Įkraunama...
Įkraunama...

2013 sausinukai

Laba diena smile.gif Esu naujoke, tai nelabai zinau nei kaip cia rasyti, nei ka spausti. Tikiuosi lengvai prie jusu pritapsiu. Kogero jus jau nuo nestumo pradzios bendraujat, bet gal kaip nors mirksiukas.gif Turiu sunu, gime sausio 29d.,vardas Domantas. Siandien kaip tik 10men svenciam
Atsakyti
QUOTE(mantaniuke25 @ 2013 11 29, 12:37)
*dabar israse mums imuniteta stiprinancius vaistukus, bet as kazkaip vis del to galvoju, gal neduosiu.
**noriu kavosss, bet jau geriau siandien, tad nelabai galiu
***ka dovanosite mazyliams, nes vyras mano nori mazajai nupirkti veiklos centra. o as ji stabdau, sakau, palaukiam, paziurim ka padovanuos per kaledas, o po to gimtadieniui nupirksim

*ką išrašė? vaistus ar vitaminus?
**aš drąsiai du puodukus geriu per dieną smile.gif
****jei gimtadieniui, tai bus matyt dar rolleyes.gif

QUOTE(_Jurgita @ 2013 11 29, 13:11)
Laba diena smile.gif Esu naujoke, tai nelabai zinau nei kaip cia rasyti, nei ka spausti. Tikiuosi lengvai prie jusu pritapsiu. Kogero jus jau nuo nestumo pradzios bendraujat, bet gal kaip nors mirksiukas.gif Turiu sunu, gime sausio 29d.,vardas Domantas. Siandien kaip tik 10men svenciam

su 10 tavo bernužėlį ir junkis drąsiai 4u.gif minimaliai čia mūsų bendraujančių, aš irgi ne nuo nėštumo prisijungiau, bet va kol kas nepabėgau biggrin.gif

Atsakyti
LinceM uj kokia ciulptuke biggrin.gif

mantaniuke25 o kokius vaistus imunitetui israse?

_Jurgita sveika mirksiukas.gif

dovanos dovanos... neturiu minciu... jokiu... bent jau maniskiui nzn ko noriu... zinau, kad yra zaisliuku nuo dukros likusiu, o daugiau?

dukrai dovanojo 1metuku proga:
http://www.ridikas.l...ock-n-rody.html
lego duplo
ir daugiau nebepamenu doh.gif
fajnas daiktas yra stumdukas
ergoterapinis kubas

pastebejau, kad vaikams idomiau kai zaislas atlieka 1 funkcija, t.y. fajnas tas ergoterapinis kubas, beeet kai jame tiek veiklos, tai kazkaip ir pasidaro neidomu. bet gal labiau nuo vaiko priklauso g.gif

gal turi 3mecius? ka dovanu mano mergytei? neisivaizduoju... pati nieko nesako...
Atsakyti
QUOTE(_Jurgita @ 2013 11 29, 01:11)
Laba diena smile.gif Esu naujoke, tai nelabai zinau nei kaip cia rasyti, nei ka spausti. Tikiuosi lengvai prie jusu pritapsiu. Kogero jus jau nuo nestumo pradzios bendraujat, bet gal kaip nors mirksiukas.gif Turiu sunu, gime sausio 29d.,vardas Domantas. Siandien kaip tik 10men svenciam

Sveik prisijungus. 4u.gif

Del dovanu - kaiptik FB siandien imeciau nuoroda del idejos dovanai (toki konstruktoriu dovanojom pirmagimiui):
http://www.youtube.c...h?v=PPp004YEMLA

Zodziu Clemmy konstruktorius.
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2013 11 29, 15:47)
zinau, kad yra zaisliuku nuo dukros likusiu, o daugiau?

gal turi 3mecius? ka dovanu mano mertei? neisivaizduoju... pati nieko nesako...

va kad tų žaislų, kai trečias vaikas, pilni namai doh.gif o dar aplinkiniai visi, kas daugiau vaikų nebeplanuoja, atiduoda savo beibių, tai žiūriu, kad per žaislus nebebus tuoj kur kojos pastatyt biggrin.gif o dar kalėdos ant nosies ir gimtadienis...

su plastelinu žaidžia? vidurinei jau kokie metai ant bangos play dough ledainė. yra jų ten įvairių formų, o maniškė ledainę turi jau beveik metai, bet plastelininius ledus tenka dažnai "valgyt" biggrin.gif

QUOTE(Zuzi_šoka @ 2013 11 29, 22:32)
toki konstruktoriu dovanojom pirmagimiui):
http://www.youtube.c...h?v=PPp004YEMLA

fainas bigsmile.gif bet kad tų kaladėlių du rinkiniai jau doh.gif

labas rytas smile.gif nebemiegam nebemiegam bigsmile.gif pagalvojau, kad pupsikėlė nieko nebeparašo, vis kažkaip prisiduodavo retkarčiais unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas suraitytas;) kava uzpilta jau garuoja smile.gif
Artėja gimtadienis, o dovanu mazajai irgi nesugalvojam - zaislu irgi pilna grycia.Pradejom staigiai ir ropot ir stotis isikibe, bet zengti dar nebandom. Rekomendavo gyd. jau deti batukus, bet nepripazistam niekaip- lupa nuo koju ir viskas;) Su miegu prastai ir mums- auginam dantis virsui, tai zirzia vis.
Atsakyti
sveikos smile.gif brown-eyed, gerai, kad priminei, reik ir man basučių paieškot doh.gif maniškė irgi pagaliau jau stojas ir net žingsniuoja palei sofą įsikibus bigsmile.gif tik tokiom sunkiom klišom kojytėm verysad.gif pirmos dvi neturėjo bėdų šiuo klausimu, tai lakstė basos ir atsidžiaugt negalėjo wub.gif o fėjai teks vargt su batukais... nu bet džiaugiuos, kad iš vis stojam, einam, bent jau bandom, tai pakentėsim ir batukus biggrin.gif

mano pusryčiai šiandien tik dabar buvo, tai tik dabar kavą geriu thumbup.gif pasikavinam bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

basutes mes jau seniai nesiojam smile.gif vienas jau beveik isaugom o kitu laukiam sia savaite atkeliaujant is UK biggrin.gif

dalinkites idejomis del dovanuuuu 4u.gif

LinceM kaip jusu naktys?

o as ir vel turiu sinusitaaaa doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
labadiena, jungsiuos ir as prie jusu mano mazutis gime vasario 6, bet ziuriu nera vasarinuku temos, tai jungiuosi pas jus smile.gif
gal galit papasakot kas per basutes reikia det pradedant vaikuciui vaiksciot? maniskis isikibes palei spintas, sofas, varineja, bet pasileidus liksvaros neislaiko ir krenta ant subiniuko smile.gif
Atsakyti
Labukas bigsmile.gif seniai besirodziau blush2.gif vis tas FB cool.gif



lalinka, sveik greiciau, mane ir virusas nuo vaiku uzpuole, si ryta net puse sesiu keliaus, nejo prakvepuot, bet bent jau po pirties gerkles nebgrauzia. Vakar mazasis puikiai pirty isbuvo thumbup.gif saunuolis, sese net labiau zirze biggrin.gif

Kava jau ir isgerta, tai pietus verdu.

Lince M, o tu nori jau baiginet maitinti MP? As jau pradejau (zadejau nuo gruodzio pradet) si procesa nuo uzvakar, pradzioj is vis negere misinio, vakar lyg pramuse.

Kas del dovanu, tai net nezinau, kai tu zaislu nuo seses n, tai kazkaip ir nesuku sau galvos, ateis laikas, jauciu paskutine minute kazka reiks sugalvot. Sestadieni buvom vaiku kambary, tai ten buvo ergoterapinis kubas, vaikinui labai patiko. Bei guminis raudonas asiliukas, oi kiek ji kalbino biggrin.gif

vis klaviaturos s raide nesispaudzia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 02 gruodžio 2013 - 12:40
nila_ks kokiam vaiku kambary lanketes? ta prasme su savo mazyliu? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ramunele19 @ 2013 12 02, 14:12)
nila_ks kokiam vaiku kambary lanketes? ta prasme su savo mazyliu? smile.gif)

Dukra pakvieste i gimtadieni, tai visi ir atvaziavom, na isskyrus tetuka smile.gif Pirma karta buvom "Pyplis". Ir man patiko biggrin.gif nes ten dauuug zaislu ivairiausiu, idomiausiu. Didziulis akvariumas su samais. Batutas ir visi vaikai buvo issizioje, kai dare cukraus vata, net suaugusiems idomi atrakcija smile.gif Mazylis visas tris valandas turejo ka veikti.

O dukros gimtadieni kita pirmadieni svesim tradiciskai pirmam Bigo vaiku kambary smile.gif
Papildyta:
Beje, smagu, kad prisijungei mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 02 gruodžio 2013 - 13:22