Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2013 12 03, 19:43)
Buvau šiandien maximoj ir pamačiau geltoną golfuką (jei dabar su itin didele nuolaida ) ir galvoju, reik savo pačiai mažiausiai nupirkt, nes ji šneka ir šneka, kad jai labai geltona patinka. O ten tokia geltona geltona spalva  lotuliukas.gif Parnešiau, įdaviau, tai pagatava buvo susilydyt nuo groažumo  biggrin.gif Nu bet jai tikrai ir tinka tokia spalva.  thumbup.gif

Kažkur skaičiau, kad geltoną mėgti yra labai gerai. Nepamenu dėl ko, ten buvo kažkaip išvartyta, kad jei tik žmogui kažkas blogai, tai jis šnai geltonos ir nebemėgsta!

Tai tavo vaikui labai viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 12 03, 19:30)
Kažkur skaičiau, kad geltoną mėgti yra labai gerai. Nepamenu dėl ko, ten buvo kažkaip išvartyta, kad jei tik žmogui kažkas blogai, tai jis šnai geltonos ir nebemėgsta!

Tai tavo vaikui labai viskas gerai biggrin.gif



Gali būt, kad jai viskas čiki thumbup.gif Na bet ji net kai gimė man toks jausmas, kad ji kaip kokia saulytė šviečia biggrin.gif Jos ir oda ir plaukai pilni geltonos spalvos, o ir vardas Liucija lotuliukas.gif Žodž, visa kaip koks šviesos spindulėlis

O vat man pačiai su geltona sunku. Nelabai aš sau randu tinkamų atspalvių schmoll.gif
Atsakyti
ne tik, kad aš, bet visa dinastija šeimos moterų nemėgsta(-go) geltonos lotuliukas.gif
tai ir mum Kažkas negerai iš kartos į kartą blink.gif lotuliukas.gif
tik reik sužinot Kas negerai blink.gif
Atsakyti
[quote=Noa,2013 12 03, 18:34]
O apie Hypnotic Poison vis tiek nežinau biggrin.gif Dar peržiūrėjau foto... Dabar lyg šilta. Vaikystėj lyg šalta. Bet su anų laikų fotografų gebėjimais ir šiandiene soliariumų, bronzerių ir dirbtinių įdegių pasiūla - fig suprasi.

Man iš pirmo žvilgsnio atrodo taip - atėjo žmogus, užsidėjo dirbtinį įdegį, susidėjo ryškesnes linzes, nusidažė antakius juodai, plaukus baltai, ir spėk, kad gudrus, kas ten iš natūros biggrin.gif
Kita vertus, gal taip ir nėra, gi neklaustų tada žmogus savo tipo biggrin.gif O ir akys tai tos pačios kaip vaikystėj greičiausiai biggrin.gif


Vaikystej plaukai buvo geltoni su auksiniu atspalviu. I soliariumus nevaikstau ( nenoriu kad ateityje rauksles atsirastu). Dirbtinio idegio nenaudoju. 4u.gif
kai buvau juodais,tamsiai rudais ir vidutinio sviesumo rudais(5lygis) atrodziau nekaip. Akys atrode lb nenaturaliai , buvau vadinama mirtise lotuliukas.gif antakiai nera juodi, jie tiesiog labai tamsiai pilki. Vaikystej jie buvo sviesus su gelsvu atspalviu 4u.gif
Pries 8 metus buvau nusisviesinus antakius blush2.gif tai akys atrode kaip prozektoriai doh.gif galvoju, gal budama blonde (siuo metu jau nebaltaplauke, bet extra sviesi smelio atspalvio) pasidariau per rysku makiaza? g.gif reikes be makiazo pasifotkint savaitgali bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 03 gruodžio 2013 - 22:11
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 12 03, 22:51)
Vaikystej plaukai buvo geltoni su auksiniu atspalviu. I soliariumus nevaikstau ( nenoriu kad ateityje rauksles atsirastu). Dirbtinio idegio nenaudoju. 4u.gif

Hm. Nu tada vėl nežinau. Vasaros gali būti plaukuose turėti kažkiek šiltumo... Bet man ta foto, kur tamsesni plaukai, labai graži, akys iškart į pirmą planą šoka... pas jus iš viso akys turi būti pirmam plane, nes labai gražios ir niekas tokių neturi smile.gif

Ten plaukai kažkokie rudeniniai...


Inc? Baisiai sunkus atvejis, ką manai? Bytte, Hiver? smile.gif

Iš esmės tokios akys turėtų būti braito, bright spring arba bright winter. nes jau taip realiai ryškesnių išvis nebūna. Bet vat kažkas man čia negroja ir nežinau kodėl... Kodėl man nelabai tie balti plaukai, o rudeniniai - geriau??? g.gif Žiema gi turėtų išvežti tokius plaukus, kaip ir Streep filme apie pradą?

Gal tada vis tik pavasaris, o aš čia ieškau užpakaly vinių?
Bjauriausia, kad nesuprantu, ar oda šilta, ar šalta. Kur šilta, lyg įdegus... Kur šalta, lyg ir visa likus foto nušaltinta... O kokio atspalvio krempudrą naudojat - kokią rose ar ivory?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 gruodžio 2013 - 22:19
Na dar bright ar warm spring smile.gif

Šiandien pabandžiau apsirengti kažką kas rudenio tipui tiktų.. Užsidėjau tokius marškinukus ir dirbtinėje šviesoje tai labai man jie tiko..Nors dieną, tai jaučiausi kažkokia murzina. Nemėgstu tokių spalvų.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 12 04, 00:16)
Hm. Nu tada vėl nežinau. Vasaros gali būti plaukuose turėti kažkiek šiltumo... Bet man ta foto, kur tamsesni plaukai, labai graži, akys iškart į pirmą planą šoka... pas jus iš viso akys turi būti pirmam plane, nes labai gražios ir niekas tokių neturi smile.gif

Ten plaukai kažkokie rudeniniai...
Inc? Baisiai sunkus atvejis, ką manai? Bytte, Hiver? smile.gif

Iš esmės tokios akys turėtų būti braito, bright spring arba bright winter. nes jau taip realiai ryškesnių išvis nebūna. Bet vat kažkas man čia negroja ir nežinau kodėl... Kodėl man nelabai tie balti plaukai, o rudeniniai - geriau??? g.gif Žiema gi turėtų išvežti tokius plaukus, kaip ir Streep filme apie pradą?

Gal tada vis tik pavasaris, o aš čia ieškau užpakaly vinių?
Bjauriausia, kad nesuprantu, ar oda šilta, ar šalta. Kur šilta, lyg įdegus... Kur šalta, lyg ir visa likus foto nušaltinta... O kokio atspalvio krempudrą naudojat - kokią rose ar ivory?


naudoju cream beige ir light ivory (sitas atspalvis yra viena tonu ar pustoniu sviesesnis uz mano tikra oda). Aciu uz komplimentus, net nuraudau wub.gif 4u.gif galvoju pasidaryt fotosesija savaitgali,pridengti plaukus ir pasifotkinti su rudeninem,zieminem,pavasarinem spalvom, nenaudoti makiazo.
p.s. dienos apsvietime akys ryskios, vakare ar dirbtiniam apsvietime pakeicia atspalvi.(pasidaro tamsesnes).
galvoju gal tevai turejo itakos mano spalviniam tipui:mama ruduo (melynom akim), tetis ziema(evos langorios tipo) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2013 12 04, 00:26)
Na dar bright ar warm spring smile.gif

Šiandien pabandžiau apsirengti kažką kas rudenio tipui tiktų.. Užsidėjau tokius marškinukus ir dirbtinėje šviesoje tai labai man jie tiko..Nors dieną, tai jaučiausi kažkokia murzina. Nemėgstu tokių spalvų.. blush2.gif



man atrodo kad mano spalvinis tipas toks pats kaip ir Jusu 4u.gif bright spring spalvos tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 12 03, 23:32)

man atrodo kad mano spalvinis tipas toks pats kaip ir Jusu 4u.gif  bright spring spalvos tinka thumbup.gif

Na lauksim fotosesijos ir žiūrėsim kaip čia bus smile.gif
Man prie jūsų akių nėra net lygintis o - labai gražios jūsiškės wub.gif O beja, aš blondinė kažkada buvau irgi
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 12 03, 23:26)
Na dar bright ar warm spring smile.gif

Šiandien pabandžiau apsirengti kažką kas rudenio tipui tiktų.. Užsidėjau tokius marškinukus ir dirbtinėje šviesoje tai labai man jie tiko..Nors dieną, tai jaučiausi kažkokia murzina. Nemėgstu tokių spalvų.. blush2.gif


Šiaip mane erzina žmonės su tokia gera oda - jiems viskas tinka biggrin.gif
Nežinau biggrin.gif

Nu warmui šilumos užtenka. Bet ir kontrastas šioks toks yra. Nėr blogai ir tos visos fuksijinės... Kas kaip ir tiktų bright.
Nors realiai aš vis viena už bright. Nes būna ir tokių geltonų bright springų, o akys nėra visiškai šiltos. Va Kerry washington aplamai mišrios rasės, o bright spring:
https://www.google.l...n...527&bih=840

O ta smėlio spalva irgi tinka, bet ji visai pavasarinė biggrin.gif Viena iš nedaugelio neryškių pavasario spalvų biggrin.gif
Imkit kokią bordinę, rudas, ryžas visokias! Tamsias, murzinas biggrin.gif

Bet iš tikro - kam? Ir arkliui aišku, kad pavasaris, kuris - techninės smulkmenos biggrin.gif mano nuomonė kaip uola - kol kas bright, o jei paryžėsit - bus warm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 gruodžio 2013 - 23:33
Ir dar aš filosofiškai galvoju - būčiau aš diedas, tikrai nebūčiau gėjus biggrin.gif Kiek yra gražių moterų, ir visos skirtingos, taigi kaip įdomu smile.gif Ir visos savito stiliaus, savo spalvų, ir net ir gamta kiekvienai duoda kitaip, ale visumoj visos gražios smile.gif

Pas ką oda kaip saulutė, ką užsidės, viskas idealiai, iki tikrai bjauraus bjaurumo niekas nesugadina... biggrin.gif
Pas ką akys tokios, kad gali švyturiu dirbt, didelės, ryškios, iš tolo matosi smile.gif
Ir svarbiausia, nėra taip, kad vat kiti bruožai ten kažkokie blogi, bet vat yra kažkokia ypač graži dalis pas visas biggrin.gif Prekinis ženklas biggrin.gif

Taigi labai gražu taip biggrin.gif kaip skirtingus filmus žiūrėt biggrin.gif Tie gėjai daug nustoja, į diedus bevėpsodami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 12 03, 22:26)
Na dar bright ar warm spring smile.gif

Šiandien pabandžiau apsirengti kažką kas rudenio tipui tiktų.. Užsidėjau tokius marškinukus ir dirbtinėje šviesoje tai labai man jie tiko..Nors dieną, tai jaučiausi kažkokia murzina. Nemėgstu tokių spalvų.. blush2.gif


tik žvilgtelėjus norėjau balsuot už warm, bet antrą ir trečią kartą kai pažiūrėjau, tai lyg bright labiau tinka.
Įtariu, reiks tau pačiai eksperimentuojant atrast kuris tobuliau tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 12 03, 22:16)
Bet man ta foto, kur tamsesni plaukai, labai graži, akys iškart į pirmą planą šoka... pas jus iš viso akys turi būti pirmam plane, nes labai gražios ir niekas tokių neturi smile.gif


as jai irgi sakiau, kad tie rudi plaukai -tai ner net ka lygint su tais baltais...manau ir blondiniski bet ne balti (na kaip mano) irgi ne taip gerai ziuresis, kaip tie rudi smile.gif
O akys tai superines, tik reik moket atsargiai su makiazu elgtis su tokiom akim biggrin.gif

QUOTE(SOWELU @ 2013 12 03, 22:26)

Šiandien pabandžiau apsirengti kažką kas rudenio tipui tiktų.. Užsidėjau tokius marškinukus ir dirbtinėje šviesoje tai labai man jie tiko..Nors dieną, tai jaučiausi kažkokia murzina. Nemėgstu tokių spalvų.. blush2.gif

nu man tai labai tinka tau tokia spalva, as ja iskart buvau pazymejus prie tinkamu smile.gif
Atsakyti