Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.22

SENA TEMA
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2013 11 12, 22:54)
Man buvo išmokėta kompensacija atleidžiant abipusiu susitarimu ir kompensacija už nepanaudotas atostogas,ar ta  kompensacija ne tas pats kas išeitinė pašalpa,ji vieno mėnesinio atlyginimo dydžio

Jums buvo ismoketa iseitine uz viena menesi ir kompensacija uz nepanaudotas atostogas.
Atsakyti
Sveiki, kur reikėtų kreiptis dėl pašalpos? Esu nedirbanti.
Atsakyti
QUOTE(Ramunaite @ 2013 11 13, 00:59)
Sveiki, kur reikėtų kreiptis dėl pašalpos? Esu nedirbanti.

I socialini paramos centra arba i seniunijos soc.darbuotojas.
Birzoj reikia stoveti,jeigu nedirbat ir neauginat vaika.
Atsakyti
socialine studentui pasalpa isiskaiciuoja i seimos pajamas?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2013 11 13, 15:00)
socialine studentui pasalpa isiskaiciuoja i seimos pajamas?

Ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2013 11 13, 15:00)
socialine studentui pasalpa isiskaiciuoja i seimos pajamas?

Ne.Socialine pasalpa neieina i pajamas.
Atsakyti
Buvo apie tai jau kalbeta,tikrai žinau.Bet noriu pasitikslinti,ar tikrai išejus iš darbo savo noru,užsiregistravus DB ,galima iš karto tvarkytis soc.pašalpa,nereikia atbuti 3 men? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2013 11 13, 16:10)
Buvo apie tai jau kalbeta,tikrai žinau.Bet noriu pasitikslinti,ar tikrai išejus iš darbo savo noru,užsiregistravus DB ,galima iš karto tvarkytis soc.pašalpa,nereikia atbuti 3 men? g.gif

Taip.
Atsakyti
Sveiki, esu užsiregistravusi darbo biržoje, bet iš jos negaunu pinigų, taip pat esu susitvarkiusi socialiniam, tai gaunu pašalpą 350lt, rugpjūtį buvau socialiniam prasitęs ir gavau lapą atlikt visuomenei naudingą veiklą 60val. (vaikų neturiu), ją atlikau ir šiandien nuvežiau tą lapą ir vėl prasitęst socialinam norėjau, tai vėl gavau lapą, kad turiu atlikt visuomenei naudingą veiklą 60val. iki vasario. Darbuotoja pasakė, kad dabar visą laiką atėjusi prasitęst socialiniam gausiu ir atidirbt visuomenei naudingą veiklą... Tai įdomu ar dabar čia visiems reikia išvien dirbt tą visuomenei naudingą veiklą kol būna socialiniam? Nes anksčiau lyg taip nebūdavo...
Atsakyti
Kaip kur,mūsų seniūnijoj irgi jei gauni socialinę pašalpą turi tam tikrą laiką atidirbti,nuo pavasario darbo daugiau būna,daug tvarkytinų vietų yra
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2013 11 14, 16:54)
Sveiki, esu užsiregistravusi darbo biržoje, bet iš jos negaunu pinigų, taip pat esu susitvarkiusi socialiniam, tai gaunu pašalpą 350lt, rugpjūtį buvau socialiniam prasitęs ir gavau lapą atlikt visuomenei naudingą veiklą 60val. (vaikų neturiu), ją atlikau ir šiandien nuvežiau tą lapą ir vėl prasitęst socialinam norėjau, tai vėl gavau lapą, kad turiu atlikt visuomenei naudingą veiklą 60val. iki vasario. Darbuotoja pasakė, kad dabar visą laiką atėjusi prasitęst socialiniam gausiu ir atidirbt visuomenei naudingą veiklą... Tai įdomu ar dabar čia visiems reikia išvien dirbt tą visuomenei naudingą veiklą kol būna socialiniam? Nes anksčiau lyg taip nebūdavo...

Ne visur ,bet dažniausiai reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki norejau paklausti jai 3 asmenu seimos pajamos nuo sio menesio sumazeja iki 1300 (mazdaug) ar butu galima kazkokiu kompensaciju gaut? pvz; uz darzeli, maisto paketu ar uz sildyma. vienas suaugusis gauna grupe 563 bet juos pridejau prie tu 1300 4u.gif
Atsakyti