Įkraunama...
Įkraunama...

****Mažasis Amerikoniukas****

QUOTE(ingulite @ 2013 11 21, 17:37)
Ar silta ziemai Ar patuogi vaikui ar nera labai skysta Ta 3T pirkot kokiam ugiui

Man asmeniskai labai patinka si striuke, tik musu ne pukine, bet stora, silta, patogi vaikui, minkstute visa, is USA bus pukine. As ja pirkau pernai, ugio tiksliai nepamenu, gal apie 90cm buvo vaikas, jam ji buvo didoka, bet nereikejo rankoviu nei lenkt nei ka(nemegstu tokiu dalyku, ypac striuke negraziai atrodo su atlenktom rankovem), tiesiog ilgoka jam buvo, bet tik dar geriau, nes silciau tada vaikui, o dabar vaikas 1metro, na gal ciut daugiau nei metras, tai jam ji kaip tik, na rankoves tik tik, jei daug neaugs tai uzteks iki pavasario 4u.gif Bet kaip sakiau musu striuke is Europonio puslapio, del to dydis gali skirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 21, 16:47)
Man asmeniskai labai patinka si striuke, tik musu ne pukine, bet stora, silta, patogi vaikui, minkstute visa, is USA bus pukine. As ja pirkau pernai, ugio tiksliai nepamenu, gal apie 90cm buvo vaikas, jam ji buvo didoka, bet nereikejo rankoviu nei lenkt nei ka(nemegstu tokiu dalyku, ypac striuke negraziai atrodo su atlenktom rankovem), tiesiog ilgoka jam buvo, bet tik dar geriau, nes silciau tada vaikui, o dabar vaikas 1metro, na gal ciut daugiau nei metras, tai jam ji kaip tik, na rankoves tik tik, jei daug neaugs tai uzteks iki pavasario  4u.gif  Bet kaip sakiau musu striuke is Europonio puslapio, del to dydis gali skirtis  4u.gif

tai as del to kad ji pukine ir abejoju niekad neturejau pukines kazi kaip ji nesiojasi kaip skalbiasi man atrodo kad pukai sukrenta
Atsakyti
Gal kartais yra Crazy8 nuolaidos kodukas? ax.gif Siaip jau neblogos kainos.. bet nuolaida nepamaisytu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2013 11 21, 18:06)
tai as del to kad ji pukine ir abejoju niekad neturejau pukines kazi kaip ji nesiojasi kaip skalbiasi man atrodo kad pukai sukrenta

Kokybiskos striukes tinkama prieziura ir tikrai niekas nesukrenta mirksiukas.gif Mes turejom Gap pukini kombiuka, tai nerealus buvo, minkstas, siltas, plonas thumbup.gif Turim UCB pukine striuke, tai ji jau begale kartu skalbta skalbiankeje ir ji vis dar superine, turim ir kitu firmu pukiniu striukiu ir jokiu problemu ax.gif Skalbiant idekit kelis teniso kamuosiukus i skalbianke ir issiskabus iskart istraukite is masinos, nepalikite jos kuri laika... o isemus gerai gerai ispurtykite ir padziaukite ir karts nuo karto dziustant galit dar ja papurtyti, kad pukai geriau issivaiksciotu 4u.gif Bent jau as taip skalbiu vaikiskas pukines striukes, o savo ir vyro tai visada i valykla nesu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linute_klp: 21 lapkričio 2013 - 17:33
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 11 21, 14:58)
mūsų toks buvo pūkinis paltukas tai nešiojo grynai 8 metų kaip ir rašo, devynerių buvo visur ankšta. ilgis 64, rankovė 49+3-4 cm išlenda megztas  rankogalis, pečiai 39 cm, po pažastimis 46 kažkur.
user posted image



Kuri cia vieta nuo peties iki rankogaliu?

O rankove nuo pazasties iki rankogaliu kiek cm?


QUOTE(amusante20 @ 2013 11 21, 15:43)
mes turejom is PP striukyte, 2 m. mergytei buvau uzsakius 4 dydi, tai tiko mums iki dabar t.y.3.5 metuku.
dabar uzsakiau 6 dydi ateinanciam pavasariui-rudeniui (bus 4 m), musu mergaite irgi normalaus sudejimo.



Ir nebuvo didele 4 dydis, kai buvo 2 metu. g.gif
Papildyta:
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 21, 17:32)
Kokybiskos striukes tinkama prieziura ir tikrai niekas nesukrenta  mirksiukas.gif  Mes turejom Gap pukini kombiuka, tai nerealus buvo, minkstas, siltas, plonas  thumbup.gif  Turim UCB pukine striuke, tai ji jau begale kartu skalbta skalbiankeje ir ji vis dar superine, turim ir kitu firmu pukiniu striukiu ir jokiu problemu  ax.gif  Skalbiant idekit kelis teniso kamuosiukus i skalbianke ir issiskabus iskart istraukite is masinos, nepalikite jos kuri laika... o isemus gerai gerai ispurtykite ir padziaukite ir karts nuo karto dziustant galit dar ja papurtyti, kad pukai geriau issivaiksciotu  4u.gif Bent jau as taip skalbiu vaikiskas pukines striukes, o savo ir vyro tai visada i valykla nesu  4u.gif



O kodel taip situ neplauni? g.gif


As pernai vasara ploviau pagalves pukines, galvoju arba ismesiu, arba ne. Bet neturejau tu teniso kamuoliuku, tai ploviau be ju. Ir po to daug kraciau, daug dziovinau ant radijatoriaus. Isdziuvo, tik pagalves apimtis sumazejo bent jau 30 proc...
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 11 21, 19:14)
Kuri cia vieta nuo peties iki rankogaliu?




nuo peties iki striukės rankogalio 49, iki to megzto 53

nuo pazasties iki rankogalio 39 cm
Papildyta:
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 21, 18:32)
Skalbiant idekit kelis teniso kamuosiukus i skalbianke ir issiskabus iskart istraukite is masinos, nepalikite jos kuri laika... o isemus gerai gerai ispurtykite ir padziaukite ir karts nuo karto dziustant galit dar ja papurtyti, kad pukai geriau issivaiksciotu  4u.gif


čia ne į temą dabar paklausiu, ta prasme paprastus teniso kamuoliukus blush2.gif niekada negirdėjau tokio būdo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 21, 17:32)
  Bent jau as taip skalbiu vaikiskas pukines striukes, o savo ir vyro tai visada i valykla nesu  4u.gif

Gali drąsiai ir savo su vyru taip skalby- nieko nenutiks irgi- aš taip visas pūkines striukes, paltus skalbiu mirksiukas.gif

QUOTE(Amelita @ 2013 11 21, 18:14)
As pernai vasara ploviau pagalves pukines, galvoju arba ismesiu, arba ne. Bet neturejau tu teniso kamuoliuku, tai ploviau be ju. Ir po to daug kraciau, daug dziovinau ant radijatoriaus. Isdziuvo, tik pagalves apimtis  sumazejo bent jau 30 proc...

Reikėjo kamuoliukų ir dar džiovinant karts nuo karto kratyt ax.gif

QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 11 21, 18:24)
čia ne į temą dabar paklausiu, ta prasme paprastus teniso kamuoliukus  blush2.gif  niekada negirdėjau tokio būdo ax.gif

drinks_cheers.gif paprastus-prie Esprit pūkinukių perkant net būna pridėta po vieną teniso kamuoliuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2013 11 21, 19:29)
Gali drąsiai ir savo su vyru taip skalby- nieko nenutiks irgi- aš taip visas pūkines striukes, paltus skalbiu mirksiukas.gif


Neskalbiu savo ir vyro ne del to kad kazko bijau, o del to kad esu jau taip pripatus, kad po sezono nunesu visus paltus ir striukes i valykla, taip pat ir pukines kaldras (jos tai tikrai netilptu i skalbianke). O vaikiskas dazniau skalbiu 4u.gif Na tik viena savo trumpa striukyte skalbiu skalbiankej, o visos kitos keliauja i valykla blush2.gif Man nera brangu karta metuose sumoketi uz pukinio palto valyma 7-8eur 4u.gif (gyvenu ne LT)
Atsakyti
idedu nuolaidu

http://www.aeropostale.com/ -30% clearanse prekems free ship nuo 75

http://www.ae.com/ palidoma -40% kelnaiciu nepirksim

www.carters.com renkam apie -30% nuo 100

http://www.hm.com/us/

http://www.macys.com/ -15%

http://www1.macys.com Tommy+Hilfiger nuolaida matosi prie kiekvenos prekes

http://us.levi.com free ship

ir visos kitos norimos parduotuves

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 11 21, 18:24)
čia ne į temą dabar paklausiu, ta prasme paprastus teniso kamuoliukus  blush2.gif  niekada negirdėjau tokio būdo ax.gif

Dar patikslinsiu kad tai lauko teniso kamuoliukai, jyske net specialiai skalbimui yra pirkti, atrodo taip pat kaip ir tenisui, bet ant pakuotes uzrasyta teniso kamuoliukai dziovinimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurimk: 21 lapkričio 2013 - 19:56
QUOTE(aurimk @ 2013 11 21, 19:55)
Dar patikslinsiu kad tai lauko teniso kamuoliukai, jyske net specialiai skalbimui yra pirkti, atrodo taip pat kaip ir tenisui, bet ant pakuotes uzrasyta teniso kamuoliukai dziovinimui

Reikes nusipirkti smile.gif As pukine kaldra paprastai skalbiu tai vietomis tuscia jau doh.gif Bet i valykla nepriveziociau nes vaikai maziukai tai kartais kas 2 savaites tenka skalbti doh.gif nors kai sukisu kaldra i skalbianka tai teniso kamuoliukai jau netilptu
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 21, 18:40)
Neskalbiu savo ir vyro ne del to kad kazko bijau, o del to kad esu jau taip pripatus, kad po sezono nunesu visus paltus ir striukes i valykla, taip pat ir pukines kaldras (jos tai tikrai netilptu i skalbianke). O vaikiskas dazniau skalbiu  4u.gif  Na tik viena savo trumpa striukyte skalbiu skalbiankej, o visos kitos keliauja i valykla  blush2.gif  Man nera brangu karta metuose sumoketi uz pukinio palto valyma 7-8eur  4u.gif  (gyvenu ne LT)

Tai kartą metuis, tai tikrai drinks_cheers.gif galima nešt ir valyklon, bet aš ir savo, ir vyro skalbiu dažniau, o valykloj, tai vis savaitėlę užtruktų, kol išvalytų, o nmauos vakare iškalbiai ir kitą vakarą jau sausa smile.gif , o ir dar brangokai pas mus valymas ax.gif . Kartą metuose ir aš nešu valyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 21 lapkričio 2013 - 20:07