Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew - puošiamės, rodomės, dalinamės!

O as negausiu savo isvajotojo ir taip laukto swingo flamingo spalvos doh.gif nuliudusi nerealiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 11 25, 15:57)
O as bent keletos daiktu negavau is 14-15d - tr rankovemis megstulio su akmenukais XXS, sio merino megstuko su taskiukais, kur foto kelta (ir man atrodo, kad jums puikiai Md ziurisi). Ir siand dar parase, kad ir dzins. baltinuku 4d su akmenukais negausiu... cry.gif as verkiu, pinigine - dziugauja...  lotuliukas.gif


as ta megztuka trumpom rankovem 14 d. pirkau, irgi XS dydi biggrin.gif Matysim, kaip man pasiseks g.gif
O dzinsinius marskinius 18 d., tai dar irgi jokiu ziniu neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 11 25, 14:47)
o  kuri cia  tarpininke  informavo  jus  apie  tai ?

Kate

QUOTE(lauryna50 @ 2013 11 25, 17:57)
pinigine - dziugauja...  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif

QUOTE(lauryna50 @ 2013 11 25, 18:12)
Ziuresim ka pasiulys Crew sia sawaite. Nes kainu politika, panasu, kad  pasikeitusi. Gal ir Black friday bus idomesnis nei praejusiais metais.

Tikrai gal nustebins bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai pradejo kliuti Jcrew kainos (gavau saskaitele susimoketi biggrin.gif), nezinau kaip jums, na bet man tikrai brangoka pasidare is ten pirkti. Anksciau buvo vienas kitas daiktas brangesnis is collection serijos, o dabar jau visi grazesni ir idomesni rubai kainuoja bent 70-99$, o dazniausiai dar brangiau. Anksciau tikrai buvo pigiau, dar pries metus tikrai. Jau dabar tik su 40% off kazka galima pirkti, bet ir tai... kiek as ziuriu kokie svarkai is vis neiperkami pasidare, apie 200$ sale skyriuje kainuoja. Dar pries metus vilnoni grazuoli uz 99$ sale kaina pirkau + nuolaida. Gal sausi geresnes kainos atsiras, nes prasides ispardavimu sezonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 11 25, 17:50)
Man tai pradejo kliuti Jcrew kainos (gavau saskaitele susimoketi biggrin.gif), nezinau kaip jums, na bet man tikrai brangoka pasidare is ten pirkti. Anksciau buvo vienas kitas daiktas brangesnis is collection serijos, o dabar jau visi grazesni ir idomesni rubai kainuoja bent 70-99$, o dazniausiai dar brangiau. Anksciau tikrai buvo pigiau, dar pries metus tikrai. Jau dabar tik su 40% off kazka galima pirkti, bet ir tai... kiek as ziuriu kokie svarkai is vis neiperkami pasidare, apie 200$ sale skyriuje kainuoja. Dar pries metus vilnoni grazuoli uz 99$ sale kaina pirkau + nuolaida. Gal sausi geresnes kainos atsiras, nes prasides ispardavimu sezonas g.gif



As taip pat pastebejau, kad kainos labai sukilusios. Sukneliu jau is su papildoma nuolaid kaina labai didele gaunasi...Nemanau, kad kris kainos.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 11 25, 13:18)
Man tai jis rudeninis. Siandien jau beveik man saltoka su juo... Su storesniu megztiniu dar gal nieko butu  4u.gif


O as mastau, kad man kokonas pats tas ziemai - bent parduotuvej tai visa varvanti lieku po pasimatavimo biggrin.gif Na ir ziemos nebebuna jau tokios saltos - nors man vejas blogiausia, nes cia taip pucia, kad siandien prie juros vos pavedziojau suniuka: ilga pukine striuke uzsidejus buvau, bet kai vejas pute, tai atrode kiaurai i nugara viskas eina doh.gif

QUOTE(lauryna50 @ 2013 11 25, 17:12)
Ziuresim ka pasiulys Crew sia sawaite. Nes kainu politika, panasu, kad  pasikeitusi. Gal ir Black friday bus idomesnis nei praejusiais metais.


As irgi tikiuosiu, kad BF kazka pasiulys - va dabar duoda 25%, bet galvoju palauksiu penktadienio ir gal geriau ka pasiulys. Neperku as ten seniai ir daug, bet kazkaip man rodos, kad nuolaidu dazniau ir didesniu pradejo daryt. g.gif

QUOTE(Vannille @ 2013 11 25, 17:57)
As taip pat pastebejau, kad kainos labai sukilusios. Sukneliu jau is su papildoma nuolaid kaina labai didele gaunasi...Nemanau, kad kris kainos.


As neseniai dar su JCrew draugauju, bet sakyciau dar pavasari kainos geresnes buvo. Ir siaip pamenu pirkau tippi, tai kelis kartus jo kaina krito kol ant sale'o buvo, kitu rubeliu irgi mazedavo. O dabar kiek nukainuoja ir viskas....
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 11 25, 17:18)
As neseniai dar su JCrew draugauju, bet sakyciau dar pavasari kainos geresnes buvo. Ir siaip pamenu pirkau tippi, tai kelis kartus jo kaina krito kol ant sale'o buvo, kitu rubeliu irgi mazedavo. O dabar kiek nukainuoja ir viskas....

As su jcrew draugauju nuo 2010 metu balandzio, tai taip, kainos kyla...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 25 lapkričio 2013 - 17:22
QUOTE(linamog @ 2013 11 25, 18:21)
As su jcrew draugauju nuo 2010 metu balandzio, tai taip, kainos kyla...

Ir as nuo 2010 pradzios- tai bent maikiukes ir medvilniniai kardiganai- tikrai pigiau buvo.. Paziurejau istorija pirkimu -merinukai sale 49,99 -30%. Tai gal panasiai. unsure.gif
arba Favorite tank 2011- 05 men- 12.50 -30%-- tai cia jau ir isvis panasiai - db ziu 12.99$
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 25 lapkričio 2013 - 18:04
Na va, atsauke man abu rubus pirktus su 40% off.. kaip gaila. Tikiuosi per black friday gera akcija pames unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 11 25, 19:01)
Na va, atsauke man abu rubus pirktus su 40% off.. kaip gaila. Tikiuosi per black friday gera akcija pames unsure.gif



drinks_cheers.gif Ir man atšaukė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amabel: 25 lapkričio 2013 - 18:05
QUOTE(Parachutes @ 2013 11 25, 19:01)
Na va, atsauke man abu rubus pirktus su 40% off.. kaip gaila. Tikiuosi per black friday gera akcija pames unsure.gif

Oi kaip gaila.. As savo puses sulaukiau, ir rankines ir swingo, suknutes.. tikiuos kt puses neatsauks.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Amabel @ 2013 11 25, 19:05)
drinks_cheers.gif Ir man atšaukė verysad.gif

eina sau.. unsure.gif

O per kuria tarpininke pirkot, mergaites?
isskaiciau, kad per R.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 25 lapkričio 2013 - 18:09
QUOTE(kažkada @ 2013 11 25, 12:38)
o jus jau esat gavusius is R uz lapkricio 6 diena skaiciukus? as nesulaukiu niekaip?


Aš šiandien parašiau emailą ir paklausiau, sakė, mano prekės parduotuvė nebeatsiųs 6 dieną pirktos
Papildyta:
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 11 25, 19:07)


O per kuria tarpininke pirkot, mergaites?


R
Atsakyti