Įkraunama...
Įkraunama...

Bare Minerals

Aš galvoju apie naujos mineralinės pudros pirkimą. Mano oda mišri - vietom riebi, vietom sausa. Galvoju, ar nenuplauks man original versija g.gif Nors kažkada turėjau matte, tai ji man nepatiko, bet neatsimenu, dėl ko, nors tada buvau matinio veido fanė, o dabar jau norėčiau šiek tiek glow biggrin.gif Kaip manot? Šiuo metu naudoju L'oreal mineralinę, bet, ryte pasidažius, prieš pietus jau blizga veidas unsure.gif

Beje, ar medium beige nėra labai tamsi?

Ir iš kur siųųųųst? Aš paskaičiavau, kad tiek per tarpininkes, tiek iš UK panašiai išeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2016 08 25, 13:09)
Aš galvoju apie naujos mineralinės pudros pirkimą. Mano oda mišri - vietom riebi, vietom sausa. Galvoju, ar nenuplauks man original versija  g.gif Nors kažkada turėjau matte, tai ji man nepatiko, bet neatsimenu, dėl ko, nors tada buvau matinio veido fanė, o dabar jau norėčiau šiek tiek glow  biggrin.gif  Kaip manot? Šiuo metu naudoju L'oreal mineralinę, bet, ryte pasidažius, prieš pietus jau blizga veidas  unsure.gif

Beje, ar medium beige nėra labai tamsi?

Ir iš kur siųųųųst? Aš paskaičiavau, kad tiek per tarpininkes, tiek iš UK panašiai išeina  g.gif

mano oda misri, kai pabandziau original foundation nuo tada as prisiekus fane (BM matte nesu bandzius), kitu firmu mineralines kiek bandziau nepatiko (tiesa lb noriu pabandyt bellapiere). Blizgejimas islenda dienoj ir man ir kartais buna kad dienos begyja nusitrina kazkiek, bet su jokia kompaktine ar biria mano veidas taip graziai neatrodo kaip su sia. tepu ir ant pudros ir tiesiai ant veido po kremo, man super ji wub.gif medium beige buvo mano pirma spalva, tai ji man pasirode lb universali, na gal jau labai sviesiaodem netiktu, bet kiek dazesi ir sesuo ir drauge tai man ji tokia tipines lietuvaites spalva, man ji net per sviesi buvo tai sumaisiau su bronzeriu paskui, o siaip naudoju medium tan arba tan
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 09 01, 16:24)
mano oda misri, kai pabandziau original foundation nuo tada as prisiekus fane (BM matte nesu bandzius), kitu firmu mineralines kiek bandziau nepatiko (tiesa lb noriu pabandyt bellapiere). Blizgejimas islenda dienoj ir man ir kartais buna kad dienos begyja nusitrina kazkiek, bet su jokia kompaktine ar biria mano veidas taip graziai neatrodo kaip su sia. tepu ir ant pudros ir tiesiai ant veido po kremo, man super ji wub.gif  medium beige buvo mano pirma spalva, tai ji man pasirode lb universali, na gal jau labai sviesiaodem netiktu, bet kiek dazesi ir sesuo ir drauge tai man ji tokia tipines lietuvaites spalva, man ji net per sviesi buvo tai sumaisiau su bronzeriu paskui, o siaip naudoju medium tan arba tan

Ačiū už atsakymą 4u.gif Reikės jos dairytis, kai pabaigsiu turimą. Kažką menu, kad prieš Kalėdas jie išleidžia didelę pakuotę, bet ar iki tol man užteks esamos, abejoju g.gif
Atsakyti
man kemša poras labai net ax.gif
Taip visi giria, nusipirkau ir teko parduoti. Visai netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2016 09 27, 16:55)
man kemša poras labai net  ax.gif
Taip visi giria, nusipirkau ir teko parduoti. Visai netiko  schmoll.gif

kokia? jei original, tai nieko nuostabaus, ten yra bismuto oksichlorido. o matte serijos visai nekemša schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2016 09 27, 17:10)
kokia? jei original, tai nieko nuostabaus, ten yra bismuto oksichlorido. o matte serijos visai nekemša  schmoll.gif

aga, original. Tokia tik bandziau.
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2016 09 27, 15:10)
kokia? jei original, tai nieko nuostabaus, ten yra bismuto oksichlorido. o matte serijos visai nekemša  schmoll.gif

kaip suprantu esat bandziusi abi, tai sakykit ta matte labai matine lyginant su original? Nes original tai ir dievinu uz ta sveikos, spindincios odos efekta, tikrai nenoreciau vaiksciot matiniu veidu, bet vis sukirba kad reik gal pabandyt ir ana (ne del kimsimosi, man ir su original nieks nesikemsa bet šiaip) smile.gif
Atsakyti
As gan ilgai naudojau BM pudras, mano oda riebi, tai naudojau MATTE, nes su oroginal tai buvo siaubas, kaip riebalu istepta.
Iskeiciau ja i INIKA, tai man ji zymiai geresne ax.gif nors turi kazkokio svytejimo atidarius, bet ant veido jo taip nesimato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 12 spalio 2016 - 12:04
QUOTE(mimi88 @ 2016 10 12, 10:12)
kaip suprantu esat bandziusi abi, tai sakykit ta matte labai matine lyginant su original? Nes original tai ir dievinu uz ta sveikos, spindincios odos efekta, tikrai nenoreciau vaiksciot matiniu veidu, bet vis sukirba kad reik gal pabandyt ir ana (ne del kimsimosi, man ir su original nieks nesikemsa bet šiaip) smile.gif

nea, nesu net bandžius original, būtent dėl to ingrediento... tai negalėčiau palygint. jei oda nėra riebi, tai gal tikrai būtų per daug matinė. mano labai greitai išsiskiria natūralus riebaliukas, tai ir atrodo gražiai
Atsakyti

O matte būna tų didesnių pakuočių? Kaip kad original jumbo dydžio? 

Atsakyti