Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(brangiakaile @ 2014 05 28, 21:53)
Viena iš skaitytų knygų G. Flynn "Dingusi".
Ši knyga nuskambėjo kaip pasaulinis bestseleris. Ji buvo nominuota kaip geriausia 2012 metų knyga. Įdomu kodėl?

kadangi vasarai ketinu grįžt į tėvų namus, tai jau apsižiūrėjau kokias knygas norėčiau perskaityti ir, jei yra prie jų ilgesnės eilės, užsirezervavau. Tai užsirašiau į eilę prie ,,Dingusios", bet jau matau, kad be šansų per vasarą bus iki jos ,,dasikast'', nes berods 92 esu eilėj biggrin.gif

O pastaruoju metu nelabai skaitau, tik šiandien pasipildžiau namų lentyną ,,Rimi'' nuolaidos knygoms proga H.Murakami ,,Avies medžioklė'' ax.gif
Atsakyti
per pusdienį perskaičiau Higins Klark Prarasti metai. Geras tradicinis detektyvas.

brangiakaile, tikrai įspūdinga biblioteka, džiaugiuosi, kad tuo metu dar vyko ir paroda 1000 metų persiškai knygai. tik parodoje nebuvo galima fotografuoti.
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 05 28, 22:09)
kadangi vasarai ketinu grįžt į tėvų namus, tai jau apsižiūrėjau kokias knygas norėčiau perskaityti ir, jei yra prie jų ilgesnės eilės, užsirezervavau. Tai užsirašiau į eilę prie ,,Dingusios", bet jau matau, kad be šansų per vasarą bus iki jos ,,dasikast'', nes berods 92 esu eilėj  biggrin.gif

Gali buti sistemos klaida, nes man ta pati rode prie Gerritsen naujausios (mol 27 eileje), o pokst ir atejo eile per savaite.
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2014 05 28, 17:23)
Neseniai pakliuvo antra šios autorės knyga "Namas prie jūros". Vėl labai panašus stilius, kaip ir prieš tai, senos paslaptys, meilės istorija... skaičiau, bet buvo nuobodoka. Pabaigiau tik dėl to, kad nemėgstu numest nebaigtų knygų

Nuobodi knyga, nieko gero, nors apie senesnius laikus dar dar...

Pasiėmiau Ažušilio "Auksinis sakalas" 4 tomus. Tik nežinau ar perskaitysiu, man kažkaip per daug , dėl žemės viską padarytų, visiem jos mažai. Nors skaitau ir prisimenu, kaip mama man pasakojo apie tuos laikus. Tai ar tada, ar dabar, tas pats. Žodžiu, Veronikos laikai, užtiko mergiotę su bernu, ir uždaužė tėvas. Nesutiko už jo išleist, nes nenorėjo žemės kraičiui atiduot unsure.gif
Atsakyti
mano maždaug 45-50mečiai kolegos labai skaitė Auksinį sakalą, vienas po kito, sakė, labai viskas tikra, taip atsimena ir taip tėvai pasakojo, kaip ten rašoma. pati neskaičiau.

metų iššūkio knygą skaitau, A. Kristi. tradiciškai įdomu smile.gif
Atsakyti
Viens, du - ir perskaičiau... Agata Kristi - sena mano meilė ir džiaugiuosi vis dar atrasdama neskaitytų jos detektyvų. Šiame romane žmogžudystes narpliojame kartu su Erkiuliu Puaro. O iš pradžių viskas atrodė kaip eilinė savižudybė. Tik ne mažajam keistajam belgui - jeigu jis nori, kad tai būtų žmogžudystė, taip ir bus. Paini ir iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiama mįslė, dėmesys detalėms, loginis mąstymas ir požiūris, kad kiekviena, net menkystos gyvybė yra svarbi. E. Puaro vėl triumfuoja.
Atsakyti
Muminuk, o pavadinimas? Ar cia reiktu atspet? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 30 gegužės 2014 - 08:10
QUOTE(linamog @ 2014 05 30, 08:09)
Muminuk, o pavadinimas? Ar cia reiktu atspet? biggrin.gif


oi biggrin.gif nukopijavau nuo knygų iššūkio, ten pavadinimas atskirai rašomas. Viens, du , užsek man batus smile.gif
Atsakyti
pradėjau Alberto Angela Viena diena senovės Romoje. gal kuri esate skaičiusi?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 05 29, 22:17)
Agata Kristi - sena mano meilė ir džiaugiuosi vis dar atrasdama neskaitytų jos detektyvų.

Patinka man Kristi, lig šiol prisimenu "Dešimt negriukų", man tokia kraupi pasirodė rolleyes.gif
Atsakyti
Agatha Christie ir mano sena meilė. Tik šiek tiek gaila, kad jau nemažai metų nebepatiriu tokio malonumo skaitydama jos knygas kaip anksčiau. Nežinau, kodėl, ar skonis pasikeitė, ar nusibodo, ar geriausios jau perskaitytos. Mokykliniais metais kai kurias mėgstamiausias užtat gana nemažai kartų skaičiau, baisiai žavėjo mane jose aprašytas gyvenimas ir aplinka- visiškai kitoks pasaulis nei mano, bent jau taip tada atrodė. smile.gif

Montefiore turiu vieną knygą anglų kalba. Karts nuo karto sumąstau, kad reikia ją pradėti, pasiimu, perskaitau aprašymą ant viršelio, pagalvoju, kad jis visai neviliojantis ir padedu atgal. smile.gif

Perskaičiau Jackie Collins "Lucky" (pavadinimas- moters vardas). Vadinu aš tokias knygas muilo operomis. Kas nors vieną jos kūrinį skaitėt, žinosit, kas per daiktas, nes visos jos knygos panašios. Turtingi, gražūs, talentingi žmonės, meilė, intrigos, kriminalai ir panašūs dalykai. Iš pradžių atrodė nuobodoka, bet paskui įsivažiavau, tai visai neblogai įtraukė, o ir veikėjų patikusių buvo. Žodžiu, kartais tinka man ir tokios.
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2014 05 31, 18:58)

Montefiore turiu vieną knygą anglų kalba. Karts nuo karto sumąstau, kad reikia ją pradėti, pasiimu, perskaitau aprašymą ant viršelio, pagalvoju, kad jis visai neviliojantis ir padedu atgal. smile.gif
---
Perskaičiau Jackie Collins "Lucky" (pavadinimas- moters vardas).

Nieko neprarasi, nors gal originalo kalba kažkiek kitaip atrodys.

---
O jos knygos labai įtraukiančios, greit "susikramtančios". Man sueina smile.gif
---

Man visai nesiskaito, tai aprašysiu seniau skaitytas.
D.Chamberlain " Paliktos paslaptys" - pirma dalis seniai skaityta, tai dabar buvo sunku atgamint. Per prievartą skaičiau, nes į Iššūkį įrašiau, nepatiko, pynė pynė ir supainiojo mane visai rolleyes.gif Kitos knygos įdomesnės.

A.Shreve "Lakūno žmona" - irgi nelabai, bet nebloga, nors tema ne nauja, kažkur skaityta. Žuvus vyrui lakūnui, sužino, kad viskas buvo ne taip, kaip atrodė.


Atsakyti