Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew

Dideja, megztukas wub.gif Suknutė didoka arba tiesiog netinka modelis 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz skolinta foto, bet gal prisimenat pavadinima sios suknytes? ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 12 10, 19:34)


Suknelė tikrai matosi, kad didoka ir ne itin dailiai gula. Bet megztuko ir sijonuko deinys labai gražus, kaip tikra dama atrodot wub.gif
Atsakyti
Mergyyyytes, skubiai reikia jusu pagalbos !!!!! blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Ar Blythe marskiniu petite 4 dydis geras bus su 86-65???
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 12 10, 23:56)
Mergyyyytes, skubiai reikia jusu pagalbos !!!!!  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ar Blythe marskiniu petite 4 dydis geras bus su 86-65???


Kiek zinau petite2=petite4 pagal ploti, tai manau jums siek tiek gali buti didoka bliuskute. As su 92cm perku 4 dydi ir vietos per akis, tinka man ir 2 dydis, bet jau pastebejau isskalbus sagas skecia siek tiek. As manau jums reiktu 0 dydzio regular (arba 2 petite) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Parachutes: 11 gruodžio 2013 - 01:08
Mergaites, aciu visoms uz atsiliepimus 4u.gif

Suknele ieskos naujos seimininkes smile.gif

QUOTE(driu @ 2013 12 10, 22:48)
suknele tokia ne is factory turejau,tai 4 dydyje paskendau ir supratau, kad man nepatinka ir netinka tokio iskirpimo kaklas  schmoll.gif ir manau,kad ne vietoje krutine jos,pamegink pakelt i virsu uz petuku, pamatysi kaio atsistos i vieta viskas  4u.gif


drinks_cheers.gif
zinok vakar uzsidejusi taip ir dariau, pakeliau petukus ir viskas susitvarko, uztai ir pagalvojau, kad ji geriau ziuretusi ir normaliai issiformuotu zemesnei merginai ax.gif ..., graziau ziurisi apvalaus kirpimo vistik su A krutines dydziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 12 11, 01:56)
Mergyyyytes, skubiai reikia jusu pagalbos !!!!!  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ar Blythe marskiniu petite 4 dydis geras bus su 86-65???


Parachutes teisingai parašė - su tokiais išmatavimais Jums reiktų 0R arba 2P mirksiukas.gif
Su tokia krūtinės apimtimi aš į 2R dydžio Blythe įkritau kaip į maišą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 12 10, 23:14)
Atsiprasau uz skolinta foto, bet gal prisimenat pavadinima sios suknytes?  ax.gif

Zinotumet item nr - atkastumem.
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 12 11, 00:14)
Atsiprasau uz skolinta foto, bet gal prisimenat pavadinima sios suknytes?  ax.gif




Tikriausiai si ? http://www.jcrew.com...wiPKTRCS*vW5t5Q smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 gruodžio 2013 - 11:09
QUOTE(Parachutes @ 2013 12 11, 01:07)
Kiek zinau petite2=petite4 pagal ploti, tai manau jums siek tiek gali buti didoka bliuskute. As su 92cm perku 4 dydi ir vietos per akis, tinka man ir 2 dydis, bet jau pastebejau isskalbus sagas skecia siek tiek. As manau jums reiktu 0 dydzio regular (arba 2 petite) g.gif



QUOTE(Perfecta @ 2013 12 11, 07:49)
Parachutes teisingai parašė - su tokiais išmatavimais Jums  reiktų 0R arba 2P  mirksiukas.gif
Su tokia krūtinės apimtimi aš į 2R dydžio Blythe įkritau kaip į maišą  doh.gif


aciu mergaites labai 4u.gif

taip norejau tos palaidines, kad ir +10kg neatsisakyciau priaugt lotuliukas.gif
Atsakyti
Dideja, megztukas koks fainas bigsmile.gif Ir sijonas puikiai tau tinka mirksiukas.gif

Man factory sukneliu (panasiai kaip ir jcrew) 2 d. per daug apspaustas per krutine, o 4 d. per laisvas. Reikia kazkokio 3 d. biggrin.gif

Matyt, kad zemesniai ir su pilnesne krutine tavo suknele labiau tiktu g.gif

Kas del jcrew pencil sijonu, labai jie smagus. Bet pastebejau, kad patogiau jauciuosi su siais kitu isbrokytais sijonais. Jie maciau oficialus ax.gif Cia net ant Gigi neblogai atrodo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 12 11, 12:04)

Taip, ta. O jetus kokia graži wub.gif Kaip gaila, kad nebespėjau pagriebti išparduotuvėj verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Aireda @ 2013 12 11, 12:26)
Kas del jcrew pencil sijonu, labai jie smagus. Bet pastebejau, kad patogiau jauciuosi su siais kitu isbrokytais sijonais. Jie maciau oficialus ax.gif Cia net ant Gigi neblogai atrodo.
user posted image

Tas sterling skirt super atrodo bigsmile.gif Čia tas pencil, taip?
O kaip jis atrodo ant 160cm? Man atrodo, kad toks sijonuko ilgis tik aukštoms, ar klystu? g.gif
Atsakyti