Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Gabii__ @ 2014 02 27, 10:13)
ka reiskia visi issilaikys testus???
niekas nelaukia, kol visi ta padarys.
konkursas turi vykti 21 diena po to, kai paskutinis asmuo pateikia paraiška dalyvauti konkurse.
o, jei kazkas per ta termina neislaiko testo, tai cia jo bedos. kiti ir atkrenta del to, kad neissilaiko.
del to termino parasyta istatymuose, kuriuos reikia perskaityti dalyvaujant. plius galit paskambinti i vt ir paklausti. mielai viska isaiskins. ir nereiks nieko speliot.

Na tikrai ne, zinau viena konkursa, kuris vyko 2 menesiai po dokumentu pridavimo paskutines dienos...
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 02 27, 08:16)
Na tikrai ne, zinau viena konkursa, kuris vyko 2 menesiai po dokumentu pridavimo paskutines dienos...

kad taip, tai taip:), bet ne visada taip buna:)))) taip turetu buti. na galit paskambinti i vt ir paklausti. as pati pasidomejau.
21 - darbo diena.

ta pati man isaiskino ir istaiga i kuria kandidatavau:)

o siaip kartais reikia gi palaukt kol savas koks islaikys:) bet ne visi:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2014 02 27, 09:19)
kad taip, tai taip:), bet ne visada taip buna:)))) taip turetu buti. na galit paskambinti i vt ir paklausti. as pati pasidomejau.
21 - darbo diena.

ta pati man isaiskino ir istaiga i kuria kandidatavau:)

o siaip kartais reikia gi palaukt kol savas koks islaikys:) bet ne visi:)


VTD puslapyje rasoma taip:
"Konkursas turi įvykti ne anksčiau kaip po 23 darbo dienų nuo paskutinio pretendento, pateikusio dokumentus konkursą organizuojančiai įstaigai, užsiregistravimo bendrųjų gebėjimų testui spręsti ar vadovavimo gebėjimams tikrinti... Konkursas turi įvykti ne vėliau nei per 3 mėnesius nuo konkurso paskelbimo „Valstybės žinių“ priede „Informaciniai pranešimai“."
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2014 02 27, 11:35)
VTD puslapyje rasoma taip:
"Konkursas turi įvykti ne anksčiau kaip po 23 darbo dienų nuo paskutinio pretendento, pateikusio dokumentus konkursą organizuojančiai įstaigai, užsiregistravimo bendrųjų gebėjimų testui spręsti ar vadovavimo gebėjimams tikrinti... Konkursas turi įvykti ne vėliau nei per 3 mėnesius nuo konkurso paskelbimo „Valstybės žinių“ priede „Informaciniai pranešimai“."

anksciau bent kita informacija skaiciau, ir buvau informuota:)
tas buvo preitu metu spali. ir maniskiai konkursai pagal tokia tvarka buvo. reiks pasiziureti vel:) na tada gaunasi 26 dienos daugiausiai kazkur nuo paskutinio pridavusio, nes turi testui uzsiregistruoti nuo pranesimo apie tai, kad atitinka per tris dienas. ar nuo pateikimo..nebeatmenu.

esme lieka ta pati. viskas parasyta. uztenka susiskaiciuoti. informacija reikia vis atsinaujinti, nes ji keiciasi ir geriausia ja sekti oficialiame tinklalapyje, o ne forumuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 27 vasario 2014 - 14:18
QUOTE(Gabii__ @ 2014 02 27, 15:17)
anksciau bent kita informacija skaiciau, ir buvau informuota:)
tas buvo preitu metu spali. ir maniskiai konkursai pagal tokia tvarka buvo. reiks pasiziureti vel:) na tada gaunasi 26 dienos daugiausiai kazkur nuo paskutinio pridavusio, nes turi testui uzsiregistruoti nuo pranesimo apie tai, kad atitinka per tris dienas. ar nuo pateikimo..nebeatmenu.

esme lieka ta pati. viskas parasyta. uztenka susiskaiciuoti. informacija reikia vis atsinaujinti, nes ji keiciasi ir geriausia ja sekti oficialiame tinklalapyje, o ne forumuose.

Tai 3 mėnesiai yra terminas, kuris aiškiai nustatytas įstatymuose.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2014 02 27, 16:08)
Tai 3 mėnesiai yra terminas, kuris aiškiai nustatytas įstatymuose.

nu va terminai kaip ir aiskus dabar ..nuo iki. kai su vt aiskinausi del terminu, man kiek kitaip aiskino. yra dar visokiu niuansu, kodel atsideda konkursai. bet neesme. nebesigilinkim daugiau. terminai aiskus..ruosiesi, gauni data ir eini i konkursa:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 27 vasario 2014 - 18:25
QUOTE(Egipta @ 2014 02 27, 11:35)
Konkursas turi įvykti ne vėliau nei per 3 mėnesius nuo konkurso paskelbimo „Valstybės žinių“ priede „Informaciniai pranešimai“."

Konkursau nuo šių metų nebeskelbiami „Valstybės žinių“ priede „Informaciniai pranešimai“.
Jie skelbiami vtd.lt ir konkursą org. įstaigos tinklalapyje.

Paprastai po mėnesio įvyksta (panašiai ir gaunasi d.d. skaičiuojant).

Datą, laiką ir vietą praneša prieš 5 d.d. (ne vėliau).


Atsakyti
vakar laikiau BGT, ėjau nieko nesiruošusi, išlaikiau iš pirmo karto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2014 02 28, 11:19)
vakar laikiau BGT, ėjau nieko nesiruošusi, išlaikiau iš pirmo karto  thumbup.gif

Sveikinimai thumbup.gif O norejau paklausti jau ejusiu i konkursus - kiek ten laiko mazdaug viskas uztrunka? nes reikes issiprasyt is darbo, o nesinori sakyti kur eisiu, tai galvoju kuriam laikui ten, ka cia sumastyt kur einu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, nusprendžiau laikyti BGT kol kas dar žiūrinėjuosi... skaičių sekas, tai su logika tikriausiai nelabai draugauju. Laikymas kaip ir nėra privalomas, galėčiau gyvent ir be, bet atsivertų kitos galimybės. Taip kad esu lengvai išsigandusi...ar sugebėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Linnuse @ 2014 02 28, 12:43)
Sveikos, nusprendžiau laikyti BGT kol kas dar žiūrinėjuosi... skaičių sekas, tai su logika tikriausiai nelabai draugauju. Laikymas kaip ir nėra privalomas, galėčiau gyvent ir be, bet atsivertų kitos galimybės. Taip kad esu lengvai išsigandusi...ar sugebėsiu.


Zinoma, kad sugevesit, ner ten nieko baisaus irnesakyk.gif tiesiog praktikos daugiau reikia. Pasispreskit pavyzdiu su paaiskinimais ir po to viskas daug paprasciau atrodys.
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2014 02 28, 14:37)
Zinoma, kad sugevesit, ner ten nieko baisaus  irnesakyk.gif tiesiog praktikos daugiau reikia. Pasispreskit pavyzdiu su paaiskinimais ir po to viskas daug paprasciau atrodys.


Ačiū už palaikymą, tiesiog tikslieji dalykai nėra mano stiprioji pusė : doh.gif pasimokysiu įstatymus ir paspręsiu loginius, gal atsikapstysiu, kokią mažą logikos gyslelę biggrin.gif
Atsakyti