Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(Furtado @ 2014 01 23, 10:29)
Antra, jei ir nuimtų negyvas ląsteles, kaip jums atrodo per kiek laiko atsistato viršutinis odos sluoksnis? Plaukas dar toli gražu kada lįs lauk, oda bus seniausiai atsinaujinusi... Ir tas pilingas...Pilingą prieš bet kokią depiliaciją reikia pasidaryti, kuo tu bedepiliuotum...Ne dėl įaugimo galimybės, o dėl pačios procedūros pirmiausia, vėliau pilingas yra daromas tam, kad neįauginėtų plaukai


Oda visiškai atsinaujina per 27 dienas, taip kad plaukeliai prasikala greičiau nei oda atsinaujina. ax.gif O kaip suprasti, kad reikia darytis pylingą prieš depiliaciją "dėl pačios procedūros pirniausia"?

QUOTE(Jazira @ 2014 01 24, 07:47)
todel kad buvo tokie ploni, kad negalejo prasikalt is po odos. tada nuskutau, kad sustoretu, susitvarke iauginejimai ir vel nuvaskavau  ax.gif


Tai oda kaip pas dramblį. biggrin.gif Juokauju, neįsižeiskit. 4u.gif Šiaip gal reiktų dažniau odą pylinguoti ir tepti losjonais, turėtų suminkštėti ir paplonėti. Galbūt.

Aš pastebėjau, kad man nuo epiliatoriaus labiausiai įauginėja. Šiaip labiausiai patiko depiliuotis cukrumi. Pasidalinkit, kokį naudojat, kur perkat?
Atsakyti
smile.gif jei oda stora butu, tai butu gerai. O dabar plaukai labai ploni pasidaro. Vienas susisukes i spuoga buvo uzauges net iki kokio 1,5 cm!
Geriausiai atrode kai depiliavausi cukrumi depilexoj, tada neiiaugo, bet kita vertus buvo neploni plaukai. Po to tingejau vaziuot i antakalni, tai vokieciu sugiharoj vasku depiliavo. Ziauriai daug spuogu buvo. Ir pati depiliatore matesi, kad nelabai suinteresuota graziai nudepiliuot buvo, tai ten prisiekiau daugiau neit. Paklausiau ka daryt kad neiauginetu, pasake, kad pilingas nepades man, nes ir taip plona oda.
As asmeniskai pasidariau ivada, kad svarbiausia 1. Gera meistre, 2. Depiliuotis cukrumi, 3. Po depiliacijos kasdien tepti krema nuo spuogu arba nuo iaugimo. Dabar ta ir darau, kol kas nieko, bet bijau kad vel po keliu depiliaciju ta pati istorija bus verysad.gif

P.s. Epiliatoriaus tokiom vietom nenaudojau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 25 sausio 2014 - 10:23
QUOTE(Jazira @ 2014 01 25, 10:21)
... 3. Po depiliacijos kasdien tepti krema nuo spuogu arba nuo iaugimo...


Kokiu kremuku tepate? ax.gif
Atsakyti
Dabar tuo Rasos geliu nuo spuogu su rugstimis, kur veidui, tai padeda kol kas
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2014 01 23, 21:10)
Vat ir nesutinku. Vargstu su kojų plaukais - ploni, silpni, bet vis tiek plaukai, todėl šalinu. Ir ką, su kasetėmis (bandžius visokias, bandau kuo klampesnes kad tik tą plauką geriau pagautų) plaukai 80%nutrūksta, neišsirauna, po to dar ir įauga. Ir kaip galima teigti, kad visus plaukus visos priemonės išima? Kaip tik storus lengviau išimti, nes jie geriau įkimba.


Mes ten apie cukru kalbejom tongue.gif Cukrus paima ir plonus, ir mazus plaukelius, ko vaskas nepadaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2014 01 27, 10:34)
Mes ten apie cukru kalbejom  tongue.gif  Cukrus paima ir plonus, ir mazus plaukelius, ko vaskas nepadaro  smile.gif

Cukrus irgi gali nutraukti plaukus, o neisrauti, nors tikrai efektyvesnis siuo klausimu nei vaskas.
Atsakyti
Neblogi straipsniai apie depiliacija:
http://www_sos03_lt/...nos_depiliacija
http://www.cosmopoli...e.d?id=61445481
http://www.cosmopoli...u.d?id=60670503
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2014 01 27, 15:33)
Cukrus irgi gali nutraukti plaukus, o neisrauti, nors tikrai efektyvesnis siuo klausimu nei vaskas.

pasidariau vieną kartą su cukrum ir man labai [patiko. eisiu dar. tik sakė efektas tik po kelių kartų bus. nu bus matyt. nors man atrodo, kad jau ir dabar matosi, kad išrovė geriau ir tuos trumpesnius, ir silpnesnius.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2014 02 11, 21:35)
pasidariau vieną kartą su cukrum ir man labai [patiko. eisiu dar. tik sakė efektas tik po kelių kartų bus. nu bus matyt. nors man atrodo, kad jau ir dabar matosi, kad išrovė geriau ir tuos trumpesnius, ir silpnesnius.

Dabar daretes salone, bet anksciau, jei neklystu, pirkot ir bandet namie pati darytis? Atsiprasau, jei susimaisiau, bet atrodo, jus raset. Nepamenat koki pirkot?
Efektas man labai patinka ir odos, ir plauku atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2014 02 11, 21:35)
pasidariau vieną kartą su cukrum ir man labai [patiko. eisiu dar. tik sakė efektas tik po kelių kartų bus. nu bus matyt. nors man atrodo, kad jau ir dabar matosi, kad išrovė geriau ir tuos trumpesnius, ir silpnesnius.



o man kaip tik su cukrum nelabai patiko, volioja ta toki gumula plaukuota, o efektas po 3 kart man nepasijaute, gal ilgiau bantyt reikėjo- tai grįžau prie vaško su juo man kažkaip greičiau ir viskas "tvarkingiau" vyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2014 02 13, 16:25)
Dabar daretes salone, bet anksciau, jei neklystu, pirkot ir bandet namie pati darytis? Atsiprasau, jei susimaisiau, bet atrodo, jus raset. Nepamenat koki pirkot?
Efektas man labai patinka ir odos, ir plauku atzvilgiu.

kojoms tebesidarau namie su vašku ir nežadu keist nieko, nes moku gan greit ir lengvai, tad salone man neapsimoka. su bikiniu sunkiau biggrin.gif RICA perku.

QUOTE(Monalli @ 2014 02 13, 21:03)
o man kaip tik su cukrum nelabai patiko, volioja ta toki gumula plaukuota, o efektas po 3 kart man nepasijaute, gal ilgiau bantyt reikėjo- tai grįžau prie vaško su juo man kažkaip greičiau ir viskas "tvarkingiau" vyksta  smile.gif

aha, su cukrum ilgiau užtrunka, tenka daugiau pakentėt smile.gif bet vistiek bandysiu sulaukt efekto.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 01 24, 09:27)
Oda visiškai atsinaujina per 27 dienas, taip kad plaukeliai prasikala greičiau nei oda atsinaujina.  ax.gif O kaip suprasti, kad reikia darytis pylingą prieš depiliaciją "dėl pačios procedūros pirniausia"?

Apie mėnesį ir plaukeliai turi nesikalt.
Odos šveitimui, plauko pajudinimui

QUOTE(mylimuke @ 2014 02 13, 22:47)
aha, su cukrum ilgiau užtrunka, tenka daugiau pakentėt smile.gif bet vistiek bandysiu sulaukt efekto.

Jūs gal maišote kažką...cukrum kaip tik trunka žymiai greičiau, maksimum pusvalandis jau su išpincetavimu...
Šiaip vieniems efektas matosi iš karto, kitiems reikia ir kelių kartų. Bet tikrai yra merginų, kurioms gal kažkiek sumažėja ir sušvelnėja tas plaukas, bet tikrai nedaug...3-4 kartai ir daugiau nesitikėkit, kad bus dar mažiau. Nebent sensit ir mažės dėl senėjimo plaukų kiekis biggrin.gif
Atsakyti