Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 07, 11:39)
Serpentine - sveikatytes 4u.gif Negerai tas traputis, man nuo tokiu rugstys kildavo, kai sveika dar buvau. Jau jei norisi valgyt, geriau medaus y arbata vos vos ydet


Man irgi nuo tų trapučių kildavo, bet nuo medaus - irgi biggrin.gif
QUOTE(Spingsuliukas @ 2013 12 07, 11:46)
Paslaptis valstybine  biggrin.gif  biggrin.gif Dar amziu išvapečiau ale svorio ne biggrin.gif Siaip turiu gerbeją,cekaunia zose ,kuri apsilanko bendrose temose tai kam zmogu su info kiekiu prislegt  lotuliukas.gif

Va,kaip nevirškinu, kai zosės visokios sekioja ir skaitinėja doh.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 12 07, 11:54)
mato moteriškę su viršsvoriu- o joms tai dažnai būna sutrikę- tai ir siūlo. Jei  būtum prieš paleo darius, gal ką ir būtų parodę, o dabar- nepasiduok.

drinks_cheers.gif Dariausi kurį laiką prieš paleo, mano terapeutė privertė, ir rezultate be galo nukrito cukrus, vos neišgriuvau jau po tyrimo iš poliklinikos išėjusi. O kai sugėriau tą dozę (fujfujfuuuuj), tai galvojau, kad išprotėsiu, taip "užvežė", lyg staigiai būčiau gerą šimtgramį išlakus lotuliukas.gif Žodžiu, sakė gydytoja, kad nesileis į kalbas dėl nedarymo, aš siūliausi gliukomatį nusipirkt ir matuotis ištisai,bet vis tiek primygtinai ties tuo testu apsistojusi, ir nė iš vietos. Bijo jie visi dėl manęs, rizika didelė. Mąstau, iš kur spaudimo amtuoklį pasiskolint, nes irgi reikia sekti pastoviai, o nusipirkti neįpirksiu dabar niekaip...

QUOTE(InJe*kcija @ 2013 12 07, 11:54)
Cronometer užsiregistravau, bet kai reikėjo suvesti meniu, tai pradėjau žiauriai klaidžioti  doh.gif  Atrodo anglų suprantu, bet ten vien prie kiaušinių tiek pasirinkimo galimybių, kad nebežinau, kurios griebtis  unsure.gif  Ir kažkokį produktą norėjau įvesti, neradau sad.gif Einu dar panagrinėsiu, šiaip reiktų reiktų susivedinėti, bent pradžiai pasižiūrėti, ką tas mano dienos meniu rodo.

Išsiversk visą puslapį, merginos, nedraugaujančios su anglų, taip daro. O dėl maisto - pabandyk mesti ghi ir grietinėlę, pieno produktai ne vienai čia užstabdė svorio kritimą smile.gif

QUOTE(~Serpentine~ @ 2013 12 07, 12:17)
Isgeriau gyd. Israsytu vaistu nuo pykinimo. Domperignon. Atsigavau.

Skamba kaip kokio šampano pavadinimas biggrin.gif

QUOTE(jautiena @ 2013 12 07, 12:17)
na ka, prasitestavau sian, ir jungiuosi nomore i kompanija
p.s. manes nesveikinti...

Nesveikinu, Ir puikiai suprantu, kaip jautiesi. Man taip buvo su dukra - tatukas iškart pasipustė po žinios padus, mokslai nebaigti, pajamos mažos, vaikų nemėgau labai. Ir ką, ir išgyvenau, buvo dienų, kai per dieną kopūstą grauždavau tiktai, bet nemainyčiau nei to laiko, nei vako į nieką biggrin.gif

QUOTE(InJe*kcija @ 2013 12 07, 12:33)
Žiūriu labai vaisinga tema darosi 

Čia jau taisyklė - užkrečiama tai biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2013 12 07, 13:11)
Naįtikėtinai  bigsmile.gif  Nė vieno naujo spuogo, seni akyse nyksta, randeliai blykšta  thumbup.gif  Stebuklingai greitai ant veido pasimatė, kad Paleo veikia nerealiai  thumbup.gif Tik po lauko dar raudonai/melsvi plėmukai kur akne vešėjo, o kambaryje lygi, 8 balų tobulumo oda  bigsmile.gif  Poros tiesa dar didelės ir ryškios- kai iš arti pažiūri (jas gaima koreguoti kažkaip? )

thumbup.gif

QUOTE(jautiena @ 2013 12 07, 13:20)
dar daug laiko turiu, kad pasidziaugt geru gyvenimu, ir per ta laika gal ir koki viena kita pliusa izvelgsiu apsivaikavime... nes dabar tai:  du metai buhalteriu kursu - vzopu, jau padariau karjera vadinasi; svajones persikelti gyventi i kaima - vzopu, na vienzo susidirbau sau gyvenimeli kaip reikalas. kaip nenoriu tai negaliu nusakyt, man mazi vaikai tokie nemalonus paziuret, kvapas ju labai atstumiantis, kai pamatau kur viena verkianti, tai atrodo pakelciau ir pakratyciau taip, kad mazai nepasirodytu... na mama is manes bus tai super.
maniskis jau finansus perskirste, sedi vardus renka ir googlina, kaip elgtis su pikta nesciaja.

Kaip sakė kokis tai literatūrinis vaikų herojus, nebūna taip, kad kaip nors nebūtų. Viskas susitvarkys.
QUOTE(kustuce @ 2013 12 07, 14:00)
drinks_cheers.gif  tik aš manau, kad ne cholesterolis privilioja, o viso to šūdmaisčio nevalgymas, prasivalo organizmas ir pirmyn
Jeeezau, jau man tai tik nereikia tokio džiaugsmo

Num... nevalgiau aš šūdmaisčio, nevalgiau.... Bet tai nepadėjo ne vienus metus.

QUOTE(Azu @ 2013 12 07, 14:22)
Tiesiog as taip uzaugau ir saldainiu mano namuose niekada nebuna, nes man keista juos pirkt, jei ne svente smile.gif

Teisingi tėvai thumbup.gif

QUOTE(nefifi @ 2013 12 07, 14:55)
Aš savųjų nesulaukiu savaitę, NT neigiamas, matyt, susidėjo ir mityba, ir mesti vaistai.

Nesusireguliuos viskas per trumpą laiką, duok organizmui laiko, juo labiau, jei metei vaistus.

QUOTE(Azu @ 2013 12 07, 15:19)
Tarp kitko, is ezoterines puses, sakoma kad kiekvienas vaikas atsinesa savo karma, ir kol jis seimoje auga, pasikeicia ir seimos padetis. Na jei vaiko gera pinigine karma , gali buti kad jam gimus, seimai labiau seksis su pinigais smile.gif. Turiu ne viena pavyzdi, kad gimus vaikui tevai ir praturteja, gauna gerus darbus, pabaigia mokslus.  Gal cia ir siaip kokie psichologiniai dalykai isijungia, na kad reikia del kazko stengtis smile.gif

Tikiuosi, kad kaip nors panašiai suveiks, nes dabar būna momentų, kai nežinom, ar ryt - poryt valgyt bus ką... unsure.gif Gali pasirodyti neatsakinga labai va tokiu momentu vaikus gimdyti, bet... tikiu, kad gyvenimas banguotas, o vaikui labiau reikia meilės ir auklėjimo, o ne mandresnio telefono.

QUOTE(Šelma @ 2013 12 07, 16:09)
Aš virtuvės genijus- pavyko majonezas clap.gif:

thumbup.gif

QUOTE(Šelma @ 2013 12 07, 19:55)
Tokia jau jos meilė- subtili, kaip tankas.....

Tirėjau ir aš tokių giminių, eina jie šikt. Dar ir po šiai dienai nevaldo liežuvių mano svorio adresu doh.gif

QUOTE(nefifi @ 2013 12 07, 20:14)
aš esu išklydus iš paleo gana stipriai, bet sugrįšiu kai su savim susitaikysiu.

grįžk, nėr čia ko klaidžioti šalikelėm wink.gif

QUOTE(jautiena @ 2013 12 07, 20:31)
taip taip, pries pirkdama pirma pagalvok, ar reikia ar tik norisi, bent jau as tai 9/10 prekiu padedu atgal i lentyna, nes is tiesu nereikia. o kuo maziau reikia, tai didesne nepriklausomybe nuo pinigu ir arimo darbe - krovimo turtus kitiem...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pasirašau.
Mano šeimoje irgi labai daug kas second hand yra. Ir ne vien tik dėl ekonominių sumetimų (buvo laikų, kai tas buvo nebūtina), bet ir dėl moralinių - kam didinti gamybą, užterštumą, išnaudoti trečiųjų šalių vaikus ir tt., kai galima puikiausiai apsieiti ir su second handiniais lobiais? Mano dukrai, pvz, labai savrbu apranga šiuo momentu, užaugusi ruošiasi būti stiliste arba dizainere biggrin.gif, tai ana įėjus į naujų drabužių parduotuvę, visad burba ant kainų, dar pamokinu sudėtis pasižiūrėti, tai einam ir purkštaujam, pasižiūri ji bendras tendencijas, o po to jau arba mama mezga, arba ieško panašių reikalų second-handuose biggrin.gif
Nemažai namų daiktų mūsuose irgi perkama panašiai, nenauji, ir nesijaučiam dėl to nė kiek blogiau.
Papildyta:
Pasiskaičiau,kad rytinis pykinimas - ne tik hormonų pasekmė, bet ir organizme suaktyvėjusių uždegiminių reakcijų, tada pasikaičiau HS apie imbierą ir supratau, kodėl jis nuima pykinimą, geriu arbatas dabar po valgio - šviežias imbieras papjaustytas, užpiltas vandeniu. Skanu, ir mažumą palengvina gyvenimą biggrin.gif
O šiaip, imu jaustis kartais panašiai, kaip prieš paleo - tai ten skauda, tai ten doh.gif Jei remtis metabolizmo tipo teorija, išeitų, kad su paleo buvau atsibalansavus iš anabolizmo, o dabar, nėštumas - turbūt irgi anabolinis procesas, nes vyksta augimas, ir aš vėl pradedu jausti ansktesnius simptomus g.gif Teks mesti pamažu grįžusius į mitybą ghi ir šlaką grietinėlės į cikoriją..
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 12 08, 10:18)
Išsiversk visą puslapį, merginos, nedraugaujančios su anglų, taip daro. O dėl maisto - pabandyk mesti ghi ir grietinėlę, pieno produktai ne vienai čia užstabdė svorio kritimą smile.gif


Su puslapiu jau susitvarkiau, viskas puikiai gaunasi. Dabar žaidžiu - suvedinėju galimus dienos meniu ir žiūriu, ką geriau valgyti biggrin.gif
Grietinėlę vartoju labai retai, o ant ghi kepu ir į neperšaunamą dedu. Ant ko kepti, jei ghi nebevartoti? g.gif Pradžioj kepdavau ant kokosų aliejaus, bet labai jau greitai tas puslitris ištuštėdavo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2013 12 08, 10:18)
  vaikui labiau reikia meilės ir auklėjimo, o ne mandresnio telefono.


Gaila, bet šiais laikais tėvų su tokiu požiūriu nedaug.. Todėl ir vaikšto penkiamečiai apkrauti planšetėmis, tačiau negaunantys tėvų dėmesio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InJe*kcija: 08 gruodžio 2013 - 09:39
QUOTE(InJe*kcija @ 2013 12 08, 09:39)
Gaila, bet šiais laikais tėvų su tokiu požiūriu nedaug.. Todėl ir vaikšto penkiamečiai apkrauti planšetėmis, tačiau negaunantys tėvų dėmesio..

Man atrodo, kad kaip tik dabar tokių tėvų žymiai daugiau, nei buvo mums augant.
Atsakyti
As jau vaikuciu neturesiu, bet paskaicius apie jusu nestumus tokie jausmai uzlieja wub.gif Pas mane trys sunus, trecias - planuota mergaite lotuliukas.gif , net negalejau pagalvoti kad berniukas gali dar buti, bet kai pradejo judeti, jau nebuvo svarbu kas gims wub.gif Vaikai tai pati nuostabiausia gyvenimo dovana, kas dar ju neturi, net isivaizduoti negali kokiu jausmu bangos uzlies ir kaip pasikeis poziuris i vertybes ir visa pasauli wub.gif

Serpentine kaip reikalai?

Nuo antradienio Maximoj 30% nuolaida kosmetikai, kam kokosu aliejaus atsargas papildyti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

jautiena, linkiu sklandaus nėštumo ir pamatysi kaip tie motiniški instinktai suveiks 4u.gif Tik reikia laiko, aš tuo net neabejoju wub.gif

Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 12 08, 11:01)
Man atrodo, kad kaip tik dabar tokių tėvų žymiai daugiau, nei buvo mums augant.


Turbūt visais laikais visokių tėvų buvo..
Aš dabar kai prisimenu savo vaikystę - šeimoj 4 vaikai, gyvenom pakankamai kukliai, susispaudę, pinigėlių trūkdavo. Užtat mokėjom džiaugtis mažais dalykais, kad ir saldainiu iš miesto parvežtu, o pirmąją barbę turbūt kokių 8metų tegavau, užtat kaip branginau ir mylėjau. Nežinau, kaip jausis po 20ties metų dabartiniai vaikai, bet aš savo vaikystę prisimenu su didele nostalgija, prisiminimais, kaip mama kepa vakare blynus, o mes su broliais iki sutemų lauke žaidžiam 12 pagaliukų ar slėpynes smile.gif

Papildyta:
QUOTE(ivetacom @ 2013 12 08, 11:01)

Nuo antradienio Maximoj 30% nuolaida kosmetikai, kam kokosu aliejaus atsargas papildyti smile.gif


Labai puiki naujiena biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Džiugu skaityti temą su džiugiomis naujienomis smile.gif
Man taaaip patinka nėštukės 4u.gif


Gal patarsite man.. Vakar gaminau majonezą pagal Vorestos receptą (išties čia antras bandymas, 1-asis su putpelių kiaušiniais buvo visai nevykęs, kadangi nesutirštėjo). Šįkart jau buvau tokia laiminga, konsistencija buvo ideali, purus visas, bet skonis doh.gif Kažką tikrai ne taip darau, manau aliejus netinkamas? (Borges extra virgin), dar pyliau šlakelį migdolų aliejaus (prisiskaičiau, kad gerai, jei 2 rūšys?). Bet skonis man gavos kažkoks "dusto", toks aitrus aliejaus, labai nemalonus sad.gif
Atsakyti
tikrai ne pagal mano receptą, nes aš gyvenime nesu darius majonezo. Nėra poreikio, mums grietinė viską skanina.
Atsakyti
QUOTE(Lelu @ 2013 12 08, 11:23)
Sveikos,

Džiugu skaityti temą  su džiugiomis naujienomis smile.gif
Man taaaip patinka nėštukės  4u.gif
Gal patarsite man.. Vakar gaminau majonezą pagal Vorestos receptą (išties čia antras bandymas, 1-asis su putpelių kiaušiniais buvo visai nevykęs, kadangi nesutirštėjo). Šįkart jau buvau tokia laiminga, konsistencija buvo ideali, purus visas, bet skonis  doh.gif Kažką tikrai ne taip darau, manau aliejus netinkamas? (Borges extra virgin), dar pyliau šlakelį migdolų aliejaus (prisiskaičiau, kad gerai, jei 2 rūšys?). Bet skonis man gavos kažkoks "dusto", toks aitrus aliejaus, labai nemalonus sad.gif

Taigi rase , kad borges light reikia, kad nesijaustu aliejaus aitrumas/kartumas. O migdolu al.nereikia
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2013 12 08, 11:01)
Nuo antradienio Maximoj 30% nuolaida kosmetikai, kam kokosu aliejaus atsargas papildyti smile.gif

Kaip atrodo kokosų aliejus, esantis kosmetikos skyriuje?

Laba diena tokią žiemišką dieną 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti