Įkraunama...
Įkraunama...

2013 Vasarinukai :)

QUOTE(KristeP. @ 2014 01 27, 20:55)
na super smile.gif aš kažkada irgi galvojau metrikus siuvinėt, bet nei laiko nei kantrybės dabar nėra , o ir felcas man labiau prie širdies šiuo metu smile.gif



QUOTE(Mama1985 @ 2014 01 29, 11:05)
kaip grazu!!! bigsmile.gif  saunuole!!!



Dekuj merginos 4u.gif
Atsakyti
Merginos,
turiu as cia toki pamastyma ir butu idomi jusu nuomone, o gal ir patirtis( gal jau pas kazka taip yra).
Pradejome su vyru mastyti apie antra vaikeli. Kokia butu jusu nuomone ar patirtis auginant pametinukus?
Rodos dabar turiu pasiryzimo antram, o veliau, kaip paaugs mazius, jau kito nebesinores. Nes ir musu su vyru amzius ne jaunikliu...
Atsakyti
QUOTE(Pukeliukas @ 2014 01 31, 00:40)
Merginos,
turiu as cia toki pamastyma ir butu idomi jusu nuomone, o gal ir patirtis( gal jau pas kazka taip yra).
Pradejome su vyru mastyti apie antra vaikeli. Kokia butu jusu nuomone ar patirtis auginant pametinukus?
Rodos dabar turiu pasiryzimo antram, o veliau, kaip paaugs mazius, jau kito nebesinores. Nes ir musu su vyru amzius ne jaunikliu...

Mes irgi pamastom apie antra, bet tik ne pametinukus, kai mazei sueis trys metai persikraustis i savo kambari, eis i darzeli, mano nuomone tokia kad auginant pametinukus reikia turet daug kantrybes labai daug, o as tokios neturiu, patikrinau save turim pusbroli kuris biski daugiau nei metais uz dukryte viresnis, tai jie kai susieina tai buna katastrofa turi tik ziuret kad kur neilistu kad nesusipestu, nes maniske ne is ramiuju labai aktivi tai as kai su jai pabunu po pusvalandzio stogas ciuozt pradeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukeliukas @ 2014 01 31, 01:40)
Merginos,
turiu as cia toki pamastyma ir butu idomi jusu nuomone, o gal ir patirtis( gal jau pas kazka taip yra).
Pradejome su vyru mastyti apie antra vaikeli. Kokia butu jusu nuomone ar patirtis auginant pametinukus?
Rodos dabar turiu pasiryzimo antram, o veliau, kaip paaugs mazius, jau kito nebesinores. Nes ir musu su vyru amzius ne jaunikliu...



Džiaugiuosi pametinukėmis, aušku sunku, bet vienu metu viskas galima sakyt , o ir draugauja jos labai gražiai
Atsakyti
QUOTE(Pukeliukas @ 2014 01 31, 00:40)
Merginos,
turiu as cia toki pamastyma ir butu idomi jusu nuomone, o gal ir patirtis( gal jau pas kazka taip yra).
Pradejome su vyru mastyti apie antra vaikeli. Kokia butu jusu nuomone ar patirtis auginant pametinukus?
Rodos dabar turiu pasiryzimo antram, o veliau, kaip paaugs mazius, jau kito nebesinores. Nes ir musu su vyru amzius ne jaunikliu...


Tai ir pirmyn, jei tik noro yra ir galimybės leidžia thumbup.gif Aš džiaugiuosi, kad tarp vaikų nedidelis amžiaus skirtumas, aišku į parduotuvę su abiem negaliu nueit, nes mano vyresnis ne ilgų atstumų vaikščiotojas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeP. @ 2014 01 31, 09:48)
Džiaugiuosi pametinukėmis, aušku sunku, bet vienu metu viskas galima sakyt , o ir draugauja jos labai gražiai

Paveluotai bet su Pirmuoju Gimtadieniu happybday.gif birthday.gif 000552.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukeliukas @ 2014 01 31, 00:40)
Merginos,
turiu as cia toki pamastyma ir butu idomi jusu nuomone, o gal ir patirtis( gal jau pas kazka taip yra).
Pradejome su vyru mastyti apie antra vaikeli. Kokia butu jusu nuomone ar patirtis auginant pametinukus?
Rodos dabar turiu pasiryzimo antram, o veliau, kaip paaugs mazius, jau kito nebesinores. Nes ir musu su vyru amzius ne jaunikliu...



Vasarinukai jau laukia 4pametinuku smile.gif Jei tik yra noro, tai pirmyn, busit dar vieni pametinukai biggrin.gif Pas mane pacia tarp vaiku didelis skirtumas, bet jei butu buvus galimybe tikrai buciau neatsisakius pametinuku, o va mano sesuo pametinukes augina, tai labai dziaugiasi mergytes viena kita, kazkaip vaikams auhti labai smagu, o vargo buna pirmus metus, kartais kelis, bet tikrai viskas isgyvenama, o paskui daug daug dziaugsmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~mileniuks~ @ 2014 01 31, 12:32)
Paveluotai bet su Pirmuoju Gimtadieniu happybday.gif  birthday.gif  000552.gif



Ačiū smile.gif
pasirodom ax.gif blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
O jei kokia princesė! smile.gif Sveikinam! smile.gif

Aš vos su vienu susitvarkau, tai kas būtų, jeigu dar vienas....ojoi:D
Atsakyti
nuu va ir mes siandien jau atsventem metukus smile.gif mazasis i svecius ziurejo isputes akis ko ju cia tiek daug ir ko jam tiek daug demesio is visu smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leimutie @ 2014 02 01, 23:07)
nuu va ir mes siandien jau atsventem metukus smile.gif mazasis i svecius ziurejo isputes akis ko ju cia tiek daug ir ko jam tiek daug demesio is visu smile.gif  smile.gif



Sveikinimai Simui wink.gif happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeP. @ 2014 02 01, 19:03)
Ačiū smile.gif
pasirodom  ax.gif  blush2.gif
user posted image
grazumelis wub.gif
user posted image



QUOTE(leimutie @ 2014 02 01, 22:07)
nuu va ir mes siandien jau atsventem metukus smile.gif mazasis i svecius ziurejo isputes akis ko ju cia tiek daug ir ko jam tiek daug demesio is visu smile.gif  smile.gif

Sveikinam happybday.gif
Atsakyti