Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių,

Su Šventėm, mamos!
Ramių vaikų, paklusnių vyrų hihihi.gif
Atsakyti
Su Sventem 4u.gif
Atsakyti
Su šventėm, brangiosios 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Su šventėm, mielosios 4u.gif . Tikiuosi, gražiai jas sutikote, ir džiaugiatės šilta žiema smile.gif

Negražu, bet ateinu su klausimu… Čia nemažai alergiškų vaikučių, tai gal galėsit patarti, kas čia mano jaunuoliui nutiko.

Naktį atėjo su bordinėm rankom ir keliais - iškilo spuogučiai ir žiauriai niežėjo, na ir tas raudonumas - grynai užsidegė…
O pas mus kaip ir nėr jokių alergijų , tai ir vaistų neturim, bet toks sutapimas, kad kaip tik tuo metu atvažiavo pas kaimynus greitukė, tai atlėkė ir pas mus, suleido tavegilį, ir gana greitai praėjo.

Tai va ir klausiu mamyčių su patirtimi - ar gali pasireikšti alergija tokiu būdu, kad beria tik visas rankas ir kelius?.. Iš maisto įtariam tik tetrapakines sultis…
Atsakyti
Čia aš jums Kalėdoms saulės ir šilumos parvežiau smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 12 27, 12:45)
Su šventėm, mielosios  4u.gif . Tikiuosi, gražiai jas sutikote, ir džiaugiatės šilta žiema  smile.gif

Negražu, bet ateinu su klausimu… Čia nemažai alergiškų vaikučių, tai gal galėsit patarti, kas čia mano jaunuoliui nutiko.

Naktį atėjo su bordinėm rankom ir keliais - iškilo spuogučiai ir žiauriai niežėjo, na ir tas raudonumas - grynai užsidegė…
O pas mus kaip ir nėr jokių alergijų , tai ir vaistų neturim, bet toks sutapimas, kad kaip tik tuo metu atvažiavo pas kaimynus greitukė, tai atlėkė ir pas mus, suleido tavegilį, ir gana greitai praėjo.

Tai va ir klausiu mamyčių su patirtimi - ar gali pasireikšti alergija tokiu būdu, kad beria tik visas rankas ir kelius?.. Iš maisto įtariam tik tetrapakines sultis…

gali 4u.gif mano juste taip isbere buvo nuo lazdyno riesutu...
Atsakyti
Mano maziausiaji isbere vejaraupiais smile.gif Tikiuos irgi lengvai praeis kaip ir sesem..
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 12 27, 19:51)
Mano maziausiaji isbere vejaraupiais smile.gif Tikiuos irgi lengvai praeis kaip ir sesem..


Pasiruošk mūsų nesenai patirčiai, bet tikėkis, aišku, geriausio :-)
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 12 27, 12:45)
Su šventėm, mielosios  4u.gif . Tikiuosi, gražiai jas sutikote, ir džiaugiatės šilta žiema  smile.gif
Negražu, bet ateinu su klausimu… Naktį atėjo su bordinėm rankom ir keliais - iškilo spuogučiai ir žiauriai niežėjo, na ir tas raudonumas - grynai užsidegė…
O pas mus kaip ir nėr jokių alergijų , tai ir vaistų neturim, bet toks sutapimas, kad kaip tik tuo metu atvažiavo pas kaimynus greitukė, tai atlėkė ir pas mus, suleido tavegilį, ir gana greitai praėjo.

Tai va ir klausiu mamyčių su patirtimi - ar gali pasireikšti alergija tokiu būdu, kad beria tik visas rankas ir kelius?.. Iš maisto įtariam tik tetrapakines sultis…
ačiū, ir tave wub.gif
taip, gali ir kad 99,9% čia alergija. Bet vien ant sulčių visko nenurašyk, perrynk galvoj gal kokiu kremų/tepalų pasitepė, gal kas naujo atsirado, nes čia nejuokai


QUOTE(brasta @ 2013 12 27, 15:07)
Čia aš jums Kalėdoms saulės ir šilumos parvežiau smile.gif
wub.gif thumbup.gif o save ppagydei? kaip jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2013 12 27, 23:16)
Pasiruošk mūsų nesenai patirčiai, bet tikėkis, aišku, geriausio :-)

Po kol kas trecia diena eina,tai viskas ok smile.gif
Atsakyti
Su praėjusiom šventėm visas 4u.gif

QUOTE(Nata* @ 2013 12 27, 12:45)
Su šventėm, mielosios  4u.gif . Tikiuosi, gražiai jas sutikote, ir džiaugiatės šilta žiema  smile.gif

Negražu, bet ateinu su klausimu… Čia nemažai alergiškų vaikučių, tai gal galėsit patarti, kas čia mano jaunuoliui nutiko.

Naktį atėjo su bordinėm rankom ir keliais - iškilo spuogučiai ir žiauriai niežėjo, na ir tas raudonumas - grynai užsidegė…
O pas mus kaip ir nėr jokių alergijų , tai ir vaistų neturim, bet toks sutapimas, kad kaip tik tuo metu atvažiavo pas kaimynus greitukė, tai atlėkė ir pas mus, suleido tavegilį, ir gana greitai praėjo.

Tai va ir klausiu mamyčių su patirtimi - ar gali pasireikšti alergija tokiu būdu, kad beria tik visas rankas ir kelius?.. Iš maisto įtariam tik tetrapakines sultis…

Taip, galėjo. Ypač ties linkimais. Mano Dovydui grynos žaizdos buvo, atrodydavo kaip nuplikyta, kartais iš niekur užsiplieksdavo. Jums atopinio dermatito niekad nebuvo?
Visų pirma aš tokių sulčių labai vengiu. Griežtai draudžiu gerti tas elmenhorster multi sultis, ten birzgalas. Būna kad perku, bet visad žiūriu kad nebūtų sulčių gėrimas, geriau už paką sumoku daugiau ax.gif
Galėjo ir nebūtinai sultys uždegti, gal pasikeitė muilas, duškė, gal nupirkai naują drabužį, galbūt skalbimo milteliai, minkštikliai pasikeitė? Gal ką nors naujo suvalgė? Gal atsirado gyvūnas ar buvo pas draugą kuris turi gyvūną? Galbūt pats kažko nevalgė, bet kvapas suerzino?

QUOTE(brasta @ 2013 12 27, 15:07)
Čia aš jums Kalėdoms saulės ir šilumos parvežiau smile.gif

wub.gif

QUOTE(*Gina @ 2013 12 27, 19:51)
Mano maziausiaji isbere vejaraupiais smile.gif Tikiuos irgi lengvai praeis kaip ir sesem..

Sveikatos Jums 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. 4u.gif
Vienos šventės pasibaigė, jau reikia pradėti ruoštis kitoms. biggrin.gif
Atsakyti