Įkraunama...
Įkraunama...

2013 sausinukai

kaip laikotes?

mazylis mano jau sveikas thumbup.gif
Atsakyti
Negaluojantiems 4u.gif
Mes irgi niurzgos. Dicke neina i darza-gerkle,tempa, o mazgei vakar irgi 39 kad uzkilo -ale vel dantys tikriausiai-ir virsui ir apacioj po 2 kruminius lenda g.gif
begu kavos kol miega, je g.gif i pa g.gif miegos, nes virsui kaimynai remontuoja, grezia...
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2014 01 30, 11:59)
mazylis mano jau sveikas thumbup.gif

thumbup.gif

QUOTE(brown-eyed @ 2014 01 30, 12:07)
ir virsui ir apacioj po 2 kruminius lenda g.gif

ogo blink.gif kaip gali po du krūminius lįst unsure.gif gi jų pradžioj iš viso tik keturi išlenda po vieną kiekvienoj pusėj ir vėliau dar 4 g.gif o kiek dantų iš viso turit jau?

labas dienas smile.gif negaliu gert kavos, laukiu draugės, tai abi pasikavinsim rolleyes.gif
Atsakyti
Na, kazkaip keistai pas mus tie dantys, bet gydytoja sake nieko cia tokio, jei ne pagal tvarka dygsta. Mums pirmiausia virsutiniai priekiniai 2 islindo. Dabar turim 8 (4virsui, 4 apacioj), ir ziuriu-dar 2 virsui kruminiai ir 2 apacioj lenda-krastai baltuoja jau astrus. Tai turesim 12 viso. Uztai cia man ji zyzia per dienas ax.gif
Atsakyti
labas rytas su kava.
mazoji atsikele 5 ryto. dabar uzmigo va, o vyresnele atsikele. padariau jai valgyti ir sedziu poilsiauju. reiketu gal pasnausti, bet nesinori kazkaip
kaip jusu reikalai su puodu? maniske jo paniskai bijo, o noretusi jau pratinti.
mazoji paskutiniu metu labai megsta visus maitinti, ypac mane. obuoliuku, duonyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mantaniuke25 @ 2014 01 31, 08:21)
kaip jusu reikalai su puodu? maniske jo paniskai bijo, o noretusi jau pratinti.
mazoji paskutiniu metu labai megsta visus maitinti, ypac mane. obuoliuku, duonyte biggrin.gif

Labas,
Na su puodu pratinames ir mes, gaudau kaip sakoma. Tik atsikelus sodinu vis ir taip kas kazkiek laiko tupdau. Padaro visada, atsitoja, pasiziuri kad padare ir paglosto save-gera mergaite atseit smile.gif Bet pati dar nepraso. Gal kazkaip priprasim.
O valgydina ir musiske visus is eiles, atkisa ir sako "te" biggrin.gif o jei kas atsisako paragaut-tai meta zemen tada. Ot charakteris bus jauciu ax.gif
Gavau is darbdavio pasiulyma grizt i darba uz poros savaiciu, nes iseina ta kur vietoj manes-tai kaip akmeniu sirdin smeige kas- nu negaliu palikt as tokios mazges dar unsure.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif taip tikėjaus ramiai kavytės atsigert, bet spėkit... susikėlė abi, vos man arbatinį užkaitus biggrin.gif tai ta proga jau ir kiaušinukai pusryčiams verda rolleyes.gif

dėl puodo.... šįkart aš absoliuti tinginė blush2.gif dar net nesupažindinau viltės su juo biggrin.gif užauginau dvi, dvi skirtingos patirtys tuo klausimu: dičkė atsisakė labai anksti, pusantrų metų mes naudojom tik nakčiai jau, o 1,8 su visam smile.gif galvojau va, kokia aš šauni mama, kaip anksti pripratinau vaiką prie puoduko, oj, kokia aš caca ir visokia kitokia liuks lotuliukas.gif deje, vidurinė man vožė atgal tokias mintis biggrin.gif 1,8 tik atsisakėm dieną (bandymų iki to laiko tą padaryt buvo ne vienas, bet mačiau, kad absoliutus nulis jai galvytėje tuo klausimu), o naktį naudojom iki 2,6 kažkur rolleyes.gif nebuvau pasiruošus aš kasnakt keist patalynės arba pati keltis, kad ją ant puodo pasodint cool.gif tai tiesiog teko išlaukt, kol pati supras, todėl nepamirštu pakartot, kad viskas priklauso tik nuo vaiko biggrin.gif su mažiausia palauksim pavasario, tada ir matysim smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

del puodo dukra nakti iki siol naudoja... vis negalim atpratinti nuo gerimo pries miega, nes reikia ir pieno ir vandens, o gaunasi visko virs stiklines, tai neiskencia... prabunda, tingi keltis ir sestis ant puodo/klozeto. Koki pusmeti nenaudojom nakciai vienkartiniu sauskelniu, klojom palutes, dejom daugkartines ir nieko... Diena nustojo sysioti namie - 2.1metu, o darzelyje 2.5metu. (tikrai ilgai...) kalbejom, aiskinau, kalbejom, kalbejom, kalbejom, rodem ir ir ir kai atejo laikas pati suprato biggrin.gif
mazyli iki 7men sysinom ir kakinom i puoda, liux, bet (jeigu pamenat) pasigavo sloga, kuri tesesi 2.5men, tai ir nustojom ta praktikuot kazkaip savaime... dar prie to negrizom blush2.gif

kava kava kava, kazkokia ji neskani pasidare g.gif ne tik man, bet ir vyrui biggrin.gif

Atsakyti
lalinka, jei tau vienai būtų neskanu, sakyčiau nėščia biggrin.gif ale jei ir vyrui... nors sako kartais vyrai susitapatina su nėščiosiomis ir jaučia rytinius blogumus, tas pats maistas neskanus hihihi.gif o šiaip keiskit kavos rūšį mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi taip pagalvociau, bet negaleciau but nescia, nes tik ovuliacija buvo biggrin.gif o jei rimtai, tai ne tik namuose kava neskani g.gif man tai uzplaukia bangomis noras nenoras kavai smile.gif
Atsakyti
laba diena.
noreciau dabar isgerti karamelines machiato- mmmm niam niam rolleyes.gif bet neiseina verysad.gif
per iseigines nebuvo kada prisesti prie kompo. tai dabar paziurejau kas kur vyksta.
siandien kazkaip man liudna. gal del to kad vyresnele i mokykla isejo. dvi savaites sedejo namie tai linksma su dviem buvo.
eisiu arbatos pasidarysiu
Atsakyti
Sveikos smile.gif
QUOTE(lalinka @ 2014 01 27, 11:34)
gal kas turit garbanotas dukras? biggrin.gif kaip priziurit plaukus? sukuojat? plaunat? g.gif

mes is vis plauku turim labai labai labai mazai smile.gif

QUOTE(lalinka @ 2014 01 28, 11:16)
kas pas jus gero? kuo jusu metinukai domisi? kas juos zavi? g.gif

siuksliu deze, stalciu ir spinteliu darinejimu, reikia uz tv uzlysti, nuteplioti visus langus, butinai su raktais pabraizyti duris ir daug visokiu nesamoniu smile.gif)))

QUOTE(mantaniuke25 @ 2014 01 29, 11:32)
o mazoji musu jau 79 cm ir 11,400 g. viskas pas mus gerai. tik nerami ji labai

galvojau mes dideles 76 cm ir 10,5 kg
Atsakyti