Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR.22

Sakykite, prasau. Ar galima kreiptis i seniunija del pinigu mokinio reikmems ir nemokamu pietu, jeigu vienas is tevu dirbantis, o kitas nedirbantis ir nestovi darbo birzoje.
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 08 26, 00:02)
Ar ta suma įsiskaičius į šeimos pajamas? Man nieko soc. skyriuje apie tai net nesakė, nežinojau, kad skiriama ir priešmokyklinukams. Reikės kreiptis...

Labai tiksliai nezinau ,bet ko gero,kad ne. schmoll.gif Bent pernai neisiskaiciavo.
Atsakyti
Labuka. Man 23 metai, dirbu su apklausom, į mėnesį neviršija 350Lt + įstojau šiais metais i nuolatines VF studijas. Klausimas: Ar turiu stovėti biržoje, kad gaučiau soc. pašalpą? Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 27 rugpjūčio 2014 - 08:08
Sveiki, noreciau pasiteirauti. As auginu vaika 2,5 metu esu vaimo auginimo atostogose iki 3 metu. Vyras siuo metu nedirba stovi darbo birzoje as ir negaunu jokiu pinigu. Siandien jau trecia kart buvau kaune eiguliu seniunijoje del socialines pasalpos pratesimo gauname 800 lt. Zinau, jog uz soc pasalpas reikia atidirbti. Bet kol kas nieko niekas nesake. Sakykit jei jau pratese trim menesiam tai siam kartui jau nereiks atidirbti ar dar galiu tiketis kokio skambucio.
Atsakyti
QUOTE(kleopatraaa @ 2014 08 27, 16:37)
Sveiki, noreciau pasiteirauti. As auginu vaika 2,5 metu esu vaimo auginimo atostogose iki 3 metu. Vyras siuo metu nedirba stovi darbo birzoje as ir negaunu jokiu pinigu. Siandien jau trecia kart buvau kaune eiguliu seniunijoje del socialines pasalpos pratesimo gauname 800 lt. Zinau, jog uz soc pasalpas reikia atidirbti. Bet kol kas nieko niekas nesake. Sakykit jei jau pratese trim menesiam tai siam kartui jau nereiks atidirbti ar dar galiu tiketis kokio skambucio.

Siaip ne visur reikia atidirbineti.
Jums nereiketu,nes vaika auginate,o vyrui reiketu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 08 27, 22:13)
Siaip ne visur reikia atidirbineti.
Jums nereiketu,nes vaika auginate,o vyrui reiketu. smile.gif



Aha zinau, kad vyrui reiktu. Na tikiuosi kad istemsime iki gruodzio ir niekas nieko nepaprasys atidirbti. O tada grisiu i darba ir pasalpos nebereiks.
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2014 08 27, 09:07)
Labuka. Man 23 metai, dirbu su apklausom, į mėnesį neviršija 350Lt + įstojau šiais metais i nuolatines VF studijas. Klausimas: Ar turiu stovėti biržoje, kad gaučiau soc. pašalpą? Ačiū už atsakymą 4u.gif

Jus esat priskirta prie tevu.
Atsakyti
laba diena 4u.gif noriu paklausti,kaip man pasielgti,rugsejo 4 iseinu i dekreta ir gausiu kazkur apie 3700lt ir plius algos 900lt,viso bus 4600,noriu prasitesti socialini,bet jie dabar ziures pajamas uz rugpjuti,liepa ir birzeli?o poto kai eisiu jau vel prasitest tai bus gruodis tada mes jau busi 4 ar gausiu as socialini? 4u.gif na turbut supratote ka norejau issiaiskinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2014 08 30, 11:29)
laba diena 4u.gif noriu paklausti,kaip man pasielgti,rugsejo 4 iseinu i dekreta ir gausiu kazkur apie 3700lt ir plius algos 900lt,viso bus 4600,noriu prasitesti socialini,bet jie dabar ziures pajamas uz rugpjuti,liepa ir birzeli?o poto kai eisiu jau vel prasitest tai bus gruodis tada mes jau busi 4 ar gausiu as socialini? 4u.gif na turbut supratote ka norejau issiaiskinti smile.gif

O vyro pajamos kokios?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 08 30, 14:06)
O vyro pajamos kokios?

jokiu,stovi dabar DB
Atsakyti
As gavau siuntima viesiems darbams dirbti, nes savo dvieju su puse metu mergaite pradejau vesti i darzeli. Tik ziuriu, kad atidirbti man uzrasyta uz 08. 09 ir 10 men. Darzelin pradejau vesti nuo rugsejio pirmos po pusdieni. Ydomu, kad reikia atidirbti us rugjuti, nors tuo metu vaikas buvo namuose. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigitarimkuviene @ 2014 09 05, 14:18)
As gavau siuntima viesiems darbams dirbti, nes savo dvieju su puse metu mergaite pradejau vesti i darzeli. Tik ziuriu, kad atidirbti man uzrasyta uz 08. 09 ir 10 men. Darzelin pradejau vesti nuo rugsejio pirmos po pusdieni. Ydomu, kad reikia atidirbti us rugjuti, nors tuo metu vaikas buvo namuose.  g.gif

Atidirbimas skyriamas uz visus menesius kai gaunat pasalpa,o ne uz tuos nuo kada vaikas pradejo lankyti darzeli.
Atsakyti