Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su savomis NUOTRAUKOMIS,

QUOTE(Rykute @ 2013 12 10, 17:20)
Troskintos paprikos grietineles padaze su dziovintais grybais :-)


Grybai dziovinti



O būtinai džiovinti?Gal pievagrybiai tiktu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 12 13, 20:22)
O būtinai džiovinti?Gal pievagrybiai tiktu? g.gif


Manau msisto gaminime žodžio būtinai nėra, aš visada imorovizuoju ir dedu tai ką turiu smile.gif esu darius ir su pievagrybiais tik apkepti su prieskoniais reikia, kad skonis būtų.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 12 13, 22:23)
Manau msisto gaminime žodžio būtinai nėra, aš visada imorovizuoju ir dedu tai ką turiu smile.gif esu darius ir su pievagrybiais tik apkepti su prieskoniais reikia, kad skonis būtų.

Ačiū mirksiukas.gif Reikės paimprovizuoti...
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2013 03 01, 19:01)
viduje faršas, kiekio nerašysiu, nes dažniausiai darau iš akies, pasiruošiam faršą kaip netikram zuikiui su prieskoniais ir t.t., formuoji kažką panašaus į būsimą paršelį ir orkaitėje kepti, kai bus iškepęs, apdėti jau paruošta bulvių koše, formuoti paršelio formą, daryti akytes ir t.t.  4u.gif  ir dar kepti orkaitėje, kol paskrus, aptepti kiaušinio plakiniu, kad blizgėtų ir būtų gelsvesnis  4u.gif
user posted image


Gal autorė ar kuri kita galėsite atsakyti ax.gif Kiek faršo reikėtų, pvz, 6 porcijoms? Kiek laiko kepa tik faršas, ir dar kiek po to apkepti?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geltona_ @ 2013 12 15, 23:06)
Gal autorė ar kuri kita galėsite atsakyti  ax.gif Kiek faršo reikėtų, pvz, 6 porcijoms? Kiek laiko kepa tik faršas, ir dar kiek po to apkepti?
Ačiū  4u.gif

Nu tai skaiciuok mazdaug tokio dydzio kaip du kotletukai viena porcija .Esu darius si patiekala bet daugiau nedarysiu i ji grazu paziuret ,na aisku skanu nes prieskonius kad ir ka begaminciau pagal save dedu ...
Na man paskui ant stalo kai ji prapjauna toks jovalas atrodo tikra kiaule,na bet cia mano beda per daug estetika myliu biggrin.gif bet seip tikrai skanu
Atsakyti
Vištienos krūtinėlė su varške


user posted image

Reikės:
Keletas krūtinėlių
druska, pipirai
keletas skiltelių česnako
150g čili kreminės varškės
Gabalėlis Džiugo sūrio pabarstymui

Krūtinėles padalinti į keletą dalių sumaišyti su prieskoniais, spaustu česnaku , varške ir palikti valandėlei pasimarinuoti...

Kepti orkaitėje apie 30 min, patiekiant lėkštėje apibarstyti Džiugo sūriu...

Skanaus!!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hedra:): 16 gruodžio 2013 - 19:12
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 16, 19:10)

150g čili kreminės varškės


kas per cili kremine varske ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2013 12 16, 23:36)
kas per cili kremine varske ?  blush2.gif

kazkas tokio, as kitos firmos dejau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hedra:): 20 gruodžio 2013 - 00:57
Krevetės su česnaku, petražolėmis ir citrina

Reikės:
400 g tigrinių krevečių
50 ml aliejaus
4 česnako skiltelės
žiupsnelis druskos
vienos citrinos žievelė
pusės citrinos sulčių
petražolių

Dubenyje sumaišyti aliejų, išspaustas česnako skilteles, druską, tarkuotą citrinos žievelę ir smulkintas petražoles. Šiuo mišiniu įtrinti atšildytas krevetes, palikti šiek tiek pasimarinuoti, dėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir kepti 180C apie 15 - 20 minučių. Iškepusias apšlakstyti citrinos sultimis ir užberti šiek tiek smulkintų petražolių.
Skanaus!
Atsakyti
Vistienos - pievagrybiu kepsneliai

Reikes:

3 vistienos blauzdeliu be kaulo
8-10 nedideliu pievagrybiu
2 saukstu majonezo
2 saukstu miltu
Kiausinio
Druskos, cesnakiniu pipiru

Vistienos blauzdeles ir pievagrybius smulkiai supjaustyti, visus produktus sumaisyti. Paruosta mase palaikyti saldytuve bent valanda. Kepti keptuveje, skanaus smile.gif

user posted image


Atsakyti
Makaronai su rūkyto sūrio padažu

Reikės:
200 g pasirinktų makaronų
200 g rūkyto lydyto sūrio
2 skiltelės česnako
2 v.š. majonezo
4 v.š. neriebios grietinėlės
1 a.š. rūkytų paprikos miltelių
šakelė petražolių

Makaronus išvirti kaip nurodyta ant pakuotės. Kol verda makaronai, susmulkinti sūrį, sumaišyti su smulkintais česnakais, paprika, majonezu, grietinėle ir išlydyti ant silpnos ugnies arba mikrobangų krosnelėje (man pirmasis variantas priimtinesnis, nes mikrobangų krosnelės nenaudojame). Išvirtus makaronus dėti į lėkštę, užpilti pasiruoštu padažu ir apibarstyti kapotomis petražolėmis.
Skanaus!
Atsakyti
Baklažanų apkepas

2 baklažanai (šiaip kiekis priklauso nuo indo, kuriame kepsite, dydžio)
Varškės sūris
Skardinė (didesnė) pomidorų savo sultyse
"Džiugas"
Druska
Pipirai
Raudonėlis
Bazilikas

Baklažanus supjaustyti riekelėmis ir apkepti keptuvėje; sutrupinti varškės sūrį; pomidorus susmulkinti. Sluoksniuoti: baklažanai, varškės sūris, prieskoniai, pomidorai, vėl baklažanai ir t.t. Viršutinis sluoksnis turėtų būti baklažanų smile.gif Kepti 180 laipsnių orkaitėje, kol pradės burbuliuoti smile.gif Tada užbarstyti "Džiugo" ir pakepti, kol jis išsilydys. Valgyti su ciabatta.

user posted image
Atsakyti