Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Man taip pat slinko plaukai nerealiai. Pabandziau "Revivor" balzama. Plaukai labai sutvirtejo. Beja, jis pigus (apie 7 LT). Jei ka tai "droge" ju yra. Pabandykit.
Atsakyti
Man plaukai pradejo slinkti 1 men po gimdymo. Reikalai pradejo gereti, kai pradejau gerti vit A+E (patys paprasciausi, gal 5lt dezute, tokie oranziniai zirneliai). Visai nustojo slinkti praejus 2 men nuo gerimo pradzios. Ten rasoma, kad doze 3-4 zirneliai/para. Bet as kadangi maitinau sumazinau iki 2 zirneliu (nes maitinanciom pataria doze mazint).
Atsakyti
Nesinervuokit wink.gif . Taip jau yra- hormoniniai pokyciai. Man po abieju gimdymu buvo baisingi slinkimai- prasidedavo po 3 men. ir tesdavosi 3 men. Per sekancius dvejus metus plaukai ataugdavo. Visi iki vieno wink.gif .

Aisku, galite palepinti plaukus vitaminais, kaukem, sampunais. Sito niekad nebus perdaug thumbup.gif . bet is tiesu, tai jie slinkimo nesustabdo. Susibalansuos hormonai, baigsis tas slinkimas. Atsipalaiduokit. wink.gif
Atsakyti
Man po abieju gimdymu baisiai blink.gif slinko plaukai - kuokstais rinkdavau nuo peciu. Buvau labai persigandusi, nes atrode, kad tuoj plika liksiu. Po keliu menesiu slinkti nustojo ir eme ataugineti. Tai ant kaktos net toks juokingas eziukas stirksojo biggrin.gif Taigi naujai iskeptos mamytes, nesijaudinkit, plaukai tikrai ataugs smile.gif

P.S. blogiausiu atveju, liksit plikos tongue.gif cool.gif
Atsakyti
Sveikos.
Man rekomendavo Fitoval kapsules, bet tik baigus maitinti. Tai dabar stebiu, liks nors kiek tu plauku, ar nelabai... sad.gif
Atsakyti
Vitaminai cia tikrai ne prie ko. Plaukai slenka del hormoniniu pokyciu. Man per nestuma nuo galvos neiskrito ne vienas plaukas, ant koju plaukai neaugo, oda buvo lygutele ir siaip dziaugiausi visais pagrazejimo malonumais. Pagimdzius plaukai slinko nerealiai tol, kol grizo i "priesnestumine" busena, ant koju plaukai irgi pradejo augti.
Na, vienu zodziu, vitaminus galima gerti, bet plaukai nustos slinkti tada, kai nustotu ir be vitaminu. Visi tikrai neisslinks smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Žiogelis @ 2004 08 12, 22:03)

Na, vienu zodziu, vitaminus galima gerti, bet plaukai nustos slinkti tada, kai nustotu ir be vitaminu. Visi tikrai neisslinks smile.gif

Ojojoi, manes tokia perspektyva nezavi dry.gif Ir taip jau mazai ju turiu, o jie dar taip smarkiai slenka. Vis tiek tikiu, kad vitaminai duoda pliusu-juk organizmas issekes, daug "gero"vaikuciui atidaves, todel pagalba is sono nepakamks.
Atsakyti
QUOTE (Žiogelis @ 2004 08 12, 22:03)
Pagimdzius plaukai slinko nerealiai tol, kol grizo i "priesnestumine" busena, ant koju plaukai irgi pradejo augti.

Aha, nuo kojų ir ten plaukai neslenka, o galėtų vis iškristi, tai būčiau labai patenkinta tongue.gif rolleyes.gif biggrin.gif Tik nuo galvos sad.gif
Atsakyti
galbut bet baisu ir man daros kai plaukai sitaip slenka o dar mano ploni tai siaubas tik ima geriu vitaminus Perfectilna ne pygus 30 lt dar tik baigiu 1 pakuote tad iskarto nedarysiu pertraukos ir gersiu toliau nes sako kad viena pakuote nepades tad bus matyt nors jau man 6 men po gimdymo tai gal ir taip sustos slinkt ir bus sutapymas nes sako kad po puses metu nustoja wink.gif
Atsakyti
Esu skaičiusi, kad po gimdymo plaukai slenka 1 metus ir maždaug 4 mėnesius. Pati kovoju su šia problema jau virš metų, tačiau nei šampūnai, nei kaukės plaukams nepadeda. Turbūt taip sutvarkyta organizme - būtent toks ilgas laiko periodas, kol susitvarko hormonai. Prieš geriant įvairius papildus prieš plaukų slinkimą, siūlyčiau pasidaryti pilną (cheminę sudėtį nustatyti ) kraujo tyrimą, ir tada gerti tam tikrų trūkstamų elementų papildą.
Atsakyti
QUOTE (kliopa @ 2004 08 09, 18:56)
Tai ant kaktos net toks juokingas eziukas stirksojo biggrin.gif

Man irgi ežiukas stirksojo biggrin.gif Juokingai atrodė visiems, tik ne man mad.gif

Beje, geras tavo atavaras wink.gif
Atsakyti
slinko kuokstai plaukai nuo trecio iki sesto menesio.......dabar jau pradejo ataugineti plaukai........nors mane buvo perspeja po gimdymo........kad trecia menesi prades slinkti plaukai ir sake nepulti i panika.....bet tikrai neisivaizdavau kad tiek smarkiai slinks plaukai blink.gif kuokstais...net dulkiu siurblys buvo uzsikimses nuo mano plauku.... biggrin.gif
Atsakyti