Įkraunama...
Įkraunama...

Maltos bišonai VII

Bendraujam toliau apie mūsų šilkinius angelus smile.gif

Sena temutė čia: http://www.supermama...howtopic=815832
Atsakyti
Ačiū Simyte už temą 4u.gif
Registruojuosi su savo Bosu temoje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 11 12, 19:16)
Aciu 4u.gif
Ta pudra, tai kazkas tokio?  http://www.petstar.l...tml#/kiekis-50g
Efektyviau uz moli,verta turet abu,ar tai analogiski produktai?



Ta pudra ne ka efektyvesne nei paprasciausias kukuruzu krakmolas, kuris, beje, labai fainas, puikiai sugeria dregme usiukuose, visada parodose savo sicui naudoju.
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2013 11 12, 19:25)
Ta pudra ne ka efektyvesne nei paprasciausias kukuruzu krakmolas, kuris, beje, labai fainas, puikiai sugeria dregme usiukuose, visada parodose savo sicui naudoju.


Deja, kinterra, taip tikrai nėra

Pati esu naudojusi ir kukurūzų krakmolą ir šią pudrą, bei kitas specialias pudras, efektas net nelyginamas. Taip, kukurūzų krakmolas sugeria drėgmę, bet jei daug ašaroja, sušoka į gabalą ir efekto visiškas nulis. ( tiesiog seniau nebuvo specialių priemonių ir tai senesnių veisėju patarimai naudoti tiesiog šį krakmolą), o šios specialios pudros ne tik, kad sugeria drėgmę, bet ir balina plaukučius, todėl reikia atsargiai naudoti ir nepriberti į akytes.

Jei taip puikiai veiktų paprastas kukurūzų krakmolas, tai niekas nepardavinėtų ir nenaudotų specialių pudrų ( juk kur kas pigiau būtų) smile.gif

Čia tas pats kaip man kažkas bandė įrodyti, kad baltas kosmetinis molis ir toks pat kaip specialus moliukas nuo ašaryčių, net specialiai pati nusipirkau pabandyti - pabandžiau doh.gif marmalas ten, o ne toks pat moliukas. Tai tiek pat nesulyginama, kaip krakmolas ir specialios pudros.
Atsakyti
Ievenko,o ka dazniau renkies pudra ar moliuka?
Atsakyti
Ievenko, o pas Tave nusimato koks nors kada nors papildymas...? blush2.gif 4u.gif Nieko skubiai nereikia, tiesiog teiraujuosi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2013 11 12, 22:21)
Deja, kinterra, taip tikrai nėra

Pati esu naudojusi ir kukurūzų krakmolą ir šią pudrą, bei kitas specialias pudras, efektas net nelyginamas. Taip, kukurūzų krakmolas sugeria drėgmę, bet jei daug ašaroja, sušoka į gabalą ir efekto visiškas nulis. ( tiesiog seniau nebuvo specialių priemonių ir tai senesnių veisėju patarimai naudoti tiesiog šį krakmolą), o šios specialios pudros ne tik, kad sugeria drėgmę, bet ir balina plaukučius, todėl reikia atsargiai naudoti ir nepriberti į akytes.

Jei taip puikiai veiktų paprastas kukurūzų krakmolas, tai niekas nepardavinėtų ir nenaudotų specialių pudrų ( juk kur kas pigiau būtų) smile.gif

Čia tas pats kaip man kažkas bandė įrodyti, kad baltas kosmetinis molis ir toks pat kaip specialus moliukas nuo ašaryčių, net specialiai pati nusipirkau pabandyti - pabandžiau  doh.gif  marmalas ten, o ne toks pat moliukas. Tai tiek pat nesulyginama, kaip krakmolas ir specialios pudros.


Man tai nebuvo jokio skirtumo zinokit, aisku gal del to, kad mano suo nera visiskai baltas, turi rudo, pilko, ryzo plauko ant snukio biggrin.gif - tiek su sita pudra, tiek su krakmolu sugeriama dregme ir tiek pat issibaltina viskas. g.gif

O esu naudojusi dar Crown Royalio ir Bio Groom pudra balinamaja tai isvis, issausino plauko, toks siurkstus pasidare, o kai suo daugiau paasaroja, i gumulus susoka, tai jau tada jo, geriau Madan ar Paw Marks rinktis pudra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinterra: 13 lapkričio 2013 - 15:12
QUOTE(dilgelyt @ 2013 11 12, 21:39)
Ievenko,o ka dazniau renkies pudra ar moliuka?


Tai du skirtingi produktai, pudra sugeria dregmę iš karto, o moliukas naudojamas kasdienei priežiūrai. Aš naudoju ir tą ir tą ( jei ašarojimas nėra stiprus, tai ir pudrytės gali užtekti, kad neruduotų akyčių plaukai)

Žemuogyte, o ko konkrečiai reikia? Praktiškai viską turiu ir visko daug, ir rūbelių didžiausias pasirinkimas, išskyrus Velluso labai mažai likę blush2.gif bet jei neskubu, tai gal iki to laiko pasipildys
Papildyta:
QUOTE(kinterra @ 2013 11 13, 13:09)
Man tai nebuvo jokio skirtumo zinokit, aisku gal del to, kad mano suo nera visiskai baltas, turi rudo, pilko, ryzo plauko ant snukio biggrin.gif - tiek su sita pudra, tiek su krakmolu sugeriama dregme ir tiek pat issibaltina viskas.  g.gif

O esu naudojusi dar Crown Royalio ir Bio Groom pudra balinamaja tai isvis, issausino plauko, toks siurkstus pasidare, o kai suo daugiau paasaroja, i gumulus susoka, tai jau tada jo, geriau Madan ar Paw Marks rinktis pudra


Na gal tiesiog mūsų norimas ir priimtinas rezultatas naudojant vienokią ar kitokią priemonę skiriasi.

O vienodai iššsibalinti neturėtų vien dėl to, kad krakmole nėra tokių sudedamųjų dalių kaip pvz Madan pudroje ( boric acid ir kt.) , ir taip, visgi maltukai yra baltučiai ir čia jų tema, todėl apie jiems tinkamas/netinkamas priemones ir diskutuojame mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaubinga tragedija ivyko prieš kielias dienas...Sudegė gyvenamasis namas, kuriame buvo įsikūręs visų gerai žinomas ir garsus maltos bišonų veislynas Mezzo Jazz (Rusija). Sudegė viskas...žuvo daug puikių suaugusių šunų, mažylių vados , kurioms nuo 1 iki 6 mėnesių...Liko gyvi vos keli šunys ir vieniša mama su dviem mažais vaikais ( 2 metukų ir 9 metukų berniukais). Labai prašoma bet kokia pagalba!

Prisidėkite kiek kas galite finansiškai, bet kokia parama šiuo sunkiu metu yra labai reikalinga.Iki šios savaitės pabaigos bus renkami pinigėliai ir siunčiami vienu kartu į Yulios Nizovos sąskaitą Rusijoje.

LT767300010091906673 Ieva Kamrazeryte Swedbankas,
Paskirtyje nurodykite : Parama nuo gaisro Mezzo Jazz

Galima vesti ir tiesiogiai į Yulios sąskaitą СБ для помощи 4276 3800 7483 2135
НИЗОВА ЮЛИЯ ГЕРМАНОВНА

Taip pat, jei galite, padėkite rūbeliais/žaislais/daiktais berniukams ir mamai, nes po gaisro liko tik tai ką tuo metu buvo apsirengę. Berniukams yra 2 ir 9 metukai, mama - aukšta moteris, dėvinti M dydį. ( savo adresą parašysiu asmeniškai kam reikės)

Ir pasimelskime už išėjusius anapilin baltus angelėlius bei siųskime stiprybės šiai skaudžios nelaimės paliestai šeimai...

Nelikime abejingi svetimam skausmui ir nelaimei...ačiū...

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Sveiki, labai noriu patarimo smile.gif kokie veislynai šiuo metu turi šuniukų, žinoma geri smile.gif labai laukiu atsakymo smile.gif nes žiuriu internete, vistiek tai nieko nesako, visi pasakoja, kad jų šuniukai patys puikiausi, ačiū wink.gif
Atsakyti
Sveiki,

Norėčiau gauti patarimą. Mano bišoniukui metai ir keturi men. Isigijau ji pries pat žiemą, tai kol buvo visai mažylis žiemos metu nevedžiojau į lauką (dare i palute namie). Dabar kai jau paaugo noriu vedžioti į lauką ir žiemos metu.
Klausimas toks? Kaip Jūs vedžiojat šuniukus, kad nesušaltų kojytės ir prie kiek minuso lauke jau nebevedat?
Suprantu, kad uždedat drabužėlį, kad nesušaltų. Masčiau apie batukus, bet ar šuniukai pripranta su jais vaikščioti? Girdėjau dar kad egzistuoja kažkoks vaškas pėdutėm, kad nenušaltų kojytės.

Papasakokite kaip kas elgiatės su šuneliu žiemą ir ką patartumėte, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(jolantele-lele @ 2013 11 20, 21:38)
Kaip Jūs vedžiojat šuniukus, kad nesušaltų kojytės ir prie kiek minuso lauke jau nebevedat?

Veskit bet kokiu oru ir tiek. Visi žmonės veda ir nė vienas nesušalo. Ne stovėti lauke reikia, o judėti, ir šalta nebus. Prie -30 tai pasivaikščiojimai trumpėja, bet jie vis tiek yra.
Jei labai šalta, galit rengti. Ar žaisti su batais - jūsų reikalas. Vaškas saugo nuo druskų, esančių ant valomų gatvių. Nuo šalčio jis nesaugo.
Atsakyti