Įkraunama...
Įkraunama...

Rudens nuotaika

<žinutė ištrinta>
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snobė: 20 lapkričio 2013 - 00:00
Pavėlavo į konkursą biggrin.gif
http://www.supermama...p...&phid=24567
blush2.gif

O šita tai kažkas thumbup.gif
http://www.supermama...p...&phid=24573
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 20, 01:04)


Na štai, vadovėlinis psichologijos pavyzdys smile.gif Aš nekalbu apie jokius nuotraukos grožius ir "teisingumus" dabar, bet man asmeniškai šioje nuotraukoje yra nulis rudens ir kvepia ankstyvo ryto vasaros rūke medituojančiu kačiuku.
Pati foto idėja - super!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snobė: 20 lapkričio 2013 - 00:14
QUOTE(Snobė @ 2013 11 19, 23:34)
Čia esmė yra nuotaika, rudens nuotaika, ir kaip konkreti nuotrauka veikia į ją žiūrintįjį.

Labai įdomi paskaita, kur iš esmės nematau jokios prasmės oponuoti. Mano ankstesnės prakalbos tikslas tebuvo paaiškinti, kad nėra joje niekuo, kuo įtarinėjama. Ir tiek. O dėl rudens jausmo - jo ten yra. Šviesaus ir saulėto. Iš nieko teisės balsuot ar nebalsuot neatiminėju (nė nežinau ar pati už ją balsuosiu), man tiesiog nepriimtina kai "už pinigą" pateikiamas savas (neteisingas) supratimas dėl dirbtinumo ir pan. O dėl to, kad čia ir fotokonkursas (o ne rašinėlių, poezijos ar pan.), tai jau senokai pastebėjau, kad primint yra tiesiog netaktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 20 lapkričio 2013 - 07:30
QUOTE(Snobė @ 2013 11 20, 00:14)
Na štai, vadovėlinis psichologijos pavyzdys smile.gif Aš nekalbu apie jokius nuotraukos grožius ir "teisingumus" dabar, bet man asmeniškai šioje nuotraukoje yra nulis rudens ir kvepia ankstyvo ryto vasaros rūke medituojančiu kačiuku.
Pati foto idėja - super!

Na štai, dėl tokių komentatorių su ganėtinai snobiškomis pažiūromis (kaip įdomu, jog jūsų nikas tai ir atitinka smile.gif) aš ir nedalyvauju šiame konkurse, nes niekaip neįrodysiu spalio vidurio vienoje nuotraukoje. Prikibs, kad medžiai per mažai gelsvi ar dar kas nors, pavadins tai pavasariu ar pan.
O žinokite būna tokių spalio vidurių bigsmile.gif
Taigi, aš nieko prieš šį kačiuką ir neturiu įtarimų. Bile tik daugiau tokių foto, nes labai jau daug nuobodžių šiame konkurse
Atsakyti
user posted image
o man šita-kažkas tokio wub.gif tokia ramybė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 20, 12:14)
Na štai, dėl tokių komentatorių su ganėtinai snobiškomis pažiūromis (kaip įdomu, jog jūsų nikas tai ir atitinka smile.gif) aš ir nedalyvauju šiame konkurse, nes niekaip neįrodysiu spalio vidurio vienoje nuotraukoje. Prikibs, kad medžiai per mažai gelsvi ar dar kas nors, pavadins tai pavasariu ar pan.
O žinokite būna tokių spalio vidurių bigsmile.gif
Taigi, aš nieko prieš šį kačiuką ir neturiu įtarimų. Bile tik daugiau tokių foto, nes labai jau daug nuobodžių šiame konkurse


Ačiū už komplimentus mano snobiškai prigimčiai biggrin.gif
Jeigu tema būtų "Gimimo diena", kas mums šauna į galvą? Šventė, tortas, žvakutės, n kitų variantų. Jeigu Jūs nufotografuosite siūlų kamuolį, kuris gimimo dienos dieną gulėjo spintoje, ir mėginsite ginčytis, kad nuotrauka atitinka temą... Tai argi nebus juokinga ir smagu? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snobė @ 2013 11 20, 11:43)
Ačiū už komplimentus mano snobiškai prigimčiai  biggrin.gif
Jeigu tema būtų "Gimimo diena", kas mums šauna į galvą? Šventė, tortas, žvakutės, n kitų variantų. Jeigu Jūs nufotografuosite siūlų kamuolį, kuris gimimo dienos dieną gulėjo spintoje, ir mėginsite ginčytis, kad nuotrauka atitinka temą... Tai argi nebus juokinga ir smagu?  biggrin.gif  4u.gif

Bet jūs dabar parašėte visišką nesąmonę, visai ne į temą palyginimą. Jūs norite nuginčyti gamtą? g.gif Kas dabar kaltas, kad prie to ežero, kuriame aš buvau, spalio viduryje nesimatė kažkokių ypatingų, visiems žinomų rudens ženklų biggrin.gif Net ir patikrinti šiiap jau galima pagal mano asmens duomenis, kad ten tada tikrai buvau, betgi nepradėsime čia jums dabar to įrodinėti, tiesa? mirksiukas.gif Tiesiog keista, kad jūs šitaip priešgyniaujate ten, kur tikrai nėra jokio reikalo. O kas liečia katinėlio temą, tai ten tolėliau kaip ir kitokios spalvos medžiai. Ir manyčiau, kad čia toks konkursas, kuriame nesirungiama dėl didžiulių piniginių prizų ar pan., kad vertėtų taip smulkmeniškai analizuoti ar ten tikrai tikrai ruduo, o gal šiaip saulė nušvietė, ogal pafotošopino doh.gif
Atsakyti
Mes nesusikalbame, nors kalbame viena kalba.
Jeigu tema yra "Žiema", o Jūs tuo metu būsite saulėtuose, karštuose kraštuose ir nufotografuosite žaliuojančias palmes, nors tai vyksta, pavyzdžiui, vasario mėnesį, tai aš neteigiu, kad gamtoje nėra visko, aš tik manau, kad tokia nuotrauka bus ne į temą Lietuviškos žiemos konkursui, pavyzdžiui.

Jūsų nuomone, nuotraukoje galima su padidinimo stiklu ieškoti ir rasti vieną ar kitą temos fragmentą. Mano nuomone, visa nuotraukos visuma turi atspindėti temą.

Prie ko čia prizai ar laimėjimas? doh.gif doh.gif doh.gif Tai tik profesinis azartas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snobė: 20 lapkričio 2013 - 14:06
QUOTE(Snobė @ 2013 11 20, 14:05)
Mes nesusikalbame, nors kalbame viena kalba.
Jeigu tema yra "Žiema", o Jūs tuo metu būsite saulėtuose, karštuose kraštuose ir nufotografuosite žaliuojančias palmes, nors tai vyksta, pavyzdžiui, vasario mėnesį, tai aš neteigiu, kad gamtoje nėra visko, aš tik manau, kad tokia nuotrauka bus ne į temą Lietuviškos žiemos konkursui, pavyzdžiui.

Jūsų nuomone, nuotraukoje galima su padidinimo stiklu ieškoti ir rasti vieną ar kitą temos fragmentą. Mano nuomone, visa nuotraukos visuma turi atspindėti temą.

Prie ko čia prizai ar laimėjimas?  doh.gif  doh.gif  doh.gif Tai tik profesinis azartas.

Kam iš karto tos palmės? Ta prasme kam tie kraštutinumai? Ar jūs galite įrodyti, kad katinėlis sėdi ne Lietuvoje ir ne mūsų rudenį, kai ruduo būna visoks? Ar rudens ženklas tik ryškiai spalvoti lapai? O rūkas jau ne, nes rūkas būna ir vasarą? O juk būna žiemų, kai gėlės pražysta iš po sniego, nors dar ne pavasaris. Tai kaip tik tokia foto būtų išskirtinė žiemą, o ne vien tik besmegeniai ir snaigės.
Taip ir sakykite, kad graži nuotrauka, konkurencinga, gaila, kad balsų nemažai gaus biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Jūs tikra lietuvė biggrin.gif Visur įžvelgiat konkurenciją, balsavimus, prizus, pinigus.
Mane labiau domina teoriniai dalykai, argumentuota, logiška ir racionali diskusija. Taip pat ir pagarba diskusijos dalyviams.
Sėkmės Jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snobė @ 2013 11 20, 14:05)
Mes nesusikalbame, nors kalbame viena kalba.
Jeigu tema yra "Žiema", o Jūs tuo metu būsite saulėtuose, karštuose kraštuose ir nufotografuosite žaliuojančias palmes, nors tai vyksta, pavyzdžiui, vasario mėnesį, tai aš neteigiu, kad gamtoje nėra visko, aš tik manau, kad tokia nuotrauka bus ne į temą Lietuviškos žiemos konkursui, pavyzdžiui.

jei tema bus "lietuviška žiema" tai taip, bet jei tiesiog "žiema", tai kodėl ne biggrin.gif
ruduo yra ir rugsėjo 1-oji, ir lapkričio 30 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 20 lapkričio 2013 - 18:49