Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Jau labiausiai atsibodę vardai - Andrius, Saulius, Marius ir pan., o iš mergaitiškų - Jurga, Kristina. Jau kai pagalvoju, kad mane tėvai norėjo pavadint Jurga, tai doh.gif Fuu, nuskilo - vardą išrinko brolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 23, 19:48)
Labiausiai atsibode vardai(mano amziaus):Darius,Linas(a),Paulius,Agne,Tomas,Inga,Andrius,Mindaugas ir dar Kristina rolleyes.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 15:47)
Bet tai kad mamytėms reiškia fantazijos trūksta, ir dar kalendorių tingi pavartyti.

schmoll.gif visai netingiu, viską, kas įmanoma perverčiau, bet vistiek neišrenkam, jau panika fear.gif, vaikas be vardo liks, o kadangi gyvenam ne Lietuvoj po gimimo per 3dienas reik užrašyt doh.gif
šiaip tai niekas nepaminėjo vardo temoj, prie kurio mes apsistoję lyg ir thumbup.gif , nors supervaikiukų sąraše jis dažnas g.gif
Atsakyti
vaje,kaip as seniau pergyvenau del savo vardo tongue.gif jau man jis atrode toooks nuvalkiotas,senas,atsibodes,nu vienu zodziu kazkoks nesusipratimas smile.gif o dabar sita tema skaitydama,galvoju kas kas,o mano vardas tikrai bus minimas smile.gif o pasirodo nieko panasaus biggrin.gif bet vistik man yra daugyyybe grazesniu vardu blink.gif ir buciau visai nieko pries tureti kitoki varda blush2.gif aisku,cia tik svajones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2005 06 23, 22:23)
Jau labiausiai atsibodę vardai - Andrius, Saulius, Marius ir pan., o iš mergaitiškų - Jurga, Kristina. Jau kai pagalvoju, kad mane tėvai norėjo pavadint Jurga, tai  doh.gif Fuu, nuskilo - vardą išrinko brolis  thumbup.gif


Tik nereikia ant Jurgų varyti, kai mokiausi klasėje buvom penkios Jurgitos doh.gif ir nieko, įdomu ir linksma biggrin.gif O be to nemanau, kad dabar tarp vaikučių tai dažnas vardas smile.gif Juk tada "Jurga, Jurgita" laikai buvo ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
O man atsibode vardai- Gabriele, Lukas- kurie populiarus jau musiet 10 metu. Va dar labai daug Liepu dabar- bet vardas grazus biggrin.gif mirksiukas.gif Atsibodes- ir Augustas, blink.gif
Atsakyti
Na neatsibode, bet populiariausi:
"Linas, Lina, Linė – žiūrėjo 22792 žmonės
Tomas, Toma – žiūrėjo 21946 žmonės
Andrė, Andrius – žiūrėjo 14743 žmonės
Kristina, Kristinas – žiūrėjo 14517 žmonių
Paulius – žiūrėjo 14297 žmonės
Agnė, Agnetė, Agnietė – žiūrėjo 13771 žmogus
Audra, Audrė, Audrius – žiūrėjo 13500 žmonių
Mindaugas, Mindaugė – žiūrėjo 12632 žmonės
Inga, Ingė – žiūrėjo 11609 žmonės
Darius – žiūrėjo 11516 žmonių"
is www.day.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winterlady: 27 birželio 2005 - 23:32
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 17:23)
Nu dabar pavarysiu kaip tikra namų šeimininkė  tongue.gif
Buvo kažkada laidelė pas Nomedą apie retus vardus, ar kažkas panašaus...
Tai iki šiol atsimenu. Studijoj buvo mergina, kurią tevai pavadino Ūka-Gandrė (du vardai). Jinai iki 16 metų kompleksavo ir keikė tėvus už tokį vardą. O klausimas "koks tavo vardas? - Ūka Gandrė... - Koks koks???" jai iš viso buvo iki gyvo kaulo  doh.gif


O Ūka Gandrė nedalyvavo kokioj laidoj, nes jau toks girdėtas šitų vardų derinys g.gif
Atsakyti
Jau kas atsibodę negyvai, tai Ieva, Rūta, Tomas, Kristina.
Atsakyti
Dar dadek Agne, Ieva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winterlady: 29 birželio 2005 - 23:16
Ieva sakiau. Klasėje, atsimenu, 3 Ievos ir 3 Rūtos buvo, fui.
Atsakyti
Na tų vardų dažnumas, kažkaip bangom. Gal pagal madas? g.gif Manau daugelis senelių yra Irenos ar Onos, Aldonos, Stasiai, Petrai, Jonai. Tėvų laikais dažnas Virginija (Virga),Genutė, Kęstutis, Algis. Va vėliau būvo dažnai Vaida, Vaidas, Neringa, Saulius. Tarp mano bendraamžių daug Jurgų (Jurgitų), Mindaugų, Eglių. O va žiūriu, kad maždaug tarp naujagimių ir iki kokių 2 metukų dažnai Viltė (nors tai man pats gražiausias vardas buvo dar nuo mokyklos. bet tada tai buvo labai retas, o dabar jau ko gero tek persigalvoti ir jei kada turėsiu dukrytę teks pagalvoti apie tai ar dabar duoti tokį vardą), Dominykas, Gabija, Emilija.
Žodžiu renkant vardus reiks kažkaip ant bangos neužšokti biggrin.gif
Atsakyti