Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Rasydama cia tik sveciai..turejau omenyj sioje planetoje biggrin.gif
Žodžiu...visos čia fanatikės renkasi...man atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 08 sausio 2014 - 22:00
QUOTE(Marija1 @ 2014 01 08, 21:57)
Rasydama cia tik sveciai..turejau omenyj sioje planetoje biggrin.gif
Žodžiu...visos čia fanatikės renkasi...man atrodo  wub.gif


Aš supratau thumbup.gif
Atsakyti
Šioje nuorodoje radau eglutės žaisliukų, rekomenduoju paganyti akis, ax.gif http://www.avito.ru/sankt-peterburg

Atsakyti
patiko skraidės straipsnis. fainas daiktas tie lagaminai, tik norėjau paklausti ar taip ir laikai nesuvyniotus, ar čia fotografavimui išpakavai? nedūžta ?

vakar Panevėžy praėjau pro Norfas, bet jau nieko nebėra, arba sudužę. buvo tokie giedantys angelai kaip aš turiu raudoną tai ten balti šiek tiek kitokie, bet apskaldyti, raganos ir snieguolės belikę... tai Jyske nusipirkau rinkinuką iš 4 (besmegenis, varlė, pelėdžiukas, spragtukas) ir agurką smile.gif rinkinį tai dėl spragtuko pirkau, gražus jis man ir pelėdžiukas fainas su kepure taip ant šono. O agurkas tai toks visai natūralaus naminio agurkėlio dydžio:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 09 sausio 2014 - 07:24
Arkliukai plastmasiniai, trijų spalvų žali, raudoni, auksiniai. Jei kam reikia arkliukų galiu paimti, rašykite į a.ž. Kaina 6 Lt.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violija: 09 sausio 2014 - 10:53
QUOTE(Marija1 @ 2014 01 08, 22:57)
Rasydama cia tik sveciai..turejau omenyj sioje planetoje biggrin.gif
Žodžiu...visos čia fanatikės renkasi...man atrodo  wub.gif


Taigi ,tikros fanatikes doh.gif Vyras man jau sako ,tu kaip vaikas su tais zaisliukais 4u.gif

QUOTE(violija @ 2014 01 09, 00:02)
Šioje nuorodoje radau eglutės žaisliukų, rekomenduoju paganyti akis,  ax.gif   http://www.avito.ru/sankt-peterburg

Aciu uz tinklalapio nuoroda ,man ziauriai patiko cekoslovakiski zaislai biggrin.gif http://www.avito.ru/...akiya_123934528
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yunica: 09 sausio 2014 - 16:41
QUOTE(Yunica @ 2014 01 09, 16:39)
Aciu uz tinklalapio nuoroda ,man ziauriai patiko cekoslovakiski zaislai  biggrin.gif http://www.avito.ru/...akiya_123934528

Tikrai puikūs. Kokybė labai gera. Kiek turiu tarybinių montažinių, tai pajuodavę, aptrupėję.
Atsakyti
QUOTE(Yunica @ 2014 01 09, 17:39)
Taigi ,tikros fanatikes  doh.gif Vyras man jau sako ,tu kaip vaikas su tais zaisliukais  4u.gif
Aciu uz tinklalapio nuoroda ,man ziauriai patiko cekoslovakiski zaislai  biggrin.gif http://www.avito.ru/...akiya_123934528

nežinau kada rasiu savo aparačiuką nuotraukoms perkelti, tai parodysiu savo čekiškų žaisliukų aukcijonines nuotraukas
user posted imageuser posted image
dabar jau daug apsišviečiau apie čekiškus žaisliukus, juos gamina ir šiais laikais firma "Rautis" turiu ir katalogą visą, bet jis ne kokia paslaptis, FB yra ir parsisiunčiau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 09 sausio 2014 - 18:23
QUOTE(ziogelis2003 @ 2014 01 09, 19:18)
nežinau kada rasiu savo aparačiuką nuotraukoms perkelti, tai parodysiu savo čekiškų žaisliukų  aukcijonines nuotraukas
dabar jau daug apsišviečiau apie čekiškus žaisliukus, juos gamina ir šiais laikais firma "Rautis" turiu ir katalogą visą, bet jis ne kokia paslaptis, FB yra ir parsisiunčiau



Niu va ,profas cekiskuose zaisliukuose 4u.gif Maciau ebay tu naujovisku ,bet kazkaip neuzkibau g.gif

Grazus rinkinukas Ziogeli thumbup.gif ir grybai ,ir vorai tinkle ,net malunas ,lektuvas ,puikumelis
Atsakyti
QUOTE(Yunica @ 2014 01 09, 20:14)
Niu va ,profas cekiskuose zaisliukuose  4u.gif Maciau ebay tu naujovisku ,bet kazkaip neuzkibau  g.gif

Grazus rinkinukas Ziogeli  thumbup.gif ir grybai ,ir vorai tinkle ,net malunas ,lektuvas ,puikumelis


reikės kitais metais pas čekus aukcijonuose labiau padalyvauti, nors galvoju, kad man šiek tiek pasisekė pigiau nusipirkti, siuntė nebrangiai, tik 170 kronų paprašė. Dabar viena turi neblogų rusiškų, bet kai paklausiau kainos, tai už kelis žaisliukus pasakė 570 kronų siuntimas, susilaikysiu, nes siuntimas už žaisliukus brangesnis... iš lėktuvų tai juokiausi, sakau vienas normalus, o kitas kukurūznikas biggrin.gif vorai irgi skirtingi. dar tokie du rankinukai tašytės , kažkokia lesykla, musės.
Atsakyti
ziogeli, labai dailus cekiski zaisliukai. Jie ant eglutes labai graziai atrodo..

ten kur parduoda cekiska biseri, maciau tokiu stambesniu karoliu ir stikliniu vamzdeliu. galima bandyti darytis pacioms tokius a'la cekiskus zaisliukus.
man biski ir lietuviskus siaudeliu sodus konstrukcijos primena.
kas moka verti tuos sodus, tai manau tokius zaisliukus nesunkiai padarytu.
as va turiu keleta rusisku tokiu "konstrukciniu" apibyrejusiu ir girliandu "lauzo"
vis ruosiuosi uzsiimt restauracija. Tik bijau, kad kai zaisliuka isardysiu, sudet nebemokesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2014 01 09, 23:38)

as va turiu keleta rusisku tokiu "konstrukciniu" apibyrejusiu ir girliandu "lauzo"
vis ruosiuosi uzsiimt restauracija. Tik bijau, kad kai zaisliuka isardysiu, sudet nebemokesiu  unsure.gif

tai vat aš pagaliau nusipirkau vielutės ir išsitraukiau pabirėjusius palydovus ir kažkaip nedrąsu pradėti
Atsakyti