Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Labai džiaugiausi nėštumo metu sustiprėjusiais plaukais ir nagais. Bet va dabar jau slenka ir krenta tumulais. Plaukai poilgiai, tai jų pilna visur. Ką daryti? Geriu Lactalins maitinančioms motinoms, ten yra kalcio, bet gal nepakanka? Ar galima gerti kitas priemones, nepakenkiant pienui ir vaikui? Ką darote, jei jums irgi ta pati problema? Girdėjau, atseit, po gimdymo pasikeičia visi plaukai, bet ar čia tiesa?
Atsakyti
Sveika

Man ta pati problema,nebezianau nei ka bedaryt jau siaip plaukai plonus ir dar krenta kuokstais ypac kai isiplaunu galva,pilna visur net ant vaiko ranku mad.gif neskaitant kas vonipoje darosi.Tai as pradejau gerti vitaminus Perfectil,skirti ne tik plaukams bet ir odai nagams.Taciau negaliu sakyti kad man pagerejo nes dar tik puse pakuotes isgeriau,na bus matyti.O pradejo slinkt tai po gimdymo kokioms 3-4men praejus sad.gif
mANAU KAD IR TU SIUOS VITAMINUS GALI GERTI NES JIE YRA IS ZOLELIU IR NETURETU PAKENKTI NEI PIENELIUI AR KUDIKIUI,BET JEI SUGALVOTUM GALI DAR PASITIKSLINT VAISTININKES wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1091782395[/mergetime]
Sveika

Man ta pati problema,nebezianau nei ka bedaryt jau siaip plaukai plonus ir dar krenta kuokstais ypac kai isiplaunu galva,pilna visur net ant vaiko ranku mad.gif neskaitant kas vonipoje darosi.Tai as pradejau gerti vitaminus Perfectil,skirti ne tik plaukams bet ir odai nagams.Taciau negaliu sakyti kad man pagerejo nes dar tik puse pakuotes isgeriau,na bus matyti.O pradejo slinkt tai po gimdymo kokioms 3-4men praejus sad.gif
mANAU KAD IR TU SIUOS VITAMINUS GALI GERTI NES JIE YRA IS ZOLELIU IR NETURETU PAKENKTI NEI PIENELIUI AR KUDIKIUI,BET JEI SUGALVOTUM GALI DAR PASITIKSLINT VAISTININKES wink.gif
Atsakyti
Na man po gimdymo irgi bisky slenka,-nu bet ne taip jau labai,
tai as nieko nedarau.. Bet prisimenu anksciau man buvo pradeje
labai plaukai slinkti, tai as naudojau Lakme priemones: sampunus,
balzamus, ampuoles. Kiek zinau ja prekiauja UAB Baltora, ju ofisas
yra kazkur Vilniaus senamiestis, ten galima pigiau nusipirkti, o jei
tai neaktualu tai galima ieskoti vaistinese..
Atsakyti
na va man po gimdymo praejo metai, tad galiu pasakyt, kazi ar pades vitaminai, as geriau tepiau kaukes, o slinkdavo kuokstais, tiesiog plemais islinko, mano plaukai ilgi tai traukdavau baisiniais gumulais, taciau apie 4-5 men. po gimdymo nustojo slinkt ir dabar galva pilna trumpu plaukuciu, gl kokiu 6 cm. ilgio, ju vos ne tiek pat kiek ilgu

ataugs islinke wink.gif
Atsakyti
Per nestuma mano plaukai irgi buvo atsigave,pries nestuma buvo vos iki peciu,o dabar jau puse nugaros siekia.Bet jau koks geras menuo ar du slenka baisiai.Ir taip plonoki buvo,o dabar susirisus is vis ziurkes uodega liko sad.gif
Atsakyti
Matai Daisy, reiškia tikrai iškrenta ir vėl atauga nauji plaukučiai, visai kaip lėliukui blink.gif Reikės vis tiek kažką daryti, nes liksiu be plaukų huh.gif Kokios čia kaukės, nes nė karto nedariau.
Dėl vitaminų tikrai pasiteirausiu vaistinėje, jei nėra labai brangūs, nusipirksiu.
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 08 06, 12:33)
Matai Daisy, reiškia tikrai iškrenta ir vėl atauga nauji plaukučiai, visai kaip lėliukui blink.gif Reikės vis tiek kažką daryti, nes liksiu be plaukų huh.gif Kokios čia kaukės, nes nė karto nedariau.

as naudojau Garnier zaliam apvaliam induki g.gif , lygtai laugh.gif
Atsakyti
Pagimdzius, po 4 menesiu ir man slenka plaukai kuokstais. Pas mane jie iki puses nugaros, ju daug ir ploni. Buvau pas gydytija, sake pagert gelezies. Bet jei maitini ir geri vitaminus maitinancioms-nepataria, nes ir tuose vit. yra gelezies(kad nepadaugintum, gali lialiu isbert).

Taigi belieka laukti, nes kiek zinau mamu, tai visom nuo 3-4 menesio plaukai slenka, o apie 6 menesi apstoja. Paziuresim ar tiesa, nedaug beliko laukti! biggrin.gif
Atsakyti
man plaukai pradejo slinkti kai vaikeliui suejo 3,5 men ir slenka iki dabar, kaskart perbraukus sepeciu plaukus jame lieka visas kuokstas. blink.gif
Antra tiek turbut nurauna mano pupa biggrin.gif Per nestuma plaukai visai neslinko, buvo stori ir blizgejo.
Keisciausia, kad plaukai slenka, o nagai kaip anksciau labai sparciai auga wink.gif
Atsakyti
Man plaukai slinko ziauriai, galejau turbut ciuziniui pririnkt blink.gif . Plauku namie visur - vonioj, ant grindu, net saldytuve ohmy.gif . Vel pradejau gert vitaminus - geriau, bet vistiek slenka. O ir pupa tokia negailestinga, jai taip patogu isikabint i ilgus plaukus biggrin.gif
Atsakyti
Man po gimdymo praejus keliems men. irgi ziauriai slinko plaukai. Tai as naudojau tokius vitaminus Silicis ( Futura firmos ). Tai labai sustiprejo nagai, o po kokiu 6 sav. ir plaukai nustojo slinkti. Ten raso, kad ji galima naudoti ir nescioms, ir zindyvems. Kaina apie 20 Lt. Dezutes uztenka 5-6 savaitems.
Atsakyti
Knygose paskaiciau, kad po gimdymo palukai slenka visoms ir niekas nepagelbes. ohmy.gif raso, kad tikrai nenupliksi, bet jie kazkodel turi isslinkti g.gif
Atsakyti