Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo "kliedi" mergaitės

Manoji (10m) pastaruoju metu kliedi superpanelė žaidimuku. Prieš tai-buvo winxės. Iš pirmo žvilgsnio tie laikini visokie kliedėjimai lyg ir nieko tokio, žaisminga, bet... Ar ne nuo tokių laikinų pamišimų prasideda sekta? Esmė tokia, kad eilinį kartą, prisižiūrėję serialo (neprisimenu, kaip vadinosi, apie tokias 3 drauges undines), merginos (tada buvo 9) mokykloje įsteigė klubą, žinomą slaptą nuo tėvų, su griežtom taisyklėm ir nuobaudom, su nusižengusiųjų atstūmimu. Laimė, kažkaip greitai su klasiokės mama sužinojom šitą reikalą, patyliukais išardėm klubą. Bet ir dabar iš pasakojimų suprantu, kad vis tokios slaptos srovės, intrigos "vaikšto", ir dėl to man darosi neramu,. Nesenai perskaičiau knygą "Mūsų mergaitės". Stipriai rekomenduoju mamytėms, auginančioms dukras. Buvau sukrėsta: tiek nuo būdų, kaip nuo kūdikystės reklama dabartiniams vaikams plauna smegenis, tiek nuo pasakojimo, kaip ir kodėl paauglės kuria grupuotes, kurios žiaurumu, beje, labiau psichologiniu nei fiziniu, lenkia vaikinus...
Žodžiu, padariau išvadą, kad visi tie mūsų vaikų laikini pamišimai dėl multikų herojų, "superžvaigždžių", firminių dalykėlių nėra gerai. Kas kita, jei tas pamišimas-sportas, šokiai ar kitokia kryptinga veikla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilganosė: 03 vasario 2011 - 16:29
Aš esu jau 2 metus pamišus dėl savo violončelės turiu nuosavą tai tiesiog fantastika lotuliukas.gif ir tikiuosi, kad šis pamišimas nepraeis dar kokius 3-4 metus tai būtų idealu. Ir dar esu pamišus dėl grupių: Kiss ir Iron maiden, bei Arbata.
Atsakyti
O kiek tau metų?
Atsakyti
Kai man buvo gal 8metai, tai buvo "Drakonų kovos" doh.gif Kieme nei viena mergaitė jo nežiūrėdavo, tai su berniukais aš ten kiekvieną seriją aptarinėdavau biggrin.gif Po to sekė "Haris Poteris", bet to tai kartais dar ir dabar knygą į rankas pasiimu blush2.gif Na o dabar užkabino "Saulėlydis" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(donata222 @ 2011 02 03, 23:23)
Kai man buvo gal 8metai, tai buvo "Drakonų kovos"  doh.gif  Kieme nei viena mergaitė jo nežiūrėdavo, tai su berniukais aš ten kiekvieną seriją aptarinėdavau biggrin.gif Po to sekė "Haris Poteris", bet to tai kartais dar ir dabar knygą į rankas pasiimu  blush2.gif Na o dabar užkabino "Saulėlydis" biggrin.gif


Idomu nuo kokio amziaus rekomenduojama skaityti tokias knygas kaip Saulelydis, Sparnai, Uztemimas ir kt panasias?
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2011 02 04, 12:29)
Idomu nuo kokio amziaus rekomenduojama skaityti tokias knygas kaip Saulelydis, Sparnai, Uztemimas ir kt panasias?


Manau nuo 13-14 g.gif
Atsakyti
Mano dukrai 10 metų, tai irgi įvairių 'manijų' buvo, yra ir manau, kad bus doh.gif Svaigo dėl Little pets shop gyvūnėlių, prisirinko daugiau nei 100, plius keli namai, rankinukai, apyrankės, šampūnai ir t.t. Dabar jau aprimus, bet dar vis kokius gražesnius nuperkam smile.gif Džiugina tik tai, kad dar iki šiol visus turi ir retkarčiais vis pažaidžia.
Pernai buvo lipdukų rinkimas doh.gif Su draudimais šiaip ne taip praėjo ax.gif
Paskui karoliukų vėrimas, dabar susidomėjo Trollbeads doh.gif 'Malonumas' žiauriai nepigus, bet tikiuosi, gal nelaikinas ax.gif Veriam apyrankes po truputį, iš lėto, nes karoliukų kainos visai nevaikiškos unsure.gif
Muzikoj favoritė yra Lady Gaga, filmuose Saulėlydis, Jaunatis ir t.t. doh.gif Čia jau 'meilė' begalinė smile.gif Renka plakatus, paveiksliukus, daiktus su šių firmų herojais. Turi visas knygas, plius dokumentinę kaip kurti šie filmai doh.gif
O tokios vaikiškos 'ligos' tai Moxie, Hello Kitty smile.gif
Atsakyti
Drauges dukra pamisus del kompiuterinio zaidimo kur gali aprengti mergaites jas dazyti daryti sukuosenas ir t.t. ji man vaikas rode rode kaip ten kas bet matyt jau nebe mano amziui tokie zaidymai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
prisijungiau prie Supermamų vien todėl, kad norėjau paieškoti informacijos apie tą naują "superpanėlė" žaidimą.
Ir daug nieko neradau, kadangi matyt ne taip seniai pasirodė. O susidomėjau juo todėl, kad žaizdama šį žaidimą vieno pažįstamo dukra sms pagalba prisipirko žinučių pagalba deimantų už 1000 Lt. per du mėnesius ir dar iš įmonės telefono. Todėl noriu informuoti visas mamas, kad iš pirmo žvilgsnio nemokamas žaidimas gali pridaryti nemažų nuostolių. Kaip sakant tik sūris pelėkautuose nemokamas.
O ir pats žaidimas nieko gero apart vartotojišką požiūrį neduoda. PVZ. Pasidaryk plastinę operaciją (papų, lūpų, nosies) - gausi taškų, ir nemažai. Pasidaryk tatuiruotę - gausi dar. Susirask vakarėlyje vaikiną ir jis tau mokės pinigus. Suprantu, kad suaugęs žmogus gali darytis ir operacijas ir tatuiruotes, tačiau žaidimą žaidžia mergaitės, paauglės. Kokį požiūrį toks žaidimas gali formuoti??? Po to stebimės, kodėl tie vaikai tokie išaugo smile.gif .
Labai smagu būtų jei ir kitos mamos šiuo klausimu pasisakytų.
Atsakyti
QUOTE(penka @ 2011 10 04, 16:39)
Sveikos mamos,
prisijungiau prie Supermamų vien todėl, kad norėjau paieškoti informacijos apie tą naują "superpanėlė" žaidimą.
Ir daug nieko neradau, kadangi matyt ne taip seniai pasirodė. O susidomėjau juo todėl, kad žaizdama šį žaidimą vieno pažįstamo dukra sms pagalba prisipirko žinučių pagalba deimantų už 1000 Lt. per du mėnesius ir dar iš įmonės telefono. Todėl noriu informuoti visas mamas, kad iš pirmo žvilgsnio nemokamas žaidimas gali pridaryti nemažų nuostolių. Kaip sakant tik sūris pelėkautuose nemokamas.
O ir pats žaidimas nieko gero apart vartotojišką požiūrį neduoda. PVZ. Pasidaryk plastinę operaciją (papų, lūpų, nosies) - gausi taškų, ir nemažai. Pasidaryk tatuiruotę - gausi dar. Susirask vakarėlyje vaikiną ir jis tau mokės pinigus. Suprantu, kad suaugęs žmogus gali darytis ir operacijas ir tatuiruotes, tačiau žaidimą žaidžia mergaitės, paauglės. Kokį požiūrį toks žaidimas gali formuoti??? Po to stebimės, kodėl tie vaikai tokie išaugo  smile.gif .
Labai smagu būtų jei ir kitos mamos šiuo klausimu pasisakytų.

šiaip tai tokių žaidimų yra pilnas internetas.

o jūs susigriebėt tik kai nugaravo tūkstantis? unsure.gif
Atsakyti
Mano dukrai jau beveik 9 mirksiukas.gif tai siuo metu ju klaseje Monster Hght banga doh.gif pries tai buvo LPS gyvuneliai ir Winx leles ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 16 kovo 2012 - 10:55
Mamytes padekit!!!!
Man laaabai reikia Winks lelytes, gal zinote kur galima Lt nupirkti? nes is ebay jau neturiu laiko siustis sad.gif

prasau pagalbos, i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kesana: 10 rugsėjo 2012 - 16:59