Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 43

QUOTE(Lauryte80 @ 2013 11 13, 14:06)

Lauryte, labai skaudu, kai serga ir mirsta musu artimieji, bet jie jau suauge, jie kazkiek sioj zemej pagyvene, pasidziauge... Bet kai suserga ir mirsta mazyliai, kurie praktiskai nemate kitokio gyvenimo, kaip tik palatos sienos, tada norisi balsu kaukti-Dieve, kodel tokia neteisybe cray.gif Visokie zmogzudziai sedi patenkinti, aukstus mokslus nemokamai baigia, ne velnias ju neima, o tokie angeleliai Zemej prisikankina ir nueina pas Dieva... cray.gif
Lauryte, didziausia uzuojauta jums console.gif
Atsakyti
Lauryte, o Dieve švenčiausias, ką tas vaikas iškentė, ką tu iškentei, žodžių nėra.

Turiu giminaitį ligoniuką - 6 m. limfoma, brolio anūkas, serga jau beveik metus, bijojau eiti į ligoninę lankyti, negaliu matyti vaikų. Bet jis lyg ir pasiduoda gydymui. Tfu tfu tfu. O palatos laimynė buvo - 1m. 4 mėn. mieloma (piktas lb.) ir dar su Dauno sindromu, o mama mergytės - jauna, graži, moderni moteris. Gerai, kad tas vaikas miegojo, nemačiau, nes paskui klaiksti nuo tokių dalykų, o padėti juk niekuo negali.
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2013 11 13, 13:06)

baisu verysad.gif stiprybes
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2013 11 13, 14:06)
Mano istorija kitokia, mes palaidojom dukryte, 4 metuku. Jei trumpai- 2 metuku aptiktas auglys pilvuke, su metastazėmis plaučiuose, kepenyse, prieširdyje. Paskui sekė chemoterapijos, operacijos, švitinimas, kaulų čiulpų transplantacija. Veliau- aptikta metastazė galvytėje, ji kelis kartus operuota, švitinta, chemoterpija vel.. Ir dabar, po stiprios chemoterapijos ir dvieju galvytes švitinimų, lapkričio pirmąją, koma, ir sustojo širdelė..Nebeatlaikė vaikutis..

Uzuojauta ,kuo didziausia verysad.gif stiprybes Jusu seimai
Atsakyti
Lauryte80, sirdis plysta beskaitant.....uzuojauta Jums verysad.gif
Taip pat ir kitoms mergaitems, netekusioms artimuju, didziausia uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
Užuojauta visoms netekusioms savų.
Susirgus, kiekviena, turbūt, klausėme už ką man čia taip. Kartais dar ir dabar lenda tokia įkyri mintis. Bet, kai pasižiūri aplinui, kad vaikučiai tokie maži suserga. labai gaila. Atsakymas aiškus - už nieką, taip jau yra.
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2013 11 13, 13:06)
Mano istorija kitokia, ..

4u.gif Stiprybės jums ir jūsų šeimai verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2013 11 13, 15:06)
Mano istorija kitokia, mes palaidojom dukryte, 4 metuku. Jei trumpai- 2 metuku aptiktas auglys pilvuke, su metastazėmis plaučiuose, kepenyse, prieširdyje. Paskui sekė chemoterapijos, operacijos, švitinimas, kaulų čiulpų transplantacija. Veliau- aptikta metastazė galvytėje, ji kelis kartus operuota, švitinta, chemoterpija vel.. Ir dabar, po stiprios chemoterapijos ir dvieju galvytes švitinimų, lapkričio pirmąją, koma, ir sustojo širdelė..Nebeatlaikė vaikutis..

Stiprybes jums verysad.gif
Uzuojauta visiems praradusiems savo artimus ir brangius zmones verysad.gif
Atsakyti
Labutis merginos, reikia Jusu pagalbos/informacijos 4u.gif
Mano brangus zmogus serga onkologine liga ir vartoja MAUDA, noreciau suzinoti apie ja daugiau, kokia buna reakcija, poveikis...viska mirksiukas.gif Kur galeciau rasti sia informacija , kas galetu pasisakyti sia tema ? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 11 13, 19:03)
Labutis merginos, reikia Jusu pagalbos/informacijos  4u.gif
Mano brangus zmogus serga onkologine liga ir vartoja MAUDA, noreciau suzinoti apie ja daugiau, kokia buna reakcija, poveikis...viska  mirksiukas.gif  Kur galeciau rasti sia informacija , kas galetu pasisakyti sia tema ? Buciau labai dekinga  4u.gif

Labas.tai jus pasidalinkit su mumis informacija 4u.gif .nuo ko naudojat?koks poveikis?kaip jauciasi jusu brangus zmogus?Demetoji mauda nuodingas augalas.naudojama liaudies medicinoje gydant v...Mums irgi idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 11 13, 18:03)
Labutis merginos, reikia Jusu pagalbos/informacijos  4u.gif
Mano brangus zmogus serga onkologine liga ir vartoja MAUDA, noreciau suzinoti apie ja daugiau, kokia buna reakcija, poveikis...viska  mirksiukas.gif  Kur galeciau rasti sia informacija , kas galetu pasisakyti sia tema ? Buciau labai dekinga  4u.gif

Labas,

Aš vartojau. ax.gif Vartojau užpilą, pagamintą žolininkės. Jokio šalutinio poveikio nebuvo. Gėris. smile.gif
Atsakyti
Manau pravers nemazai info apie demetaja mauda 4u.gif
http://www.sibiroflo...index.php/mauda
Atsakyti