Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -14

Oj, kaip įdomu su akimis...
Taip, matau, regėjimui nepakenkė.
Tik dabar tos ne vietoje ėmusios augti blakstienos siaubingai dirgina ir varo iš proto. Jei neims byrėti, ir toliau augs voko vidinėje pusėje, sako teks operuoti. Kaip galėčiau be to išspręsti? Na taip, mama dažnai veda iš proto, bet kadangi tai mama, tenka susivaldyti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2014 09 16, 12:28)

Gluosni, aš vis stebiuosi iš kur pas jus tiek kantrybės, pagarba  4u.gif

aš irgi tuo stebiuosi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2014 09 16, 12:11)
Atsiprasau, kad nuvyliau. Esu toks pat zmogus, kaip ir visi kiti zemeje esantys  4u.gif  irgi vaikstau zeme. Tiketi reikia savimi ir savo meile, o ne kitu, koks dvasingas, pazenges ar protingas jis atrodytu.
Tikrai sakau, kad viska, ka ieskote kituose, rasite savyje  ir visus atsakymus irgi ten pat rasite. 4u.gif

4u.gif Ko gero is visu jusu parasytu postu, su siuo visai sutinku, o kiti, kur ieskoma ligu problemu mamose ir t.t buvo stipriai perlenkti, sakyciau netgi labai ne dvasingi .
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 09 16, 03:51)
As net nesiaiskinu, nes tame jokios prasmes, gyvename dabar, todel atsakome uz dabartines klaidas, is kuriu taipogi mokomes dabar  4u.gif

Bet šiandiena kuria rytojų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emoli @ 2014 09 16, 21:20)
Bet šiandiena kuria rytojų  mirksiukas.gif

Nebutinai, rytoj bus rytoj 4u.gif Ka galiu padaryti siandien, padarau siandien 4u.gif Rytoj gyvensiu rytojumi biggrin.gif Negyvenu tik vienos dienos gyvenimo, bet tikrai nesidomiu praeitimi , nes yra labai idomiu dalyku dabartyje 4u.gif
Atsakyti
Gluosni ir kitos nares galbut galetumet patarti, nes jau nezinau i ka kreiptis i r kur ieskoti savo ligos priezasties. Po dvieju nestumo galima sakyti sugriuvau, pradejo skaudeti sanarius, sustingau. Gydytojai nustate autoimnunine liga, kai pacios imunitetas puola organizma. Pagrinde kencia visa desine puse, skauda ir galva, rankos, nugara, kojos is desines puses. Neitiketina, visa desine nuolat kencia. Gluosni raset tai susije su mama. bet mano mama mire kai man buvo 5 metai, net neprisimenu jos. Turejau pamote, kuri kaip pasakojo labai mus su sese nemylejo, skriaude, bet rodos nelaikau pykcio ant jos, nes daug metu praejo. Kaip tik manau ji mane uzgrudino, visi gyvenimo ivykaii atrode niekis lyginant gyvenima su ja11 metu. Pagrinde skauda klubai, kas tai galetu buti. Zinau, kad labai paavrgau nuo vaiku, jie is manes visa energija istrauke. Ar gali taip buti ? Kai ju nera man is karto pagerejimas, o su jais nulis energijos, vangi, nieko nenoriu, issekusi, irzli….. Jie labai judrus, triuksmingi, karingi, pesasi del smulkmenu, o mane tai vargina. Taciau su sanariais viskas prasidejo dar anksciau, tik du nestumai pablogino stipriai. Gydytojai jokio gydymo nesiulo. Pastebejau tik viena sasaji, kai stresas ar kokia itampa man skauda labiau sanarius, kai pavargstu, neissimiegu. Patarkit, nes tikrai labai sunku paciai atsirinkti.
Atsakyti
QUOTE(delfinas123 @ 2014 09 17, 20:33)
Gluosni ir kitos nares galbut galetumet patarti, nes jau nezinau i ka kreiptis i r kur ieskoti savo ligos priezasties. Po dvieju nestumo galima sakyti sugriuvau, pradejo skaudeti sanarius, sustingau. Gydytojai nustate autoimnunine liga, kai pacios imunitetas puola organizma. Pagrinde kencia visa desine puse, skauda ir galva, rankos, nugara, kojos is desines puses. Neitiketina, visa desine nuolat kencia. Gluosni raset tai susije su mama. bet mano mama mire kai man buvo 5 metai, net neprisimenu jos. Turejau pamote, kuri kaip pasakojo labai mus su sese nemylejo, skriaude, bet rodos nelaikau pykcio ant jos, nes daug metu praejo. Kaip tik manau ji mane uzgrudino, visi gyvenimo ivykaii atrode niekis lyginant gyvenima su ja11 metu. Pagrinde skauda klubai, kas tai galetu buti. Zinau, kad labai paavrgau nuo vaiku, jie is manes visa energija istrauke. Ar gali taip buti ? Kai ju nera man is karto pagerejimas, o su jais nulis energijos, vangi, nieko nenoriu, issekusi, irzli….. Jie labai judrus, triuksmingi, karingi, pesasi del smulkmenu, o mane tai vargina. Taciau su sanariais viskas prasidejo dar anksciau, tik du nestumai pablogino stipriai. Gydytojai jokio gydymo nesiulo. Pastebejau tik viena sasaji, kai stresas ar kokia itampa man skauda labiau sanarius, kai pavargstu, neissimiegu. Patarkit, nes tikrai labai sunku paciai atsirinkti.

Is anksto asiprasau, jei skaudes, bet nuo kazko pradeti reikia. Aisku, visada galima gyventi kaip gyvenai ir nieko nekeisti, kaip jau norestit 4u.gif

Sanariai simbolizuoja judejima ir lankstuma. Gyvenimas jus uzgrudino, be tikra moteris lanksti, pasiruosusi i kompromisa, nuolaidi, mobili, skaitosi su kitais, ju nuomone, bet nepamirsta saves ir savo poreikiu. Jei negalite judei, reiskia kunas jus stabdo, reikia sustoti ir gerai pagalvoti kur as esu ir kur einu, ar reikia man begti ten kur ruosiuosi, ar tikrai man reikia? Nepainioti kitiu zmoniu norus su savo poreikiais.
Autoimunine liga reiskia priesiskuma sau. Netausojate save, nemokate save myleti.
Desine puse- moteriska puse, problemos su mama, sese, savimi ar kitomis moterimis, moteriskumu.
Save kaip naslaite galima paleisti, jei pavyks, daugiau tokia nesijausite, atrasite mama salia, nors jos jau ir nebera. Pagalvokit apie mama ir kokia ja isivazduosite, reiskia tokia ji ir buvo. Tik is pirmo zvilgsnio atrodo sudetinga, bet tikrai imanoma. Nes naslaityste irgi stresas, kuri reiketu paleisti.
Pamote, kokia ji bebutu galima irgi paleisti. Dabar kai turite pati vaiku, gal lengviau bus suprasti ta moteri ir atleisi jai. Padaryti ta reikia del saves.
Kaip mama gali kazka duoti vaikams, jei neatrado save kaip moteri ir kaip mama? Sunkiai gaunasi, per jega..o vaikams reikia, reikia mylincios, suprantancios, palaikancios mamos kiekviename ju zingsnyje. Per konfliktus, barnius, pesimasi jie tiesiog pasiima tai, kas jiems priklauso. Energijos atsiras, jei paleisite kaltes jausma ir atrasite savyje, savo sirdyje meiles saltini. Gal skamba banaliai, bet taip ir yra. Kiekvienos moters sirdyje, neissiamamas meiles saltinis, duokit vaikams is jo savo meile drasiai, negailekit, nes be jos jie negali gyventi.



Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2014 09 15, 18:42)
Diena+naktis=para
Para butu, jei nebutu pvz nakties?
Taip ir klaida "bloga" kol neistaisyta. Bet savaime ji yra geris, kuris moko, nes kitaip zmones mokytis nepajegus. Blogis- neteisingas mastymas, kuris privede iki klaidos. Ir klaida savaime jau yra pasekme, atpildas. Kitos pasekmes nera ir buti negali. Zmogui pakaktu savo klaida pamatyti, pripazinti, atsiprasyti ir atleisti sau, tam kad pasimokyti, igauti isminties ir ja istaisyti. Ispirkti savo klaida per kancia vercia religines dogmos, kitais zodziais stresas "nuodeme", kuri sugalvojo patys zmones su noru valdyti, apriboti, priristi zmogu prie zemes, padaryti ji nelaisvu.
Papildyta:

Ne tik atleisti, bet ir paprasyti atleidimo. Kitaip vel gaus i ta pacia vieta, kol nesupras kodel tapo auka.
Dideles zmoniu klaidos visada brangiai kainuoja. Ivairiom prasmem.
Pvz. bet koks randas parodo, kad zmogus neatleido, ivykiui, situacijai ar zmogui.
Papildyta:

Bet jus matot, regejimui nepakenke?
Akys- tokia vieta, kuri meluoti nemoka, labai sunku jiems meluoti. Is akiu viskas matosi. Todel jei slopinam tai del ko mums geda, ka parodyti negalime, nenorime, bus ne akyse, o ant voku.
Traumos, izeidimai visada reiskia pykti. Desine puse simbolizuoja moteri, mama. Reiskia jusu mama (ar artima kita moteris) jus erzina, pykdo, bet jus jai to neparodote, slopinate, laikote savyje.


Oj, kaip įdomu su akimis...
Taip, matau, regėjimui nepakenkė.
Tik dabar tos ne vietoje ėmusios augti blakstienos siaubingai dirgina ir varo iš proto. Jei neims byrėti, ir toliau augs voko vidinėje pusėje, sako teks operuoti. Kaip galėčiau be to išspręsti? Na taip, mama dažnai veda iš proto, bet kadangi tai mama, tenka susivaldyti.. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2014 09 17, 21:59)
Save kaip naslaite galima paleisti,

O kaip vyksta "paleidimo" procesas?
Atsakyti
Sveiki, gal kas žino kodėl atsiranda žaizdelė gimdos kaklelyje? Ką simbolizuoja pats gimdos kaklelis? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti