Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 11 29, 18:29)
gal galite pasakyti savo nuomone ar as tikrai clear spring? Pagaliau isdrisau pasirodyt  blush2.gif  4u.gif  nuoroda

Zinokit kai pamaciau jusu nuotraukas man iskart kilo stipri asociacija su viena spalva kuri atrodo jums idealiai tiktu. Tokia, rozinio sherbeto:
user posted image
Pradejau ieskot sios spalvos paletese tai randu clear winter ir cool winter. Man atrodo jus esat tas tipas kurio paleteje daugiausia va tokiu svariu sviesiu jogurtiniu spalvu kaip si rozine, alyviniu, melsvu... kazkuri is ziemu tokiu turi labai daug, bytte gal jus prisimenat kuri? 4u.gif O pas clear spring tokios rozines nera.
Jusu oda matyt is to tipo kur vadinama porcelianine. Vaikystes foto jusu tipas atrodo siltas kadangi skruostose ir lupose matosi koralinis - lasisinis pigmentas. Tai kaip ir rodo priklausyma siltam tipui, bet man vis delto atrodo kad esat labiau saltas tipas su silto itaka. g.gif
user posted image

QUOTE(Calmness @ 2013 11 29, 21:22)
nematau tokios paletej,del ko klausiu,kažkada esu turėjusi tokius gelsvus marškinukus tai kas pamatydavo mane su jais ,visi sakydavo jog labai tinka.ten neužmutinta spalva tokia,tokia svelniai svelniai gelsva,net nežinau su kuo palyginti.

ir pas light ir pas soft yra gelsvu, bet svaresne pas light

Soft summer derinukas:
user posted image

Light summer derinukas:
user posted image

Kuri palete jums butu artimesne jeigu rinktumetes drabuzius?


QUOTE(SOWELU @ 2013 11 30, 15:02)
Na ką, prisifotkinau iš to ką turėjau. Labai lauksiu komentarų, gal dar reiktų su kokiomis spalvomis pasibandyti  g.gif ALBUMAS

Man graziausiai ant jusu ziurisi 1, 6, 20, 32(cia balta ar ne visai?), 33, 43 ir 45. Nesiziurejo salotines, oranzines, geltonos, ziemines melynos, visokios deep tamsios spalvos... Graziausiai tiko pakankamai svarios, ne per ryskios saltos spalvos. Lieku prie savo nuomones kad esat cool summer. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 30 lapkričio 2013 - 21:30
aš sowelu bendram albume uždengiu, kad liktų tik veidas, o spalvos nesimatytų, tai švariausiai, skaisčiausiai veidas atrodo su melsvom, rausvom ir į violetinę pusę. Dar gerai ta labai šviesi rausva su metaliukais, megztukas avižų/rausvas ir tos dvi tamsesnės, šaltesnės raudonos, šiltos žalios tikrai ne, tos dvi prie galo šaltesnės pusė velnio.
Na tikrai panašu į cool summer, atrodo ir tokių spalvų rūbai spintoje vyrauja smile.gif
Atsakyti

QUOTE(SOWELU @ 2013 11 30, 19:45)
Oj ne, man rodos mano daug tamsesnės už tavasias smile.gif


bandziau delioti salia save ir tave ir lyginti, tai oda tamsteles akivaizdziai tamsesne, o akys....hm, kad tamsesnes gal nepasakyciau, bet truputi saltesnes g.gif
spalvos -1.6.7.15.23.29.31.32.33.42.43.45 biggrin.gif va, bet i mano nuomone geriau demesio nekreipt, as cia zalia dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 30, 22:30)
Man graziausiai ant jusu ziurisi 1, 6, 20, 32(cia balta ar ne visai?), 33, 43 ir 45. Nesiziurejo salotines, oranzines, geltonos, ziemines melynos, visokios deep tamsios spalvos... Graziausiai tiko pakankamai svarios, ne per ryskios saltos spalvos. Lieku prie savo nuomones kad esat cool summer. 4u.gif

32 grynai šalta balta tokia..
Aš tai, tiesą sakant nelabai matau kas man tinka.. doh.gif Juodos nesifotkinau, nes nenešioju tokių drabužių..per daug niūru..

Cool winter sakot?
O tai kaip čia susižinot ar light, true ar soft??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 30 lapkričio 2013 - 22:10
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 30, 14:02)
Na ką, prisifotkinau iš to ką turėjau. Labai lauksiu komentarų, gal dar reiktų su kokiomis spalvomis pasibandyti  g.gif ALBUMAS
O čia odos spalva, akių - be makiažo ir be įdegio (po vasaros jau nusiplovė)
user posted image


Man panašiausia į bright spring 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 30, 23:04)
Cool winter sakot?
O tai kaip čia susižinot ar light, true ar soft??


Nea, ne cool winter. biggrin.gif


As apie sita tipa:


light spring

bright spring

true spring

light summer

true summer

soft summer

soft autumn

true autumn

dark autumn

dark winter

true winter

bright winter
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 30, 23:21)
Nea, ne cool winter. biggrin.gif


Taip taip summer turėjau omenyje biggrin.gif

O bright spring - tai su pavasaris su vasaros įtaka?? Va čia man atrodo artimos spalvos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 30 lapkričio 2013 - 22:49
[quote=Hiver,2013 11 30, 22:30]
ir pas light ir pas soft yra gelsvu, bet svaresne pas light

Soft summer derinukas:
user posted image

Light summer derinukas:
user posted image

Kuri palete jums butu artimesne jeigu rinktumetes drabuzius?



Hmm...sakyčiau,kad nei vienas,kažkaip nelimpa,keisti deriniai g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 30, 23:26)
O bright spring - tai su pavasaris su vasaros įtaka??



Pries tris dienas kaip tik deti aprasymai kas su kieno itaka, tiek to pakartosiu... 4u.gif

QUOTE(Hiver @ 2013 11 27, 11:58)
Kiekvienas tipas skirstomas i tris potipius. Kiekvienas is potipiu turi itakos is kitu tipu.

Ziemos tipai:

Ryski ziema (clear winter) arba ziema su pavasario bruozais (winter with spring influence) - nes ziema ir pavasari sieja ryskios, svarios, grynos, vaiskios spalvos.

Salta ziema (cool winter) arba ziema su vasaros bruozais (winter with summer influence) - nes ziema ir vasara sieja saltos spalvos.

Tamsi ziema (deep winter) arba ziema su rudens bruozais (winter with autumn influence) - nes ziema ir rudeni sieja gilios, tamsios, tirstos spalvos.

Pavasario tipai:

Sviesus pavasaris (light spring) arba pavasaris su vasaros bruozais (spring with summer influence) - nes pavasari ir vasara sieja sviesios, lengvos spalvos.

Siltas pavasaris (warm spring) arba pavasaris su rudens bruozais (spring with autumn influence) - nes pavasari ir rudeni sieja siltos spalvos.

Ryskus pavasaris (clear spring) arba pavasaris su ziemos bruozais (spring with winter influence) - nes pavasari ir ziema sieja ryskios, svarios, grynos, vaiskios spalvos.

Vasaros tipai:

Sviesi vasara (light summer) arba vasara su pavasario bruozais (summer with spring influence) - nes vasara ir pavasari sieja sviesios, lengvos spalvos.

Svelni vasara (soft summer) arba vasara su rudens bruozais (summer with autumn influence) - nes vasara ir rudeni sieja svelnios, minkstos, prislopintos, neryskios, ramios spalvos.

Salta vasara (cool summer) arba vasara su ziemos bruozais (summer with winter influence) - nes vasara ir ziema sieja saltos spalvos.

Rudens tipai:

Siltas ruduo (warm autumn) arba ruduo su pavasario bruozais (autumn with spring influence) - nes rudeni ir pavasari sieja siltos spalvos.

Svelnus ruduo (soft autumn) arba ruduo su vasaros bruozais (autumn with summer influence) - nes rudeni ir vasara sieja svelnios, minkstos, prislopintos, neryskios, ramios spalvos.

Tamsus ruduo (deep autumn) arba ruduo su ziemos bruozais (autumn with winter influence) - nes rudeni ir ziema sieja gilios, tamsios, tirstos spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 30 lapkričio 2013 - 23:16
Ačiū Hiver 4u.gif O bright = clear ?
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 12 01, 00:19)
Ačiū Hiver  4u.gif  O bright = clear ?

Taip. Kaip ir true = cool (saltiems tipams), true = warm (siltiems tipams).
Atsakyti
Calmness, teks tada matuotis su spalvom. biggrin.gif Nes dar is anksciau kazkas pora nuomoniu issake ir del treciosios vasaros.
Atsakyti