Įkraunama...
Įkraunama...

2013 Vasarinukai :)

QUOTE(leimutie @ 2013 11 18, 09:36)
mano maziukas irgi taip uzmigdavo pasivartydamas kol nemokejo atsistot ir vaiksciot. O dabar ant ranku uzmigt nenori, lovytej vienas neuzmiega tai reikia pasiguldyti i savo lova ir salia paedeti\paguleti bei paniuniuoti  kol uzmiega ir tik tada i lovyte. O nakti irgi atsikelia nes mamos pasiilgsta tris gurksnius patraukia MP ir vel idedu i lovyte ir toliau miega ir taip kokius 2-3 kartus per nakti smile.gif



Tiesa pasakius, neisivaizduoju kaip reiktu taip...aisku butu ir tai pat daryciau.
Siaip ir diena maniskis megejas pasivartyti lovyteje. Buna pazaidzia ir jau sedi ramus zaisliuku nebeima, o priejus glaustosi, zinau kad nori jau pasigulineti. Nunesu i lovyte, tai jis ten vartosi, zaidzia su zaisliukais, atsiseda pasedi, lovytej pasisupa, vel atsigula. ziurek jau miega, kada atsikelia vel neaisku, nes atsikelias vel zaidzia. Pamatau atejus paziuret, arba isgirstu kad kazka ciauska.
O tiultyte pas mus tik lovytej. Daugiau jos nereikia. O nakti nereikia keltis. Keliames ryte apie 9-10 pastaruoju metu ir 11 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukeliukas @ 2013 11 18, 13:23)
Tiesa pasakius, neisivaizduoju kaip reiktu taip...aisku butu ir tai pat daryciau.
Siaip ir diena maniskis megejas pasivartyti lovyteje. Buna pazaidzia ir jau sedi ramus zaisliuku nebeima, o priejus glaustosi, zinau kad nori jau pasigulineti. Nunesu i lovyte, tai jis ten vartosi, zaidzia su zaisliukais, atsiseda pasedi, lovytej pasisupa, vel atsigula. ziurek jau miega, kada atsikelia vel neaisku, nes atsikelias vel zaidzia. Pamatau atejus paziuret, arba isgirstu kad kazka ciauska.
O tiultyte pas mus tik lovytej. Daugiau jos nereikia. O nakti nereikia keltis. Keliames ryte apie 9-10 pastaruoju metu ir 11  biggrin.gif

pavydziu baltu pavydu tau Pukeliuk. Bet turbut kiekvienam vaikui savaip viskas gaunas, nes maniskis keliasi nakti, nors buvo naktu kad nesikeldavo. O kelinta eina miegot, kad taip ilgai ismiega? P.S. migdydama pas save lovoj bijau prisipratinti, kad poto ir nores miegoti su mumis, o ne lovytej. Net nezinau kaip cia ka pakeisti.
Atsakyti
Apie 11 eina maziukas miegot smile.gif

O del miego pas tevus, tai jo jei vaikai ipranta, tai jau kruva reikalu atpratint. Tdl mes ir savo maziuko nepratinam, pas save i lova ji atsinesam ryte. Kad sukirstu misunuka, siaip apsigulinetu, pazaistume.
Atsakyti
Ogo, net iki 11 išmiega, pavydžiu 4u.gif

Maniškis šiandien pusę 7kėlėsi doh.gif Ir miega jis bendroje lovoje, per viduriuką, nes keliasi gana dažnai, privargčiau prie lovos kas valandą vaikščiot, žindyt, vėl atgal nešt blush2.gif Pripras, tai pripras, na gal iki pilnametystės negulės kartu biggrin.gif

Norėjau paklaus, tų, kurios maitina pačios, ar jums jau parsirado mm ? Man dar nėra, nors pieno ta labai sumažėją, krūtys atrodo visai tuščios, tik mažiui stipriau patraukus pienelis atbėga...Dieną maitinu 3kartus, bet po nedaug, o naktį gal penkis kartus doh.gif


Tiesa į lovą savo zuikio niekaip neįdėčiau, nežaidžia jis ten iškart stojas ir žviegia doh.gif Veiksmo jam reikia, ropot, lėkt, stotis, ir duodasi jis tame kambaryje, kur aš būnu, jai tik į kitą eina, uodega iš paskos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukeliukas @ 2013 11 18, 20:39)
Apie 11 eina maziukas miegot smile.gif

O del miego pas tevus, tai jo jei vaikai ipranta, tai jau kruva reikalu atpratint. Tdl mes ir savo maziuko nepratinam, pas save i lova ji atsinesam ryte. Kad sukirstu misunuka, siaip apsigulinetu, pazaistume.

Nu pas mane tik uzmiega ir tuoj buna perkeltas i savo lovyte. O gal jusu maziukas miega atskiram kambari, nes sako kur vaikai miega atskirai greiciau atpranta nuo naktiniu maitinimu? g.gif o as ryte kaip tik pasivartau lovoj, o mazylis savo lovytej krykstauja smile.gif
Atsakyti
Na maniske irgi miega savo lovytei, niekad musu lovoj nemiegojo, o del zaidimu tai kartais pabuna lovytei ramiai pazaidzia, bet seip jinai pas mane aktiviste jai reikia judejimo, einam miegot gan anksti 21val. keliames 6.30val. smile.gif ar jusu maziukai moka jau plot delniukais? mane pries pora savaiciu nustebino pamuojuodama atia atia, o pries pora dienu pasitikdami teveli pradejo plot delniukais thumbup.gif
Atsakyti


Sveikos,


Bando bando plot biggrin.gif Bet dar nelabai gaunasi smile.gif Bet aš kiekvieną dieną paprašau, kad padarytų katutes, kaip kada paploja, o kaip kada ir ne, matyt nuo nuotaikos priklauso biggrin.gif

Vakare užmiegam įvairiai, tarkim vakar 22val., bet kėlėsi 5 doh.gif Būna ir iki vidurnakčio malasi, o ilgiausiai miega iki 8 doh.gif
Atsakyti
Maniskis jau koki menesi ploja biggrin.gif vaiksto vaikstyneje ir ploja lotuliukas.gif dabar bandau ismokyti padaryt ate, ate, bet kolkas nemoka doh.gif
Atsakyti
Seniai buvau, tai žiūriu jau ir naują temą pradėjot smile.gif
Atsakyti
o maniskis neploja, bet bando ate ate parodyti smile.gif
Atsakyti
na o mes pirmiau ismokom atia atia,o tik tada ploti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leimutie @ 2013 11 18, 22:33)
O gal jusu maziukas miega atskiram kambari, nes sako kur vaikai miega atskirai greiciau atpranta nuo naktiniu maitinimu? g.gif


lovyte musu kambaryje. O naktimis nesikelia valgyti jau nuo 4 men,


Mano mazasis nerodo ate tik kai isiedineja kas ir rodo bei sako jam ate tai jis pradeda deliot lupytes ir sakyt te te biggrin.gif
Atsakyti