Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

Labas visoms protingoms ir gražioms 4u.gif ,esu naujokė dar daug ko nemoku tad labai nepykit už klaidas.Sėdžiu paleo apie keturis mėnesius,viską ką įmanoma lietuviškai rast perskaičiau,su anglų nekas.Sveikata labai nesiskundžiu,tik kad įtariu kandidą(atrodo apmažinau su paleo),ir kaip dauguma išbandžiau visas dietas,cukrų,miltinius jau keli metai riboju,tad perėjus į paleo man nebuvo sunku ir tos 30dienų buvo lengvos,per 1,5mėn.numečiau 5kg.,o toliau sustojo 2mėn.stoviu vietoj ar net 0,5kg.pridėjau.Savijauta daug nepasikeitė,gal sapnuoju daugiau biggrin.gif ,nežinau kodėl kojų venos pradėjo vargint,su viduriai šeipsau.Iš riebalų naudoju ghi sviestą (jau keli metai),kokoso aliejų,alyvuogių al.,maisto normos paskaitau panašios į Jūsų.Net nežinau kas netaip kodėl tas svoris stovi?Ačiū visoms.
Atsakyti
QUOTE(<tundra> @ 2013 11 20, 13:49)
šitą  pirkau. Gal neteisingai pavadinau, bet aš jo dedu kupiną arbatinį šaukštelį tiesiai į kavą g.gif.

niam niam smile.gif nors aš visąlaik maniau, kad creamed coconut tai kokoso sviestas, o coconut cream yra kokoso grietinėlė. Bet va, ką reikia į karius dėti smile.gif Niam. Reikia eiti pirkti, o savaitgalį vindaloo pasidaryti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Natarė @ 2013 11 20, 13:51)
Labas visoms protingoms ir gražioms 4u.gif ,esu naujokė dar daug ko nemoku tad labai nepykit už klaidas.Sėdžiu paleo apie keturis mėnesius,viską ką įmanoma lietuviškai rast perskaičiau,su anglų nekas.Sveikata labai nesiskundžiu,tik kad įtariu kandidą(atrodo apmažinau su paleo),ir kaip dauguma išbandžiau visas dietas,cukrų,miltinius jau keli metai riboju,tad perėjus į paleo man nebuvo sunku ir tos 30dienų buvo lengvos,per 1,5mėn.numečiau 5kg.,o toliau sustojo 2mėn.stoviu vietoj ar net 0,5kg.pridėjau.Savijauta daug nepasikeitė,gal sapnuoju daugiau biggrin.gif ,nežinau kodėl kojų venos pradėjo vargint,su viduriai šeipsau.Iš riebalų naudoju ghi sviestą (jau keli metai),kokoso aliejų,alyvuogių al.,maisto normos paskaitau panašios į Jūsų.Net nežinau kas netaip kodėl tas svoris stovi?Ačiū visoms.

Sveika 4u.gif
Na, visko gali būti. Tarkim, jei candida išbujojusi, tuomet net ir su paleo mityba ją gali maitinti ir ji nenyksta, todėl savijauta negerėja ir svoris nekrinta. O gal koks leaky gut, pralaidus žarnynas. Na, čia hipotetinių situacijų visokių galima prigalvoti smile.gif
Kaip maždaug atrodo tavo dienos mityba? Gali gal smulkiau vieną dieną aprašyti?
Ir dar koks ūgis/svoris? Gal organizmui atrodo, kad tau visai nereikia nieko mesti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elata: 20 lapkričio 2013 - 13:04
Esu 165cm.svėriau 75kg.numečiau iki 70,bet unsure.gif porą šimtų gramų širyt viršaus,ir tikrai dar 5 noriu numest.Vakar valgiau 1. 3kiaušiniai kepti,lašinuko per 4pirštus siaura juostelė,2pamidorai,brokolio gera šakelė,1arb.š.kokoso aliejaus.2.keptos lydekos 2 gabaliukų,lašinuko juostelė,2pamidorai,1 morka,šakelė brokolio,1a.š.kokoso al.,3.kiauliuko mėsos dydis apie mažą delniuką,troškintos morkos,moliūgas,svogūnas-pilna didelė lėkštė,kokoso al.,dar žuvų taukų kap.visada buvau ir esu sausa oda,dar magnio milt. pradėjo mėšlungis traukt,ko nebuvo iki paleo.Dėl candidos turėdavau problemų kas mėnesį,sugėriau santegros produktą nuo jos ir plius paleo bijau girtis bet jau 3mėn.be jos.Man patinka ir kokoso aliejus ir paprastas sviestas,galėčiau valgyt šaukštais,bet stabdau.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2013 11 20, 13:33)
dalinuosi superiniu receptuku  ax.gif  vietoje pomidoru padažo dedu pomidorų pastą

Vištiena su rukytos paprikos milteliais

user posted image

Uploaded with ImageShack.us



Na, as siulyciau atsargiau su tuo mesos cirskinimu smile.gif Nes taip apkepta vistyte bus tikra oksicholesterolio bomba. Nekalbu apie kita "geri" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 11 20, 14:09)
Na, as siulyciau atsargiau su tuo mesos cirskinimu smile.gif Nes taip apkepta vistyte bus tikra oksicholesterolio bomba. Nekalbu apie kita "geri" smile.gif


tai siulote viska virti ir garinti? sonine kepti galim vistos ne? g.gif tada jau nieko nebesuprantu? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 20 lapkričio 2013 - 14:12
QUOTE(Natarė @ 2013 11 20, 14:47)
Esu 165cm.svėriau 75kg.numečiau iki 70,bet unsure.gif porą šimtų gramų širyt viršaus,ir tikrai dar 5 noriu numest.Vakar valgiau 1. 3kiaušiniai kepti,lašinuko per 4pirštus siaura juostelė,2pamidorai,brokolio gera šakelė,1arb.š.kokoso aliejaus.2.keptos lydekos 2 gabaliukų,lašinuko juostelė,2pamidorai,1 morka,šakelė brokolio,1a.š.kokoso al.,3.kiauliuko mėsos dydis apie mažą delniuką,troškintos morkos,moliūgas,svogūnas-pilna didelė lėkštė,kokoso al.,dar žuvų taukų kap.visada buvau ir esu sausa oda,dar magnio milt. pradėjo mėšlungis traukt,ko nebuvo iki paleo.Dėl candidos turėdavau problemų kas mėnesį,sugėriau santegros produktą nuo jos ir plius paleo bijau girtis bet jau 3mėn.be jos.Man patinka ir kokoso aliejus ir paprastas sviestas,galėčiau valgyt šaukštais,bet stabdau.

Na, kalorijų pakanka, gal tik baltymų daugoka (mano skaičiavimais, jūsų dienos meniu - 32 proc. baltymų, 13 proc. angliavandenių ir 55 proc. riebalų), bet šiaip tikrai viskas okay atrodo. Sveriatės kasdien? Apimtis matavotės? Jos per tuos tris mėnesius visiškai nepakito?
Pridursiu, kad kandidozė gali pasireikšti ne tik ginekologinėmis problemomis, bet ir kitais būdais, ypač neramina, kad jūsų oda sausa, nors riebalus naudojate, vadinasi kažkas neleidžia jų įsisavinti, o tai neretai būna bakterijų perteklius žarnyne.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2013 11 20, 14:11)
tai siulote viska virti ir garinti? sonine kepti galim vistos ne?  g.gif  tada jau nieko nebesuprantu?  doh.gif

Šoninę kepat juk be aliejaus? ax.gif apie blogius, kurie išsiskiria kaitinant įvairius aliejus (išskyrus kokosų) buvo rašyta anksčiau kažkur SM, yra info internete 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2013 11 20, 15:11)
tai siulote viska virti ir garinti? sonine kepti galim vistos ne?  g.gif  tada jau nieko nebesuprantu?  doh.gif

Na, jei skaitėt atidžiau šiame supermamų forume yra dvi stovyklos: viena (Silveris, voresta, dar kažkas...) siūlo mėsą kaitinti kuo trumpiau (tiek ir kepti, garinti, virti), nes priešingu atveju riebalai oksiduojasi, o oksidavęsis cholesterolis yra atsakingas už širdies ligas ir aterosklerozę. Kita stovykla tokių pasiūlymų neturi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<tundra> @ 2013 11 20, 14:23)
Šoninę kepat juk be aliejaus? ax.gif apie blogius, kurie išsiskiria kaitinant įvairius aliejus (išskyrus kokosų) buvo rašyta anksčiau kažkur SM, yra info internete 4u.gif.


šitą vištą kepu taip pat be aliejaus, patingejau perrašyt receptaą palikau orginalų, nes jei kepu išvis be aliejaus, jai jauciu kad odele vištos per sausa sauksta kokoso imetu tai jau nėra blogai? g.gif

tas kažkur rašyta kai temu ir pasisakymų laaaabai daug sunkoka rasti pačią esmę doh.gif aš sąžiningai perskaičiau pirmas 10 temų paskui jau nebemano jėgom doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2013 11 20, 14:27)
Na, jei skaitėt atidžiau šiame supermamų forume yra dvi stovyklos: viena (Silveris, voresta, dar kažkas...) siūlo mėsą kaitinti kuo trumpiau (tiek ir kepti, garinti, virti), nes priešingu atveju riebalai oksiduojasi, o oksidavęsis cholesterolis yra atsakingas už širdies ligas ir aterosklerozę. Kita stovykla tokių pasiūlymų neturi biggrin.gif


biggrin.gif supratau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 20 lapkričio 2013 - 14:28
QUOTE(pumpica @ 2013 11 20, 03:09)
Labas rytas, pravale tema kazkas, vakar gi jau buvo pasibaigus, siandien ziu vel gyva  biggrin.gif neber keliu psl...

Man tai normalus tas toks kategoriskumas temoje. Na juk jei zmogus yra kazkuom apsisvietes, itikejes, jis ir gina savo nuomone. Kaip ir zaliavalgiai ir kt. mitybos pakraipu. Negi turetu sakyti -as tikiu Paleo, bet tai galbut nera tiesa g.gif  biggrin.gif

Skanu ta bulettproof kava, tik niekaip dar neatradau patogaus, greito gaminimo proceso  biggrin.gif

galvojau man pasivaideno 50 psl...

as plaku maza sluotele (kaip kiausinio baltymui) tiesiai puoduke su tirsciais, kuriu paskui visai nesijaucia. kitii budai nepatiko, nes kava atsalo. o as megstu verdancia gert.
o man beda ta, kad as kavos nemegau ir negeriau, o su kokospieniu + aliejus - pasaka. bandau arbata taip skaninti, bet nu ne tas.
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 11 20, 15:34)
galvojau man pasivaideno 50 psl...

as plaku maza sluotele (kaip kiausinio baltymui) tiesiai puoduke su tirsciais, kuriu paskui visai nesijaucia. kitii budai nepatiko, nes kava atsalo. o as megstu verdancia gert.
o man beda ta, kad as kavos nemegau ir negeriau, o su kokospieniu + aliejus - pasaka. bandau arbata taip skaninti, bet nu ne tas.

jo, pratrynė moderatorė, man rodos tuos atsakymus, kuriuose nėra informacijos, o tik veidukai/šypsenėlės. Nu arba pasirinktinai, kas nepatiko biggrin.gif
O kai su tirščiais malat, jie po to nusistovi? Tai pirma užplikot, o tada pridedat aliejaus ir plakat? brr, nemėgstu tirščių biggrin.gif
Mano draugė bulletproof kavą geria po darbo prieš sportą, nes sako, jog suteikia jėgų ir pagreitina medžiagų apykaitą.
Atsakyti
uzplikau su tirsciais puoduke, iskart dedu alieju ir plaku, kol nusinesu iki darbo stalo. tirsciai stebuklingai nuseda. ta mano sluotele tokia miniatiurine - kavos saukstelio dydzio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ativas: 20 lapkričio 2013 - 14:49