Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškių namai (Mozūriškių g.17)

Patarciau ten nepirkti :)

Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2017 02 03, 11:21)
pasiskaitykit 15min straipsni atidziai. zinant tokia namo istorija ir statytojo reputacija net neziureciau i ju puse


Kaip galėčiau rasti tą straipsnį? Per Google man tik šį forumą išdavė, kad buvo diskutuota. Daugiau jokios informacijos nerandu.
Papildyta:
QUOTE(indraja190 @ 2017 02 03, 12:04)
<p>Patarciau ten nepirkti smile.gif</p>



Kodėl? Norėčiau daugiau sužinoti apie šį namą. Ankščiau kai nedomino pirkimas apie jį nieko negirdėjom. Tik dabar netyčia radau šio namo būtų pardavimą internete.
Atsakyti
QUOTE(vikcia5 @ 2017 02 03, 11:33)
Kaip galėčiau rasti tą straipsnį?  Per Google man tik šį forumą išdavė, kad buvo diskutuota. Daugiau jokios informacijos nerandu.
Papildyta:
Kodėl?  Norėčiau daugiau sužinoti apie šį namą. Ankščiau kai nedomino pirkimas apie jį nieko negirdėjom. Tik dabar netyčia radau šio namo būtų pardavimą internete.


keliais postais auksciau yra nuoroda, jei namatote, tai va: http://www.15min.lt/...ingo-665-573745
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2017 02 03, 12:42)
keliais postais auksciau yra nuoroda, jei namatote, tai va: http://www.15min.lt/...ingo-665-573745



Šiam straipsniui metai. Gal kas žino dabartinę situaciją? Antras namas mačiau jau pilnai yra užbaigtas. 17 name mačiau keliose būtuose degė šviesa. Tai jau yra gyvenančių?
Atsakyti
Idomiu zmoniu buna... hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2017 02 03, 12:55)
Idomiu zmoniu buna...  hmm.gif



Jūs čia apie mane?
Atsakyti
Kaip ten su parkingais situacija? Butina pozemini pirkti?
Atsakyti
QUOTE(vasilixa @ 2017 02 03, 19:23)
Kaip ten su parkingais situacija? Butina pozemini pirkti?


Jei neklystu nėra būtina. Šeip 19 namas man atrodo net parkingo požeminio neturi, bent jau vartų nemačiau į jį.
O jūs kurio namu domitės? 19 ar 17 ? Gal jūs žinote kokia ta dabartinė situacija?
Rytoj susitinku su brokeriu, bet žinau kai jie moka gražiai šnekėti, dėl to ir noriu kuo daugiau sužinoti iki susitikimo.
Atsakyti
Kaip reikalai su 17 namu? Viskas ten tvarkoj, ar net nežiurėti i ta puse? Gal yra čia gyvenančiu ten?
Atsakyti

Domina ir mane kotedžiukas 😊 kaip gyvenasi Jums ten? 

Atsakyti