Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 43

Laba diena.gal kas galetu atsakyti ar prie onkologijos galima gerti kalci su vit.d.aptikau kompo israse.kad vyrui kaulu degeneraciniai pakitimai g.gif .Gal kalcio reikia.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 01 03, 12:35)
Laba diena.gal kas galetu atsakyti ar prie onkologijos galima gerti kalci su vit.d.aptikau kompo israse.kad vyrui kaulu degeneraciniai pakitimai g.gif .Gal kalcio reikia.Aciu 4u.gif

mamai onkologe patare gerti vitamina d taip pat del kaulu.
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 01 03, 14:22)
mamai onkologe patare gerti vitamina d taip pat del kaulu.

o koki geriat?be kalcio?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 01 03, 12:35)
Laba diena.gal kas galetu atsakyti ar prie onkologijos galima gerti kalci su vit.d.aptikau kompo israse.kad vyrui kaulu degeneraciniai pakitimai g.gif .Gal kalcio reikia.Aciu 4u.gif



Manau, kad taip, chemija ir radiacija labai niokoja kaulus, o dabar dar ir žiema, trūksta saulės. Aš geriu Omega plius D Calcium, geras.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 01 03, 13:25)
o koki geriat?be kalcio?

gryna vitamina d. ir dar mama zuvu taukus geria.
Atsakyti
Aciu atsakiusiom 4u.gif .reikia gerti ir mums.nu bet nieks nieko net nepasake....o ir as nepastebejau.tokio iraso.tik siandien uzkliuvo.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 01 03, 13:34)
Aciu atsakiusiom 4u.gif .reikia gerti ir mums.nu bet nieks nieko net nepasake....o ir as nepastebejau.tokio iraso.tik siandien uzkliuvo.

priklauso nuo gydytojos. Va onkologe rekomendavo gerti, o seimos gydytoja sako, kad netiki vitaminu, zuvu tauku nauda...
Atsakyti
Vitaminą D reikia gerti didelėm dozėm, jeigu neklystu po 800 mg parai. Aš dabar nusipirkau omega3 su vit D, tai šalia to vis tiek geriu dar ir papildomai vit D. Dar liepė pavartoti linų sėmenų aliejų (bet be iš maximos). Gėriau jį ir anksčiau, dabar laukiu ketvirtadienio, kai dirbs Tymo turgus, tai lėksiu ten nusipirkti. Daug apie jį gero prirašyta, bandysiu dar pasistiprinti.

Dėl leukocitų. Gėriau aš tą miežių nuovirą. Man tai jis buvo šlykštus ir nieko nepadėjo, teko leistis neupogeną Dirbtiniu būdu tie leukocitai mušami, dirbtinai juos ir reikia atstatinėti.

Ir dar kažkas klausė ko reikia ligoniukui, galiu atsakyti labai trumpai dėmesio. Kai man būna labai blogai, kreipiuosi į Mylinčius gyvenimą. Niekas ten nelinksmina, bet bent mintis susidėlioti į tvarkingas lentynėles padeda.

Sekmės ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 01 03, 15:58)
priklauso nuo gydytojos. Va onkologe rekomendavo gerti, o seimos gydytoja sako, kad netiki vitaminu, zuvu tauku nauda...

joo turbut yra gydytoju.kurie galvoja o kam cia gerti ir pinigus metyti.jei vis tiek nieks nepades verysad.gif Jau nupirkau smile.gif .pradziai kalcis su vit.d
Atsakyti
Mergaites, atsiprasau kad vel ikisu nosi, ale su reikalu - del vit D.
Perkant iherbe, jo duoda nemokamai
http://www.iherb.com...0-Tablets/15030

http://www.iherb.com...-Softgels/50807

Antrojo nauja pakuote turiu namie (iki 2015 metu galioja), jei kuriai reikia - galiu atiduoti.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 03, 16:08)
As prisimenu, kad kol vyksta chemija ir radiacija kazkokiu papildu negalima gerti g.gif Bet neprisimenu, kokiu g.gif
Gal daktaro paklauskit, ar galima, ar nebus blogiau 4u.gif

aciu 4u.gif as visai ir pamirsau.galvoju gal cia tas kalcis ir nieko nepakenks.reiks pirmadieni pas mylima gydytoja paklaust.
Atsakyti
Nebėra mano mamytės. verysad.gif

Dėkoju visoms pasidalinančioms savo patirtimi, patarimais.

Telaimina Dievas Jus ir Jūsų artimuosius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažos meškos: 04 sausio 2014 - 09:42