Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.22

Jolanciuk, aciu uz komentara, bandysiu vel paklibint seniujija, sunku su tom senom lenku tetom :-)
Kiek teko skaityti , raso kad parama suteikiama vaikam nuo 7 iki 18 metu, ar as kazko nesuprantu, ar tikrai mazesniem vaikam nepriklauso pinigeliai?
Gal zinot kaip skaiciuojasi, arpriklauso vaiko pinigai ...
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 11 19, 18:49)
Jolanciuk, aciu uz komentara, bandysiu vel paklibint seniujija, sunku su tom senom lenku tetom :-)
Kiek teko skaityti , raso kad parama suteikiama vaikam nuo 7 iki 18 metu, ar as kazko nesuprantu, ar tikrai mazesniem vaikam nepriklauso pinigeliai?
Gal zinot kaip skaiciuojasi, arpriklauso vaiko pinigai ...

Nuo gimimo iki 2-ju metu moka po 97.50 lt
Nuo 2-ju iki 7 metu moka po 52 lt
Jeigu daugiavaike seima,tai nuo 2-ju iki 18 metu moka po 52 lt.
Kas met reikia eiti pratesineti ir ziuri praeitu metu pajamas.
Atsakyti
Sveiki,musu situacija tokia:rugpjuti buvau susitvarkius soc pasalpa ir kompensacijas,t.y. 8,9 10 menesis.Turejau eiti lapkriti.Bet vyras isidarbino ketvirti eteato nuo rugsejo 30 dienos.Paskambinau ir pranesiau.Tada man sustapde visas kompensacijas ir pasalpa ir pasake,kad ateiciau spalio menesi parasyti prasyma,kad nebutu pilnai nutraukta viskas.Kadangi Vilniui be uzrasymo patekti ten-problema(vaziavau kelis kartus nuo 6 ryto-jau apie 15-20 zmoniu stovi),spalio men taip ir nepatekau.Esu uzsirasiusi lapkriciui.Ar darbuotojos mane dabar priims,jei atnesiu pazymas uz paskutinius tris menesius(8,9,10) ir vel naujai viska forminsiu,ar reikes laukti vasario men?
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2013 11 20, 11:25)
Sveiki,musu situacija tokia:rugpjuti buvau susitvarkius soc pasalpa ir kompensacijas,t.y. 8,9 10 menesis.Turejau eiti lapkriti.Bet vyras isidarbino ketvirti eteato nuo rugsejo 30 dienos.Paskambinau ir pranesiau.Tada man sustapde visas kompensacijas ir pasalpa ir pasake,kad ateiciau spalio menesi parasyti prasyma,kad nebutu pilnai nutraukta viskas.Kadangi Vilniui be uzrasymo patekti ten-problema(vaziavau kelis kartus nuo 6 ryto-jau apie 15-20 zmoniu stovi),spalio men taip ir nepatekau.Esu uzsirasiusi lapkriciui.Ar darbuotojos mane dabar priims,jei atnesiu pazymas uz paskutinius tris menesius(8,9,10) ir vel naujai viska forminsiu,ar reikes laukti vasario men?

Is vyro reikes pazymos apie rugsejo pajamas ir spalio,tada jie skaiciuos tik nuo rugsejo vienam menesiui pasalpa ir kompensacijas,o paskui nuo spalio jau trims menesiams.
Bent jau mums taip skaiciavo,kai vyras isidarbino.
Atsakyti
Sveikos,nežinau ar čia man atsakysit,bet nerandu info. Gal blogai ieškau. Su vaiko tėvu kartu negyvenam,santuokos nebuvo,alimentai priteisti į anstolį nesikrepiau. Gaunu 650lt is DB 50lt vaiko pinigus ir ale 200lt alimentų. Soc remtina nesu,viršyja pajamos. Sužinojau,kad vaiko tėvas atlieka bausmę kaleime,ar mum kas tokiu atveju priklauso? bent koke kompensacija už darželi? Planavau kreiptis į anstolį,del alimentų išieškojimo,o dabar ar verta? Jai jis kaleime?
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2013 11 21, 08:43)
Sveikos,nežinau ar čia man atsakysit,bet nerandu info. Gal blogai ieškau. Su vaiko tėvu kartu negyvenam,santuokos nebuvo,alimentai priteisti į anstolį nesikrepiau. Gaunu 650lt is DB 50lt vaiko pinigus ir ale 200lt alimentų. Soc remtina nesu,viršyja pajamos. Sužinojau,kad vaiko tėvas atlieka bausmę kaleime,ar mum kas tokiu atveju priklauso? bent koke kompensacija už darželi? Planavau kreiptis į anstolį,del alimentų išieškojimo,o dabar ar verta? Jai jis kaleime?

"3. Tėvų (globėjų) prašymu atlyginimo dydis mažinamas 50 procentų, jeigu:
3.3. tėvų, kurių vaikas yra ikimokyklinio amžiaus, vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 lt/zmogui) (pateikus prašymą, šeimos sudėtį bei dokumentus apie 3-jų paskutinių mėnesių pajamas);"
Vertetu paduoti,bent jau is valstybes tada gaudinetumete 195 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 21 lapkričio 2013 - 07:58
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 11 21, 08:58)
"3. Tėvų (globėjų) prašymu atlyginimo dydis mažinamas 50 procentų, jeigu:
3.3. tėvų, kurių vaikas yra ikimokyklinio amžiaus, vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 lt/zmogui) (pateikus prašymą, šeimos sudėtį bei dokumentus apie 3-jų paskutinių mėnesių pajamas);"
Vertetu paduoti,bent jau is valstybes tada gaudinetumete 195 lt.

Bet mum gaunas po 450lt,ir pasake,kad niekas jau nepriklauso. zodziu nieko nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2013 11 21, 10:13)
Bet mum gaunas po 450lt,ir pasake,kad niekas jau nepriklauso. zodziu nieko nesuprantu.

Darzeli taip pasake?
Darzelio tinklapio nera? Kaune lankot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 21 lapkričio 2013 - 09:59
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 11 21, 10:59)
Darzeli taip pasake?
Darzelio tinklapio nera? Kaune lankot?

Kaunas. seniunijoi taip pasake ,kur soc tvarkydavaur.
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2013 11 21, 14:15)
Kaunas. seniunijoi taip pasake ,kur soc tvarkydavaur.

Tai soc.pasalpa jums ir nepriklauso,o del nuolaidu darzeliui,tai darzeli reikia prasyma rasyti.
Atsakyti
Sveiki,reikia info gal pades kasnors ax.gif

vaikas mokykloja gauna nemokama maitinima,jei pakeicia mokykla reikia viska tvarkyti isnaujo ar ne ?
Atsakyti
Sveiki,sakykit išejus iš vieno darbo,kiek dienu galima buti be darbo,kad neprikibtu del soc.pratesimo? g.gif
Atsakyti