Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(amberr. @ 2015 11 07, 17:38)
Idomi gine tureciau pasakyt.. g.gif as dar paklausciau vienos nuomones..  unsure.gif  4u.gif
Nutraukt dufa, kai toks mazas prg  blink.gif taigi negalima jo nutraukt is vis iki 3men, kai mazas prg  unsure.gif


Vakar buvau pas naują ginę, privačiai į vaisingumo kliniką nuėjau. Tai sakė negert dupho, db darysiuos kas savaitę ir stebėsim, nes žemas dar nieko nereiškia, jeigu nenukrenta iki ribos. Geltonkūnis didelis pas mane, tai sako, turėtų laikyt, bet pirmiausia iš kraujo žiūrėsim. Jei nemažės, negersiu, jei mažės, sakė geriau natūralų progesteroną imt, nei duphą...
Taiva, kiek žmonių, tiek nuomonių..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktigone: 07 lapkričio 2015 - 21:26
QUOTE(Mergiona @ 2015 11 07, 18:37)
Visokiu nuomoniu yra. Yra kliniku kurios net po ivf visa palaikyma vaistais nutraukia nuo 2sav po isodinimo


Bet tai tada cia pasaka be galo.. nes jei prg mazas, tai be papildomo progesterono isnesiot neimanoma beveik... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(naktigone @ 2015 11 07, 22:25)
Vakar buvau pas naują ginę, privačiai į vaisingumo kliniką nuėjau. Tai sakė negert dupho, db darysiuos kas savaitę ir stebėsim, nes žemas dar nieko nereiškia, jeigu nenukrenta iki ribos. Geltonkūnis didelis pas mane, tai sako, turėtų laikyt, bet pirmiausia iš kraujo žiūrėsim. Jei nemažės, negersiu, jei mažės, sakė geriau natūralų progesteroną imt, nei duphą...
Taiva, kiek žmonių, tiek nuomonių..


Tai nesvarbu ar dufa ar naturalu, as kalbu apie progesterona tiesiog.. as nesuvokiu kdl jo gali neskirt ir dar liept nutraukt, kai mazas prg.. nebutinai jusu atveju, bet aplamai..po 12sav, tai jau placenta gamina, bet iki.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 07 lapkričio 2015 - 22:03
QUOTE(amberr. @ 2015 11 07, 23:05)
Bet tai tada cia pasaka be galo.. nes jei prg mazas, tai be papildomo progesterono isnesiot neimanoma beveik...  unsure.gif
Papildyta:
Tai nesvarbu ar dufa ar naturalu, as kalbu apie progesterona tiesiog.. as nesuvokiu kdl jo gali neskirt ir dar liept nutraukt, kai mazas prg.. nebutinai jusu atveju, bet aplamai..po 12sav, tai jau placenta gamina, bet iki..  g.gif


Nu jeigu normos ribose, tai gal dėl to neskiria? Man su 77 (norm 35-286) sakė kad pirmą trimestrą gali taip ir laikytis. Tiesiog žiūrim, ar nemažės.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 11 07, 18:37)
Visokiu nuomoniu yra. Yra kliniku kurios net po ivf visa palaikyma vaistais nutraukia nuo 2sav po isodinimo


Oho, nežinau tokių klinikų. Šiaip dažniausiai paskiria naudoti crinoną iki 12 sav. Bet po IVF tai visai kitas reikalas, organizmas šiaip gali užgrybauti dėl hormonų, tai čia neverta lygiuotis.
Atsakyti
Sveikos. Noreciau informacijos del hcg kraujo tyrimo. Gavau rezultatus: 82 (t.y. 4 nestumo savaite). Tai reiskia kad pilnai nestumui 4 savaiteles ar dar +2 savaites. Nes hcg pradeda augti nuo implantacijos?
Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Tigi @ 2015 12 02, 20:15)
Sveikos.  Noreciau informacijos del hcg kraujo tyrimo. Gavau rezultatus: 82 (t.y. 4 nestumo savaite).  Tai reiskia kad pilnai nestumui 4 savaiteles ar dar +2 savaites. Nes hcg pradeda augti nuo implantacijos?
Aciu uz atsakymus.

Nestumas skaiciuojasi nuo pirmos mmm dienos. Tai manau jei nuo mm praejo 4 sav. Tai nestumas - 4 sav, o embrionui - apie 2 sav. ( laikas nuo implantacijos)
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2015 12 02, 20:02)
Nestumas skaiciuojasi nuo pirmos mmm dienos. Tai manau jei nuo mm praejo 4 sav. Tai nestumas - 4  sav, o embrionui - apie 2 sav. ( laikas nuo implantacijos)

Taip taip suprantu kad skaiciuojasi nuo mmm pradzios. Bet pas mane tokia situacija kad pastojau po persileidimo nesulaukusi pirmuju mmm.
Atsakyti
QUOTE(Tigi @ 2015 12 02, 21:05)
Taip taip suprantu kad skaiciuojasi nuo mmm pradzios. Bet pas mane tokia situacija kad pastojau po persileidimo nesulaukusi pirmuju mmm.


o jus tikra kad cia ne HCG likuciai o naujas nestumas? Jei nestumas naujas- tai jam 3 sav ir kelios dienos.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 12 02, 21:49)
o jus tikra kad cia ne HCG likuciai o naujas nestumas? Jei nestumas naujas- tai jam 3 sav ir kelios dienos.

ačiū už atsakymą. 4u.gif
Taip visiskai tikra kad naujas nestumas. persileidimas ivyko spalio viduryje, lapkricio vidury buvau pas gyd. patvirtino kad viskas graziai issivale. Dar pasake kad viena kiauside grazi, o kita policistine. Gruodžio 1 d. vis dar nesulaukusi mmm pasidariau testa ir pamačiau du ryškius II smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, labai reikia jusu nuomones! gal zinote kada mazdaug hcg parodytu nestuma po implantacijos??
pirmadieni velai man pradejo teplioti rusvai, rudai, tesiasi iki siol.siandien daugiau, bet tai visi labo tik rudas tepliojomas, rusvas, nieko panasaus i krauja normalu. siandien man jei cia ne mmm 38 c.d.
anas ciklas truko net 41 d. siandien pasidariau hcg- 0.
ar gali buti jog dar anksti?
lauksiu atsakymu!! verysad.gif
Papildyta:
Irr beje gali buti jog man iki dabar vyksta implantacija ir del to dar neprasidejo gamintis hcg kadangi nesibaige impl??
Atsakyti
HCG pradeda kilti is karto po to kai prasidejo implantacija, jei 0- reiskia nieko nera. verysad.gif Implantacinis kraujavimas- cia toks mitas, jis buna lb retai ir ne daugiau nei vos matomas ant ikloto laselis kraujo, joks tepliojimas. schmoll.gif "keisti" ciklai, ilgi, su tepliojimu pasitaiko kai O neivyko visai. Jei tai kartojasi nuolat- reikia ziuret ar auga PRG po O, ar nera endometriozes, letines anovuliacijos (policistozes). Ir siaip ar viskas gerai. Na, teoriskai kalbant jei moteris vaisingo amziaus ir turejo santykiu- tikimybe kad ji laukiasi niekada nera 0, na bet jusu aprasytoje situacijoje ta tikimybe lb maza. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 gruodžio 2015 - 19:48
QUOTE(Mergiona @ 2015 12 03, 20:44)
HCG pradeda kilti is karto po to kai prasidejo implantacija, jei 0- reiskia nieko nera.  verysad.gif  Implantacinis kraujavimas- cia toks mitas, jis buna lb retai ir ne daugiau nei vos matomas ant ikloto laselis kraujo, joks tepliojimas.  schmoll.gif "keisti" ciklai, ilgi, su tepliojimu pasitaiko kai O neivyko visai. Jei tai kartojasi nuolat- reikia ziuret ar auga PRG po O, ar nera endometriozes, letines anovuliacijos (policistozes). Ir siaip ar viskas gerai. Na, teoriskai kalbant jei moteris vaisingo amziaus ir turejo santykiu- tikimybe kad ji laukiasi niekada nera 0, na bet jusu aprasytoje situacijoje ta tikimybe lb maza.  verysad.gif



hmmmmmm... na, kad tai mitas tai pasigincysiu schmoll.gif tikrai ne.. turiu drauge, kuriai tepliojo. Jei butu mitas, nerasytu knygose, intern. ir taip tt apie butent toki implant. pozymi.
mano atveju galbut kaip ir sakai tai nera impl. nes hcg 0, bet sakau kad tikrai laisvai gali kraujuoti ir taip buna tikrai.
Na bet grysiu prie klausimo kuris siaip ar taip man idomu: gal zinote po kiek laiko po implantacijos anksciausiai parodo tyrimukas nestuma? Labai idomu pasidare, niekur nerandu:(
Atsakyti