif visiskai pritariu, as kad ir kaip gerai sutarciau su kuo, susierzinciau toki laiska gavus. mes gaminom savo mazaji beveik metus, uzknisdavo tie klausimai, kaip toj reklamoj kada kada? dakale biggrin.gif tai dvieju zmoniu asmeninis reikalas ir nevalia i tai kist savo nosies 4u.gif
Atsakyti
Gerai nuspresta biggrin.gif biggrin.gif laisko nuo senio negaus tada biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 16, 14:12)
Gerai nuspresta biggrin.gif  biggrin.gif laisko nuo senio negaus tada biggrin.gif  biggrin.gif


aš įkišiu savo 3grašį...brolį spaudžiau 4 metus ( nieko nebuvo )...kol jis pradėjo atvirai klausti kas yra negerai ir kodėl nesigauna?
..paprasčiausiai nusiunčiau į Airiją vitaminų tam reikalui paaktyvinti...ir dabar esu dvynukių teta...
..kartais žmonės nedrįsta kalbėti ir net klausti - bet kaip priremi prie sienos pasako..
...gal ir negerai elgiausi...bet juk dabar laimingų žmonių krūva - brolis su žmona, seneliai ir mano šeimyna...
...taigis neakivaizdi užuomina...tikrai nepakenks..nebent tiksliai žinot, kad sesuo siekia karjeros, namo pakrantej ir 1 000 00 sąskaitoj - tada tik vaikai...tuo atveju geriau nieko nesakyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurateba: 16 gruodžio 2013 - 14:15
geriau tokios neakivaizdzios uzuominos nebuna per sventes smile.gif
Atsakyti