Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Sveikos 4u.gif na Renne butinai kreipsiuosi rudeniop, nes 6 men esu blokuota ir butent seku neikandu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2014 04 04, 10:05)
Laba diena,
Padaviau prašymą dalyvauti konkurse į vadovaujančias pareigas. Kol kas statusas " prašymas priimtas ir tikrinamas". Ar praneš kad aš tinku/netinku konkursui?
Ir kaip su  vadovavimo gebėjimų testu? Ar reikia pačiai registruotis, ar jie praneš kokią dieną reikės laikyti testą? Aš neturiu vadovavimo patirties, noriu paklausti iš ko ruoštis šiam testui?
Iš anksto dėkoju už atsakymus.



Apie atitikimą ar neatitikimą reikalavimas yra pranešama. O testui registruokitės pati. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(revengaa @ 2014 04 04, 15:09)
Apie atitikimą ar neatitikimą reikalavimas yra pranešama. O testui registruokitės pati. smile.gif


Ačiū. O iš ko ruoštis vadovavimo gebėjimų testui?
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2014 04 04, 14:35)
Ačiū. O iš ko ruoštis vadovavimo gebėjimų testui?



Rekomenduojama literatūra:
Bagdžiūnienė V. Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika. Conto litera, 2006, p.154.
Dessler G. Personalo valdymo pagrindai. Poligrafija ir informatika, 2001, p. 343.
Karlof B., Lovingsson F. Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z. Verslo žinios, 2007, p. 415.
Kasiulis J., Barvydienė V. Vadovavimo psichologija. Technologija, 2005, p. 327.
Martinkus B., Sakalas A., Savanevičienė A. Darbo išteklių ekonomika ir valdymas. Technologija, 2006, p. 256.
Obrazcovas V. Valdymo ir administravimo metodai. Eugrimas, 2006, p. 247.
Robbins S. P. Kaip vadovauti žmonėms. Tyto Alba, 2007, p. 170.
Robbins S. P. Organizacinės elgsenos pagrindai. Poligrafija ir informatika, 2003, p. 374.
Stoner J. A. F., Freeman E. R., Gilbert D. R. Vadyba. Poligrafija ir informatika, 1999, p. 647.
Skaržauskienė A. Sisteminis mąstymas organizacijų valdyme. Mykolo Romerio universitetas, 2010, p. 164.
Šimanskienė L., Seilius A. Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas. Klaipėdos universiteto leidykla, 2009, p. 345.
Valackienė A. Krizių valdymas ir sprendimų priėmimas. Technologija, 2009, p. 296.
ir kt.



Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 04 01, 14:57)
Nu ka, poryt zygiuoju i konkursa teisejo padejejos pareigoms uzimti, net nezinau, kokiu ten klausimu galima tiketis... Kadangi tai bus butent Baudziamuju bylu teisejo padejejos vieta, tai koncentravausi i BPK...

Kaip sekėsi konkurse? gal sveikint galima?
Atsakyti
QUOTE(mistika30 @ 2014 04 06, 16:53)
Kaip sekėsi konkurse? gal sveikint galima?

Oi ne dar, tobulet tikrai yra kur biggrin.gif Klausimukai tokie is kietesniu buvo. Trys komisijos nariai, po viena pradini klausima, is kuriu dar koks 10 tokiu pamastymui issirutulioja doh.gif Na antradieni einu vel ten pat ir del tokiu paciu pareigu smile.gif Zodziu kaip ir priklauso apygardos teisme - neapsiribota vien tik kodeksais, situacijas sprest duoda...
Atsakyti
Sveiki,
valstybestarnyba.com tinklapyje liko net 25d. Gal kam nors reikia?
Atsakyti
Susimoviau vakar antrame teste schmoll.gif matyt per daug apsidžiaugiau po pirmo testo išlaikymo biggrin.gif
Dabar eisiu geugžę....
Atsakyti
Sveikos, noriu laikyti BGT, skaitydama jūsų postus supratau, kad procentiniai uždaviniai yra tiek pirmoje ir antroje dalyje. kas laikė gal galite parašyti ar tai sąlyginiai ar iš lentelių reikia skaičiuoti procentus
Atsakyti
Sveiki visi, aš irgi ketinu laikyti BGT. Padirbau privačiame sektoriuje inžinieriumi, pasibiaugiau mokslus, ir nusprendžiau, kad reikia eiti kitu keliu, būti naudingam valstybei, ne tik kažkokiam skūpam privatininkui. Užsiregistravau 16 dienai, Vilniuje. Tai vat ir sėdžiu dabar su teisės aktais, skaitau... smile.gif Tik kol domėjausi visomis šiomis procedūromis, konkursų į "labiau technines" vietas apmažėjo. Na bet lauksiu.
Man atrodo, kad pirmą dalį lengviau įveikti negu antrąją, tuose loginiuose uždaviniuose vienaip ar kitaip pavyksta atsekti reikiamą sprendimą beveik visada, o va antra dalis mane baugina. Kaip čia kažkas forume ir sakė, humanitarams baisesnė ir sunkesnė pirma testo dalis, tiksliukams - antra. Tai manau, kad taip ir yra. Bet nereikia iš anksto blogai nusiteikinėti!
Papildyta:
QUOTE(itin @ 2014 04 08, 08:34)
Susimoviau vakar antrame teste schmoll.gif matyt per daug apsidžiaugiau po pirmo testo išlaikymo  biggrin.gif
Dabar eisiu geugžę....


O antroje dalyje ir Jums buvo tik 4 klausimai iš teisės aktų, o visa kita konkrečios tarnybinės situacijos? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deadmau5: 08 balandžio 2014 - 09:59
QUOTE(itin @ 2014 04 08, 08:34)
Susimoviau vakar antrame teste schmoll.gif matyt per daug apsidžiaugiau po pirmo testo išlaikymo  biggrin.gif
Dabar eisiu geugžę....



o kas pasirode sunkiausiai antroje dalyje? Kiek teisingai klausimu atsakete?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Norejau pasiteirauti, gal bus tarp nariu bandziusiu balandzio pabaigoje registruotis BGT Kaune ? As lyg viska gerai dariau bet man meta tik baltus langelius, bet nei balandi nei geguze nei vienos vietos blink.gif unsure.gif
Atsakyti