Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai XII

QUOTE(RZK @ 2013 11 26, 21:21)
Schemos ženklus galima įvairiai suprasti , bet aprašymas yra aprašymas :user posted image
Row 28: CO3, RCO4, k2, yo, k2tog, k1, p9, k3, yo, k2tog, k4, yo, k2tog,
k3, yo, k2tog, sm, p1, sm, k2, yo, k2tog, k5, yo, k2tog, k1. 44 sts

CO - nuleidimas išmezgant gerai.
Šiaip tai mezgu pagal schema , tik jei neaišku , dar pasitikslinu aprašyme.

Tu neteisi. Schemos zenklai irgi nebuna dviprasmiai, tik kartais megzdamos padarom savaip. As tau ne schema interpretavau savaip. As tiesiog perskaiciau visa aprasyma, o ne vien sutrumpinimus.

cast-off Stretchy cast-off for Chart B, Row 2: Sl1, p1, *sl 2 sts back to LN, p2tog, p1; rep from *. This cast-off can also be used for the the leaf tips or simply cast off loosely, so they will block neatly.

reverse cast-off K3 (or 4), then lift sts to the right of the far-left st one at a time over far-left st and off RN
Atsakyti
xiuke, bandykit Gail, ji tikrai lengva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rubinuolė @ 2013 11 27, 00:15)
xiuke, bandykit Gail, ji tikrai lengva 4u.gif

dėkui už patarimus... 4u.gif
skaitinėjuos, žiūrinėjuos...senai susižavėjau ta Haruni skara iš anglų kalbos paeiliui pasiverčiau, bet visgi sudėtingai atrodo, tai pradžiai norisi mažesnės apimties... 4u.gif kažkokią radau: Frozen leaves, pasirodė maža, pabandymui...
dar visada megzdavau šalius tuo žvaigždučių raštu...bet va kaip skarą reikėtų išlaviruoti-nežinau...
siūliukų turiu tik 2matkelius ROWAN kidsilk haze iš senesnio pirkimo ir norisi sunaudoti geram tikslui, nes lb mieli siūliukai, tik ardosi sunkokai, tad reikia kažko lengvo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2013 11 26, 22:28)
cast-off Stretchy cast-off for Chart B, Row 2: Sl1, p1, *sl 2 sts back to LN, p2tog, p1; rep from *. This cast-off can also be used for the the leaf tips or simply cast off loosely, so they will block neatly.

reverse cast-off K3 (or 4), then lift sts to the right of the far-left st one at a time over far-left st and off RN


Šito nebuvau skaičius , puoliau megzt pagal schemą , dabar "virškinu" , kas ten parašyta , pusę skaros beveik numezgiau su keliais lapų nuleidimo variantais , kas mezginyje beveik nesiskiria . Tkiuos rasiu teisingą . Šiaip man visai patinka tas raštas , eilės neilgos , pamezgus nebereikia tiek daug žiūrėt user posted image į popieriuką , aišku iš paties mezgimo . Taip kad galit bandyt , nieko ten baisaus nėra .
Atsakyti
Šiek tiek vaizdų šitą snieguotą šaltą dieną rolleyes.gif

Aeolian

user posted image
user posted image

Haruni
user posted image
user posted image

Pilka trofėjinė, neaiškaus pavadinimo, bet labai gražiai numegzta
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 27 lapkričio 2013 - 12:16
Sweet dreams
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pažiūrėjau, kad Haruni sugebėjau nufotografuoti iš išvirkščios pusės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tiek to, nebeperfotografuosiu - jau supakuota į Kalėdinę dovaną. Kas nemezgė, nepastebės hihihi.gif
Atsakyti
Semele bandymai:


user posted image

Dvi - gražūs darbeliai , Sweet Dreams puikiai žiūrisi iš pereinamos spalvos siūlų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RZK: 27 lapkričio 2013 - 13:05
Dvi, koookie grožiai, oi kokie grožiai wub.gif wub.gif
Sweet dreams žinoma šypseną palaimingą sukėlė wub.gif tas raštas man ypač patinka, o jau spalva tai.... lydausi nuo tokių. blush-anim-cl.gif
Gal gali ta pilkutės scema pasidalinti?
Čia siūlai kokie? Dundaga ar Aade? 8/1 ar 8/2?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 27 lapkričio 2013 - 15:01
Dera1, pilkos as nemezgiau. Jau anksciau rasiau, kad radau uz kelis lt pirkti seconhande. Nudraskiau kutus, isskalbiau, istampiau ir is bjauriojo anciuko skara pavirto gulbe. Nebent pabandyt surast schema - gal ir visai realu.

Mano visos megztos is Adde 8/2. Pilkosios siulai labai panasus i Aade, o kokie is tikruju - sunku pasakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 27 lapkričio 2013 - 14:57
QUOTE(Dvi @ 2013 11 27, 14:57)
Dera1, pilkos as nemezgiau. Jau anksciau rasiau, kad radau uz kelis lt pirkti seconhande. Nudraskiau kutus, isskalbiau, istampiau ir is bjauriojo anciuko skara pavirto gulbe. Nebent pabandyt surast schema - gal ir visai realu.

Mano visos megztos is Adde 8/2. Pilkosios siulai labai panasus i Aade, o kokie is tikruju - sunku pasakyti.

aaaa lotuliukas.gif va kodėl ji trofėjinė lotuliukas.gif lotuliukas.gif žinok tikrai gerai kad priglaudei, nuodėmė tokią palikti žūti biggrin.gif
o man tas raštas labai patinka, kažką panašaus buvau radusi R bet mokamą, o aš kai be kortelės, tai... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 27 lapkričio 2013 - 15:19
QUOTE(dera1 @ 2013 11 27, 16:00)
aaaa lotuliukas.gif  va kodėl ji trofėjinė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  žinok tikrai gerai kad priglaudei, nuodėmė tokią palikti žūti  biggrin.gif
o man tas raštas labai patinka, kažką panašaus nuvau radusi R bet mokamą, o aš kai be kortelės, tai... smile.gif

Jei pameni kur - parodyk kur buvai radus
Atsakyti