Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visos anytos- velnio pramanytos?

pasirodo yra daug tokiu senienu dovanotoju. Idomu KODEL? Ar mano kad jaunai seimai truksta daiktu, ar nori pamalonint, bet neuztenka pinigu brangesnei dovanai, ar ... ? Juk turi but kazkokia priezastis. Moterys pinigus moka, kad ir nebrangiai, bet vis tiek islaidos, iesko, perka, nesa. Kazin kodel taip daro, jei mato, kad daiktai nedziugina?
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2014 07 27, 12:48)
pasirodo yra daug tokiu senienu dovanotoju. Idomu KODEL? Ar mano kad jaunai seimai truksta daiktu, ar nori pamalonint, bet neuztenka pinigu brangesnei dovanai, ar ... ? Juk turi but kazkokia priezastis. Moterys pinigus moka, kad ir nebrangiai, bet vis tiek islaidos, iesko, perka, nesa. Kazin kodel taip daro, jei mato, kad daiktai nedziugina?

Sveikos,uzkliuvo akys uz temos, ir uzsikabinau uz keliu paskutiniu psl..Gal kad pati susidurus esu su panasiomis dovanomis - tik manoji-buvusi-anyta - gudriai tas dovanas isudydavo, budavo, kazka mezga, ar kazka is spintos istraukia sau nereikalingo, ir vis klausia-ar grazu? Na,jauna,durna,negi sakysi,kad ne-aisku,sakydavau,kad grazu. O paskui-laba diena,va , tai imk,mezgiau ar laikiau sau,bet kad sakei,kad grazu,tai turek.. O paskui vis patikrinimai-na kaip,ar nesioji? Kai nusibodo,tai ir issakiau,kad grazu jai, jai tiktu,nes jos stiliaus,bet ne mano. Tada paprase tas dovanas atiduot atgalios.smile.gif Be pykcio, o mazdaug,aa,tai as tada gal nesiosiu. Dabar jau ir anyta kita,ir pati nebe jaunikle, tai kazkaip stengiuosi nemeluot, ir tiesiai sviesiai atsisakyt, jei kazka padovanot is savo spintos kesinasi.
O dovanoja-del ivairiu priezasciu, dazniausiai manau demesi rodo,gal pamalonint nori, o kartais gal - pasakysiu negrazu palyginima-kaip suniukai siusioja ant visokiu svetimu kampu, taip ir nekurios anytos,matyt,zymi teritorija-mazdaug-nauja seima,kiti namai,bet vat kazkas ir is manes ten yra, kad mane primintu.. Anytos gi tokios pacios moterys,kaip ir mes - mes irgi kartais dovanas dovanojam is sirdies, kartais-bele, nes taip reik, i svecius einant, kad itikt kazkaip-ir isivaizduojam,kad tie musu sudniekiai kazkam labai jau paglosto sirdi, ypac,jei laimingasis sudniekio gavejas visaip ta laime demonstruoja. Tas mandagus apsimetinejimas daznai paskatina ta dovanotoja,nes vat matai,kaip ta martele dziaugiasi, tai as jai kita karta ne viena,o tris "antikvarines" grozybes nupirksiu... smile.gif
Atsakyti