Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXII Tema)

Labas rytas 4u.gif
vakar pradėjom žiūrėt Likvidacija.
Gal Juperi dabar mane pasmerks, bet ne man ta anų laikų Odesa. Jei tie "šo" Svatuose gražu, tai čia pusės frazių nesuprantu. Mezgiau, bandžiau ausis įtempus klausyt, nu nelipo nors tu ką....
Siunčiuos Redkaja grupa krovi. Gal už šito užsikabinsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekšė: 16 sausio 2014 - 07:58
Kadangi badauju, tai ziuriu ne rusu "Melo teorija". Panasi i "Niuchac", tik jei ten nusikaltimus nustatydavo pagal kvapus, tai tam filme nusikaltimus nustato pagal zmogaus mimika-kuno zenklus.
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2014 01 16, 08:57)
Labas rytas 4u.gif
vakar pradėjom žiūrėt Likvidacija.
Gal Juperi dabar  mane pasmerks, bet ne man ta anų laikų Odesa. Jei  tie "šo" Svatuose gražu, tai čia pusės frazių nesuprantu. Mezgiau, bandžiau ausis įtempus klausyt, nu nelipo nors tu ką....
Siunčiuos Redkaja grupa krovi. Gal už šito užsikabinsiu

4u.gif
Neliksiu skolinga Teksei lotuliukas.gif
vakar siaip taip Volfa Mesinga paziurejau...2-a dali... nu nezinau, man irgi nei A nei B...jau tokia keista vaidyba...ir ta mamka erzina mane... lotuliukas.gif ....tikiuosi tik pradzia manes taip nezkabino...


Atsakyti
Labas rytas, o aš žiūriu Женские мечты о дальних странах arab kitoks pavadinimas Беглец, žodžiu va šitą http://serialu.net/beglec/
Patinka labai, o pirmos serijos tai brrrrrrrrr kokios žiaurios buvo blink.gif , o po to jau normaliai viskas klostosi.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 16, 08:40)
Kadangi badauju

Aš tai realybėje badauju ax.gif Apturėjau šiokį tokį stresiuką, tai po jo tris dienas nieko negalėjau valgyt. pasinaudojus proga ir toliau prisilaikau. Pavyko nurident 3-4 kilogramiukus smile.gif Tik rupūžiukas apetitas vakarais pareina smile.gif

QUOTE(Juperi @ 2014 01 16, 09:39)
4u.gif
nu nezinau, man irgi nei A nei B...

Pati tu nei A nei Bė tongue.gif
Atsakyti
nū ką, pribaigiau Klasnije mužiki. Pirmajai serijai įpusėjus mečiau, bet vėl grįžau smile.gif Nieko toks, lengvas, ale nekabinantis serialas, darbe popierius bedėliojant pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2014 01 16, 13:41)
darbe popierius bedėliojant pats tas smile.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, kol Saskos serijos kuriamos, tai i tarpa perziurejau_
Еще до войны (1982) – 4u.gif
Тройная жизнь (2012) – 4u.gif 4u.gif
Однажды в Новый год (2011) – 4u.gif
Частное пионерское (2013) – 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Четверг, 12-e (2012) – 4u.gif
visi labai gerai ziurejos ir patiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
XXIII Tema
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti