Įkraunama...
Įkraunama...

Trijų Karalių dovanos

Sveiki, mano 9-tokai surinko pinigėlių ir nori Jums perduoti. Mes esame iš Alytaus. Gal galim pervesti?
Atsakyti
QUOTE(vastulka @ 2013 12 20, 13:33)
Sveiki, mano 9-tokai surinko pinigėlių ir nori Jums perduoti. Mes esame iš Alytaus. Gal galim pervesti?

Žinot, bendraamžių palaikymas ligoniukams yra bene svarbiausias wub.gif , būtent vienmečių jie norėtų būti suprasti, norėtų būti priimti tokie, kokie yra (nes liga keičia..), norėtų bendrauti kaip ir anksčiau. Todėl žinią, kad kažkas apie juos žino, galvoja, bent mintimis nori padėti jiems ištverti tą laikiną atskirtį - daugelis priima asmeniškai..
Ačiū Jūsų šauniems devintokams wub.gif O už surinktus pinigėlius galbūt patys nupirktų savo amžiui tinkamą kokį "kolektyvinį" žaidimą į žaidimų kambarį? Tai būtų dovana visiems vaikams.. Arba, jei norit, galiu pas skyriaus vaikus paklausti (devintokų ten šiuo metu ne vienas..) ir pati nupirkti. Bet kažkokį didelį lapą su palinkėjimais, kaip priedą biggrin.gif , iš Jūsų devintokų išpešti norėčiau 4u.gif
Antradienį ir trečiadienį važiuosiu per Alytų, jei norėtumėt kažką perduoti 4u.gif
Atsakyti
Labas.
Jei man įmestum kokį norą gal ir mano šeima kam padovanotume mažą šventę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 12 20, 20:48)
Labas.
Jei man įmestum kokį norą gal ir mano šeima kam padovanotume mažą šventę  mirksiukas.gif

Kaip džiugu, kad prisireikė vieno paskutinio likusio noro thumbup.gif Rašau AŽ.

Nors.. per drąsu teigti, kad paskutinio ax.gif Vakar skyriuje - 2 nauji vaikai. Abu tiriami, laukia biopsijų atsakymo. Ir tai jau gali būti 'mūsų' vaikai verysad.gif
Atsakyti
ryt pajudės link Kauno klaipėdiečių surinktos dovanėlės !!!!!!!!!! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2013 12 23, 18:37)
ryt pajudės link Kauno klaipėdiečių surinktos dovanėlės !!!!!!!!!!  wub.gif  thumbup.gif


Laukiam kalėdinio karavano 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Ne pirmi metai su didžiausiu džiaugsmu pakuoju savo šeimos, ir ryt išvežu visų klaipėdiečių dovanas Kauno onkologiniams ligoniukams

AČIŪ didžiausias loretita2 ir jos didžiulei komandai, O'Hara ir Elve, taip pat klaipėdiečių komandai "Liza svajos" už kepurytes, "Trikotažas visiems" už irgi daug kepuryčių ir bandamų - didžiulis ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

iki sekančių , su palinkėjimais pasveikti wub.gif

Atsakyti
xxxsaulyte, graudžiai gera wub.gif wub.gif
Ačiū, kad mus mylit, palaikot, stengiatės dėl mūsų 4u.gif Jau klaipėdietės tai tikrai - momentaliai užpildydavo mano AŽ biggrin.gif Rašė, klausinėjo, siūlė.. Ten kažkoks gerumo, dėmesingumo sindromas tam krašte biggrin.gif Ačiū, mielosios, kad esate wub.gif

Nenusiminkit kitų kraštų gerosios fėjos, kurių dabar nepaminėjau, kurios sėkmingai tebepildote mano AŽ - rašykit, klausinėkit - mielai atsakysiu 4u.gif Juk gera stengtis dėl tų, dėl kurių šiandien dar galim pasistengti, šiandien dar nevėlu...

Ramaus, jaukaus jums Kūčių vakaro ir šviesaus šv. Kalėdų stebuklo!
Atsakyti
Už būsimas vaikučių šypsenas noriu nuoširdžiai padėkoti:

mergai, BA (Boutique Avenue) ir sielonešei wub.gif wub.gif wub.gif

Jūsų dovanėlės sėkmingai atkeliavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2013 12 27, 10:28)
Už būsimas vaikučių šypsenas noriu nuoširdžiai padėkoti:

mergai, BA (Boutique Avenue) ir sielonešei wub.gif  wub.gif  wub.gif

Jūsų dovanėlės sėkmingai atkeliavo  smile.gif


Gražių švenčių ir iki pasimatymo kitais metais wink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2013 12 27, 10:28)
Už būsimas vaikučių šypsenas noriu nuoširdžiai padėkoti:

mergai, BA (Boutique Avenue) ir sielonešei wub.gif  wub.gif  wub.gif

Jūsų dovanėlės sėkmingai atkeliavo  smile.gif


Svarbu,kad įtiktume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 12 27, 17:24)
Svarbu,kad įtiktume  4u.gif

Nesuabejokit savim.. Kiekvienas lašelis dėmesio, pabuvimas mintimis kartu bet kokios dovanėlės pavidalu - ir yra tai, ko reikia mažai širdelei wub.gif

Dar atėjau pasakyti AČIŪ letuciux už dovanėlę wub.gif ir, ko gero, čia norėčiau pasidžiaugti ir padėkoti Ju.Ju. sūneliui, kuris nusprendė pasidalinti savo mašinytėmis su vaikučiais wub.gif Drabužiukai taip pat bus perduoti.. Ačiū, Ju.Ju. 4u.gif
Atsakyti