Įkraunama...
Įkraunama...

Maltos bišonai VII

Aciu už atsakymą. Tikriausiai po truputį keičiantis orams, t.y. šalant, tūrėtų ir pėdutės vis labiau priprasti. Pasidariau sau tokią išvadą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantele-lele: 21 lapkričio 2013 - 10:58
QUOTE(jolantele-lele @ 2013 11 21, 10:58)
Aciu už atsakymą. Tikriausiai po truputį keičiantis orams, t.y. šalant, tūrėtų ir pėdutės vis labiau priprasti. Pasidariau sau tokią išvadą smile.gif

avatare tavo bišoniukas? Labai gražios akytės ax.gif
Atsakyti
Taip, cia mano suniukas smile.gif Jisai tiesiog labai pukuotas, ir buvo toks laikotarpis kai plaukuciu virsuje suristi neisejo, o kirpti nenorejau, nes norejau atauginti smile.gif del to ir nesimate akyciu:)
Atsakyti
gal turit kokių patarimų ką su akytėms daryt, ar tos pudros, moliai padeda?
valau akytes skysčiu ir bėga, ruduoja vis tiek plaukai, baigiu visus nukurpt nuo nosies plaukus blush2.gif
Atsakyti
Zinote, as nieko nedarauakytem. Jos bega - t.y. toks baltas, surokas skystis bega VISA LAIKA, tai aisku pavalau su pirstukais arba su tokiu skysciu is KIKOS - Naturvet Topical Tear Stain Remover vadinasi, bet su juo 1 karta i dvi savaites pavalau tokius kai pridziuna tos asareles. O rudavimo buvo labai mazai, kai atauginau plaukucius ir pradejau segti i virsu, o kur prie nosies irgi atauginau ir vis nusukuoju iki siol zemyn, kad nedirgintu akyciu, tai nuo to laiko neruduoja.

Beje as ir su klausimu bisoniuku turetojoms:)
Si penktadieni parsiveziau namo dar viena berniuka bisoniuka, saviskiam drauga isigijom. Senbuviui jau 1,5 metuku, jaunajam tik 2 men, abu patineliai. Zodziu labai norejau kad zaistu ir turetu drauga, bet va vyresnis neprisileidzia niekaip mazylio, net i jo puse nenori ziureti...sad.gif Klausiu ka daryti kad jie susidraugautu? MAzylis nori zaisti, o vyresni net bega nuo jo..Labai bijau kad jie niekada nesusidraugaus... Na ka as issiaiskinau:
1) Kad reikia vyresniam viska paduoti pirmam, maista, zaislus, pirma pagirti ir pan, kad jis gerai jaustusi, kad jis vadas namie ir t.t. Tada tipo mazas zinos kad vadas vyresnysis ir nusistoves ramybe ir pan.
2)Sian buvau pas veterinare patikrinti mazylio, lyg ausyte skaudejo ir paklausiau jos nuomones, ji sake, kad jei pastoviai girsiu vyresnyji tai mazesniam gali issivystiti psichikos sutrikimai, jausis nemylimas ir t.t. kad reikia vienodai su jais elgtis ir jie patys issiaiskins kas is ju vadas, tipo kuo maziau kistis, laikyti juos lygiais. Aisku jei pestynes atsitiktu tai atstumeti viena nuo kito ir subarti abudu...
Minejo, kad viskas dar pabloges kai mazyliui prasides brendimo laikotarpis, sake tada bus baisu isvis juos vienus namie palikti nes gales pestis net iki krauju...

Zodziu ziauriai prigastino, labai nusiminiau...aisku, nesigailiu kad isigijome dar viena suniuka, jau ji pamilome ir stengiuosi kuo labiau nukreipti demesi abieju nuo nemaloniu situaciju, kai pvz mazylis prieina zaisti o vyresnis net kasti jam nori...Bet aisku kiek cia laiko praeijo pora dienu, tikiuosi apsislifuos.

Girdejau kad galima abu kastruoti, tada tipo tu feromonu neskleidzia ir gali nebuti dominuojantys ir nebesipykti.

Gal kam yra ar buvo panasi situacija? Labai prasau patarimo.
Aisku labai dziaugiames nauju mazylu, bet sunku ziureti kaip vyresnis elgiasi ir maziaus gaila ir iseiti niekur nesigauna, nes visa laika tenka juos stebeti...
Atsakyti
pas mane panaši situacija buvo su dviem kitos veislės kalėm, metinė ir dvimėnesinukė, vyresnioji aišku nei per kur draugaut nenorėjo, o mažoji kibo kur tik galėjo, skriaudė, tai ir į kuprą nuo vyresnės gaudavo smile.gif normalu, šunims irgi reikia apsišlifuoti, pas mane tas ignoras ir dėmesio troškimas tęsėsi apie savaitę kol įsivažiavo. Aš elgiausi taip pat kaip ir iki tol, leidau pirma į lauką didžiąją, gloščiau pirma didžiąją, ji vyresnė ir automatiškai viršesnė už mazgę smile.gif Nebijokit, šuniukui depresija nuo to, kad mažiau glostot, neatsiras, kaip tik šuniukas mokomas kad jis turi siekt jūsų dėmesio, lįst, daryt kažką arba sulaukt savo eilės, iki dabar dvejų vienu metu neglostau ir dar stumteliu piktai, jei lenda kai kitą glostau smile.gif Jodinėjimą ir tai leidau iki tam tikros ribos, kai prasideda urzgimas ir pykčiai, tada skirstau ir baubiu piktai smile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima! na as irgi tos nuomones kad visgi pirmumas viskame turi nuti senbuviui..hmmm, tikiuosi ir man savaites uzteks, kad apsislifuotu:) taip noriu kad susidraugautu!
Atsakyti
Sveiki, brangūs Maltos bišonų šeimininkai smile.gif

Noriu jus pakviesti į atvirų durų dieną "Tautmilės prieglaudėlėje" smile.gif Ir beglobiai, daugelio užmiršti šuneliai ir katinėliai laukia stebuklo, dėmesio ir džiaugsmingos dienos. Kviečiame jus atvykti adresu Rasų g. 39, Vilniuje, gruodžio 21d. nuo 13 iki 18 val. pamatyti ir pabendrauti su mūsų globojamais keturkojais. Dovanėlės nėra privalomos, bet jų gavę globotinukai labai apsidžiaugtų smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif Aš su tokiu juokingu klausimu, mano baltapūkei dar tik 3,5 mėn, bet plaukai jau taip krenta į akis, kad atrodo lyg be akių biggrin.gif doh.gif Viskas būtų nieko, bet labai ašaroja akys nuo tų lendančių plaukiukų, o jei bandau surišti, tai 5 minutės, ir isšinarplioja ji tą gumelę. Net nežinau ką daryti, bandžiau ir segtukus, tas pats, gal netinka toks gumytės vaikiškos mažutės plastikinės, o reikia šuniškų? g.gif
Ir aplamai, gal turit patarimų kaip dresiruoti, jog leistųsi rišama ir tarkim tvarkoma akytes, nes kolkas karo padėtyje viskas? rolleyes.gif AČIŪ!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monekita: 12 gruodžio 2013 - 00:11
Sveiki,
patarimas is mano puses, kaip as pripratinau savo didyji ir kaip pratinu savo dabartini maziuka 2 men, tiesiog stebiu kai jau nori nusiimti segtuka ( kol kas gumele da neimanoma suristi per trumpi pplaukuciai:) nukreipiu demesi i ka nors kitka, staiga pakvieciu, pradedu zaisti , metu kamuoliuka ir uzsimirsta taip ir tampa naturalu jiem. Bet risti reikia visa laika, nukrenta vel susegu. Segu paprastus segtukus ir gumeles skirtus zmonem:)
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ieskau kuo pakeisti savo maltukei dabartini maisteli. Valgo Acana small breed puppy, bet noriu pakeisti kitu, nes labai asaroja. Ka pasiulytumet is panasios rusies, bet gal geresniu ? blush2.gif
Dar vienas klausimelis, musiskei dabar metukai, jai nuo kada reiketu pradeti duoti adult skirta maistuka? (Lyg nuo 1.5m ar 2m nepamenu unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(GiliZydraJura @ 2014 01 09, 00:59)
Sveikutes  4u.gif

Ieskau kuo pakeisti savo maltukei dabartini maisteli. Valgo Acana small breed puppy, bet noriu pakeisti kitu, nes labai asaroja. Ka pasiulytumet is panasios rusies, bet gal geresniu ? blush2.gif
Dar vienas klausimelis, musiskei dabar metukai, jai nuo kada reiketu pradeti duoti adult skirta maistuka? (Lyg nuo 1.5m ar  2m nepamenu  unsure.gif )

Pupikų maistą jau seniai reikėjo pakeist bent junior. Dabar jau galit duot suaugusiųjų maistą. Aš savo merginom perku Taste of The Wild, tai labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti