Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinas

QUOTE(jolax @ 2006 07 31, 09:34)
NA mes taip pat norejome lankyti baseina Klaipedoje III poliklinikoje, taciau mums pasake kad esame per diedeli (6 men.), isejome abu nusimine.  verysad.gif Mums paaiskino, kad 6 men. vaikas jau per didelis , nebetelpa i vonia. Kazkaip juokingai pasirode, juk ji mes dar maudome vaikiskoje voneleje ir tai nieko...Aisku nepaplauks , bet dideleje vonioje manau dar tilptu  biggrin.gif . GAl kas nors vis delto pradejo lankyti baseina nuo 6 men., atsiliepkite. Nezinau kuom tiketi ar is tikruju jau per dideli, ar vis delto galima, bet ne visiems cray.gif


nu geras,nieko sau per dideli g.gif -tai kur tada jums plaukiot/tipo nėra ten kokio varlinuko g.gif -nesamonė doh.gif
tada mums reiks suskubti ir kaip nors prisiruosti,nors mums tik be kelių dienų 3mėn.
Atsakyti
galvoju, kad šią savaitėlę reikėtų paplukdyti mažę Antakalnio baseine. Tik nelabai suprantu, ką man pačiai turėti: gumines šlepetes ir kažką persirengti , maumymosi kostiumėlis , suprantu, nereikalingas, nes į baseiną nebrandam? g.gif Kaip ten yra ? Ir kur perkat tas specialias sauskelnes baseinui? Prašau apšvieskit nežinančią blush2.gif
Atsakyti
Mes lankom Antakalnio baseina, nusipirkom abonenta tai baigsim ir daugiau neisim ten. Vanduo persiltas (ziema gal ir gerai), pastoviai pasilenkus, baseino dugno krastai puvo privaryti, patalpoj kvapas kanalizacijos, o kinezeterapeutė tik pirma karta kai atejom parode du pratimus ir VISKAS, teskinkis kaip nori su vaiku. Nieko as labai ir nesitikejau tik kodel sako, kad jus ten ismokys plaukiot?
Ismesti pinigai, taip pat mes galime ir namie plaukiot ir geresnej aplinkoj.
Laukiam rudenio ir eisim i kita.
Atsakyti
Na o mes lankomės Vilniuj baseine , kur vandens temp 28 laipsniai ir vandens lygis mamai iki pažastų, tai susilenkus tikrai nereikia būti thumbup.gif . Ir pirtele kai sušali galima pasinaudoti liuks thumbup.gif
Dėl to man ten ir patinka .
Nu ten taip sakant "ne štatai", bet mums tinka ax.gif o svarbiausia manoji tai žiauriai patenkinta.
Tiktai gaila, kad ten vasarą uždaro atostogoms verysad.gif tai laukiam laukiam kai vėl pradėsim varinėti į baseiną rolleyes.gif
Atsakyti
gal galit papasakot apie Kaune raidos centro baseiną. niekur nerandu info sad.gif
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2006 08 02, 17:22)
nu geras,nieko sau per dideli g.gif -tai kur tada jums plaukiot/tipo nėra ten kokio varlinuko g.gif -nesamonė doh.gif
tada mums reiks suskubti ir kaip nors prisiruosti,nors mums tik be kelių dienų 3mėn.



TAs varlinykas yra, taciau i ji jau ateina vaikuciai pramoke plaukti vonioje.Sake, kad neturi tiek darbuotoju, kad prie kiekvieno vaiko stovetu. Bet tada as nsupratau, o tai kaip bus kai atvesiu vaika jau 4 metu mokytis plaukti, juk ji ir tada reikes priziureti g.gif matyt darbuotoju padauges lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2006 08 11, 15:56)
Na o mes lankomės Vilniuj  baseine , kur vandens temp 28 laipsniai ir vandens lygis mamai iki pažastų, tai susilenkus tikrai nereikia būti  thumbup.gif . Ir pirtele kai sušali galima pasinaudoti liuks  thumbup.gif
Dėl to man ten ir patinka .
Nu ten taip sakant "ne štatai", bet mums tinka  ax.gif o svarbiausia manoji tai žiauriai patenkinta.
Tiktai gaila, kad ten vasarą uždaro atostogoms  verysad.gif  tai laukiam laukiam kai vėl pradėsim varinėti į baseiną  rolleyes.gif

tai gal to baseiniuko adresiuką išduotum? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mamikės 4u.gif

o nuo kokio amžiaus jau galima bandyti klecką plukdyti baseine? Ir dar vienas klausimas - kokie atsiliepimai apie baseiną Karoliniškėse, nes man arčiau būtų nei Antakalnis, be to nelabai vylioja plaukiojimas susilenkus....
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2006 08 11, 16:22)
gal galit papasakot apie Kaune raidos centro baseiną. niekur nerandu info sad.gif


ten mes gulėjome vasario mėn. ir lankėme baseinėlį.Baseinėlis labai fainas,nedidukas.Vienu kartu plaukioja tik du leliukai su savo mamytėm(tėveliais).Baiseinėlio gylis nedidelis, tad tenka susiriesti,bet aš plukdydavau atsitūpus.Pastoviai prižiūri darbuotoja,paleidžia sroves jai nori,paaiškina kaip laikyti klecką,kokius pratimėlius daryti.Prie baseinėlio maža patalpa persirengimui(bet kai dviese tai užtenka).Užsiėmimai vyksta apie 30min.Reikia turėti baiseno sauskelnių( jai neturi ,tai kartais duoda). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijasta @ 2006 08 03, 00:13)
galvoju, kad šią savaitėlę reikėtų paplukdyti mažę Antakalnio baseine. Tik nelabai suprantu, ką man pačiai turėti: gumines šlepetes ir kažką persirengti , maumymosi kostiumėlis , suprantu, nereikalingas, nes į baseiną nebrandam?  g.gif Kaip ten yra ? Ir kur perkat tas specialias sauskelnes baseinui? Prašau apšvieskit nežinančią  blush2.gif

Gumines slepetes ir maudymosi kostiumelio bent apatine dali arba sortus, nes i baseina tai bristi teks, kitaip neissisuksi lotuliukas.gif Daugkartiniu sauskelniu yra Akropolio Maximoje.

QUOTE(gudrene @ 2006 08 11, 15:56)
Na o mes lankomės Vilniuj  baseine , kur vandens temp 28 laipsniai ir vandens lygis mamai iki pažastų, tai susilenkus tikrai nereikia būti  thumbup.gif . Ir pirtele kai sušali galima pasinaudoti liuks  thumbup.gif
Dėl to man ten ir patinka .
Nu ten taip sakant "ne štatai", bet mums tinka  ax.gif o svarbiausia manoji tai žiauriai patenkinta.
Tiktai gaila, kad ten vasarą uždaro atostogoms  verysad.gif  tai laukiam laukiam kai vėl pradėsim varinėti į baseiną  rolleyes.gif

Tikrai, isduok paslapti kas cia per baseinas biggrin.gif Nors 28 laipsniai man atrodo mazoka. Antakalnyje tikrai mamoms atrodo per silta, nors maziems vaikiukams manau pats tas. Dabar kur vaikstau baseine buna 30 tai man atrodo per vesu, bet gal nieko, uzsigrudins vaikis tongue.gif

QUOTE(vdj @ 2006 08 12, 13:31)
o nuo kokio amžiaus jau galima bandyti klecką plukdyti baseine?

Nuo gimimo tongue.gif
Atsakyti
Mes Antakalnį buvom tik vieną kartą ir kol kas patiko smile.gif
Na taip, tenka būt pasilenkus (netyčia pritūpiau į vandenį, tai mane kinezeterapeutė sudrausmino), bet juk tai dėl vaikučių sveikatos.
Atsakyti
Na va - pabuvom antrą kartą ir įspūdžiai ne tokie geri.
Kinezeterapeutė buvo tik galvą įkišus per visą laiką, o priežiūros - jokios. Iš to, ką rodė pirmą kartą, aš jau kiek pamiršus, paklaust norėjau, kaip plukdyt ir apskritai kaip mano vaikui sekas. Bet nebuvo ko paklaust.
Atsakyti