Įkraunama...
Įkraunama...

2013 sausinukai

QUOTE(Agnaite @ 2014 03 26, 22:47)
brown-eyed - o koks mergytes ugis?  cia siaip parupo, mes irgi prie kuduciu. Tai esam 80 cm ir sveriam 9,2kg.
Bet kokia šaunuolyte su puoduku - o kaip pasako kad jau fsio,  tuos bus kazkas????
as tai saviskiui rodau - kai padaro - cia suisiukas, cia kakutis, bet jam vienodai. prasedim ant puoduko, tik uzdedu pamperi ir ziuriu stumia... su siusiuku biski legviau pagauti. bet niekaip neismokau pasakyti kad nori. gal kokius patarimu?

Na mes 83 cm ugio, ilga ir kuda ji pas mane.
Su puodu gal ir ankstoka draugauti, bet mes ir pirmaja savo taip pratinom ir greit pagavo minti ji. Tiesa, sodinom is pradziu kas pusvalandi, ir padarydavo. Paskui pamperius salin ir tik su pedkelnem laikem, leidom but ir slapiai. Is pradziu dzin buvo, visi kampai apsysioti, kazkaip tas pats buvo ar slapia ar sausa. Tik po savaites jau rodyt pradejo kad padare i kelnes. Prisysioja ir tik tada sako siu. Na taip zaidziam va jau ketvirta savaite, ir jau nepridaro-sako siu iskart ir lekiam puodan. Ir atsikelia jau kartais su sausu pampiu ir sako siu. Tik va lauke kazkaip sako siu ir nori ant puodo, i pampi jau pamirso gal kad daryt galima smile.gif
Mantaniuke sveikit greiciau jus 4u.gif
Del zaisliuku- tai mes irgi paprastucius turim seses nuzaistus ax.gif Kazko specialiai neieskom taip.
Atsakyti
QUOTE(brown-eyed @ 2014 03 26, 10:37)
Na jau galvojau kad visos i facebook'a isleke-ir Lince su kava kartu biggrin.gif Bet matyt pavasaris...

uoj ne ne, manęs ten nėra ir kol kas nesiruošia būt biggrin.gif man gerai ir čia mirksiukas.gif

QUOTE(lalinka @ 2014 03 26, 11:19)
gal kurios nors vaikai joja? turiu omeny vyresnieji? kazkaip uzsimaniau savaja nuvest pajodinet. Aisku, jeigu nores  biggrin.gif

nejojam 4u.gif žaislai irgi paprasti paprasčiausi, kokioj maksimkėj ar norfoj pirkti biggrin.gif mūsiškė su paspiriama mašinėlė irgi jau spirias thumbup.gif tik vairuot dar neišeina ax.gif

QUOTE(mantaniuke25 @ 2014 03 26, 11:38)
liudnos nuotaikos, nes mes sergam sad.gif

sveikatos daug jums 4u.gif

QUOTE(lalinka @ 2014 03 26, 12:39)
vat kokie skirtingi vaikai biggrin.gif

o tu vis dar bandai lygint biggrin.gif

sveikos, damos 4u.gif produktyvus rytas pas mus, tai dabar galima ir atsikvėpt, kol fėja grožio miegą miega lauke smile.gif kavosssssssss bigsmile.gif
Atsakyti
labas dienas, tai kur visos pasiplovėt cool.gif grįškit ir išgerkim kavosssss geriau bigsmile.gif aš su ledais dabar kaip tik desertauju po pietų biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

As su kava kiek veluoju, tai vietoj kavos - zalias kokteilis biggrin.gif Lauke pavesy +25, tai norisi ko gaivaus. Laukiu, kol pabus mano karalaitis, siausim i trasa su reikalais rolleyes.gif
Atsakyti
Murgita mmm kas cia per orai vasariski? g.gif pavydziu biggrin.gif
Lince_M kasdien su ledais kava geriu biggrin.gif
Agnaite galim suorganizuot meetuka thumbup.gif tik gal bus silciau? g.gif nes dabartiniai orai mane susaldo biggrin.gif

ka veikiat? ar darot pavasarine tvarka namuose? as jau pora dienu langus plaunu... ir ka galiu pasakyt... buvau daug vykresne budama 9men nescia ir plaudama langus negu dabar blush2.gif kazkokia aukscio baime atsirado, nerangumas ir pan... baisu g.gif nesuvokiu kaip galejau juos plauti kadais g.gif
Atsakyti
labas dienas smile.gif lalinka, oj neeee, man ledai labai labai retai valgosi ax.gif vasarą gal daugiau, kai karšta, o vakar taip užsimaniau, kad galvojau numirsiu, jei negausiu lotuliukas.gif laimė mirt nereikėjo, nes kameroj buvo smile.gif o pavasarinės tvarkos dar nedarau, per šalta man dar, o ir aplamai sakiau šiemet samdysiu, kad langus nuvalytų biggrin.gif bent jau iš išorės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2014 04 02, 13:32)
labas dienas smile.gif lalinka, oj neeee, man ledai labai labai retai valgosi ax.gif vasarą gal daugiau, kai karšta, o vakar taip užsimaniau, kad galvojau numirsiu, jei negausiu lotuliukas.gif laimė mirt nereikėjo, nes kameroj buvo  smile.gif o pavasarinės tvarkos dar nedarau, per šalta man dar, o ir aplamai sakiau šiemet samdysiu, kad langus nuvalytų biggrin.gif bent jau iš išorės blush2.gif


Papildyta:
Dėl meeto: na galim pvz balandžio 8 d., žiūrėjau bus šilumos iki 15, tai praktiškai jau šilta smile.gif na ar kas pasirašytų iš mamyčių, pvz į Bernardinų sodą 11 val? Aišku vieta galim bele kur, man tai nėra skirtumo smile.gif gal kas kokiu gražesnių parkelių žino...
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2014 04 02, 10:28)
Murgita mmm kas cia per orai vasariski?  g.gif  pavydziu biggrin.gif

ka veikiat? ar darot pavasarine tvarka namuose? as jau pora dienu langus plaunu... ir ka galiu pasakyt... buvau daug vykresne budama 9men nescia ir plaudama langus negu dabar blush2.gif kazkokia aukscio baime atsirado, nerangumas ir pan... baisu g.gif nesuvokiu kaip galejau juos plauti kadais g.gif

Na taip, labiau tikrai vasariski, nei pavasariski biggrin.gif , tik deja, savaitgali jau zada atvesti iki +18 biggrin.gif

Del pavasariniu svarinimosi, tai vat irgi - nescia lyg ir daugiau nuveikdavau, o dabar... visur virsininkas sekioja is paskos, visur viska reguliuoja, nu baisu biggrin.gif o ir langai, ziuriu, kad tuoj nieko nebeiziuresiu pro juos doh.gif
Atsakyti
Šimtas metų...
hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 04 balandžio 2014 - 14:47
Seniai bebuvau, reik prisiduot. biggrin.gif
Auga manoji sausinuke normaliai. 14men.buvo 10kg/80cm.
Valgo maista toki, koki ir mes, diena miega tris kartus po valanda.
Dantuku prieky beveik 8 (8-tas niekaip neislenda iki galo) + vienas kruminis.
Isdykauja, laksto, mylimiausias daiktas/zmogus/draugas/zaislas - brolis. bigsmile.gif

Oziuku nelabai turi, siaip is ramiuju, manau ji bus. rolleyes.gif

Tai va taip ir gyvenam. ax.gif
Ai, dar mp eina i trasa kaip turi but. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 04 balandžio 2014 - 16:31
Agnaite mielai susitiksime pasivaikscioti bet siuo metu susirgo mazylis... be to neatrasynejau anksciau nes bandem pereiti is 2 miegeliu i 1. Sekesi gerai, bet susirgo ir viskas susimakalavo...

Zuzi labassss 4u.gif dziugu, kad gerai augate thumbup.gif

LinceM uz poros meteliu ir as noresiu, kad kas nors ateitu ir sutvarkytu viska ax.gif

Murgita gal vyra isplaus langus/ smile.gif biggrin.gif

kaip jusu mazieji sutaria su didesniais? tai yra, turbut reikejo klausti kaip didesnieji sutaria su maziukais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2014 04 06, 21:40)
kaip jusu mazieji sutaria su didesniais? tai yra, turbut reikejo klausti kaip didesnieji sutaria su maziukais? g.gif


Siaip labai gerai. Brolis pabudusiai sesytei puola buciuoti koju pirstukus, visa laika praso ja palaikyti. Pries miega kai pabuciuoja- sesute net susigesta, pradeda meilikaut, jai paciai, kai brolis namie - nereikia net manes. Isgirsta ji- viskas, lekia, skuba.
Tik va ka brolis turi rankoj-reikia ir jai. Ir atvirksciai. doh.gif
Tada ir kyla nesusipratimai. laugh.gif
Prasideda cypimai, vaipymaisi, dirbtines asaros (is vieno arba kito), nes butent sia sekude abiem reikia to paties folijos gabaliuko. laugh.gif

O siaip labai smagiai zaidzia slepyniu, gaudyniu. Kazkur turiu nuotrauka, kai karta vaikai nuleke i virtue kazko labai tyliai ten sedejo, kvieciu :"Ka veikiat" - "Nieko mama, nieko" - balselis toks geeeras geeeras. g.gif

Ateinu, spinteles atidarytos, brolis ant kedes, atsidare Nutellos indeli, sauksteli sau, sauksteli sesei-- abu rudom burnom tyliai ir buna... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 07 balandžio 2014 - 14:35