Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(zirziliuke @ 2014 07 30, 18:15)
Klausykit mergičkos gal katra kurenot šiaudų briketais g.gif Jie truputį pigesni nei pjuvenų.

Buvom nusipirke pabandymui kelis maiselius,sudega labai greitai,o ir silumos neperdaugiausiai duoda.
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 07 30, 17:42)
Buvom nusipirke pabandymui kelis maiselius,sudega labai greitai,o ir silumos neperdaugiausiai duoda.

turetu manau didelis pecius but ,primest daug ,tai gal dar kazkas naudingo g.gif
Atsakyti
Na gal todėl jie ir pigesni,kad ir šilumos iš ju mažiau g.gif mes visada pjuvenu briketus perkam.Ai dar anglis tokias stambias bandėm.
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2014 07 31, 20:29)
Na gal todėl jie ir pigesni,kad ir šilumos iš ju mažiau g.gif mes visada pjuvenu briketus perkam.Ai dar anglis tokias stambias bandėm.

angliu mes dar nuo tevuko turim ,na niekaip nepabaigiam nes daug is peciaus viso gerio lauk nest reikia doh.gif ir siaip nepatinka paisintis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.Na moteros kaip gyvenat?Kaip musu pirmokeliams sekasi?
O mes vargstam su remontais doh.gif
Atsakyti
Labukas,pirmokeliu neturiu siemet. biggrin.gif
Remontai jo baisuma,bet paskui uz tai kaip smagu ir grazu. biggrin.gif

Kaip tavo pirmokui sekasi? rolleyes.gif
Atsakyti
labas

na mano pirmokui visai neblogai neskaitant kai kuriu nesklandumu biggrin.gif pareina namo jau vienas ,sese tik palydi iki gatves ,na striuke paziuri kad pasiimtu ,daigtus susirinktu po pamoku 4u.gif
tik rasyt sekasi ne kaip , esu labia nepatenkinta buvusia aukletoja ,nes kai paprasiau kad parasytu koki kringeli namie rasinet ,sake nereikia viskas savo laiku ,viska jis moka ka turi moket doh.gif prameciau kai savaitgaliais nesedo po eilute rasyt ,ranka lavinti unsure.gif Jurginux kaip raso Arturas ? Bet jau tobulejam biggrin.gif Persodino maniski su mergaite I didesni suola ,gera tokia mergaite biggrin.gif
Bet siaip pareina as namie, tai tame ir mano ligos pliusas blush2.gif
Atsakyti
Na Arturas tai striuke namo kas antra diena parsineša.Kitom dienom palieka užmiršes mokykloj doh.gif Su rašymu viskas lyg tvarkoj.Kadangi pareinu velai o jis baisiai letai daro namu darbus užtrunkam pusantros valandos su visais jo pasikalbejimais ir klausimu uždavimais doh.gif tai as jam liepiau vienam pamokas padaryti kur reikia skaicius ir raideles rašyti.Tai jis arba prailgintoj arba namo parėjas sasiuvinyje uzduotas užduotis padaro.O pratybas darom kaip aš pareinu.
Kiek pietums vaikui duodi?
Kaži violos mazgiuj kaip sekasi.Jis lyg irgi pirmokas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginux: 20 rugsėjo 2014 - 21:11
jurginux apsimeti kad nematai musu sventej? salia atsistojo ir nuejo biggrin.gif

as kol namie tai rasom ir rasom ,bet kai iseisiu dirbt kazin kaip su tais mokslais bus unsure.gif pamokas laaabai ilgai daro ,kol issikalba ,kol susigaudo , pasinervina karts nuo karto kad nenori doh.gif

pietums duodu mokytojai ji nuperka 4u.gif paduodu po 10 lt kazkur ,tai pravalgo 2 litus kartais ir virs 3 ,nes valgo koki blyna ,plovo ir gert smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viljana: 21 rugsėjo 2014 - 10:22
Sveikos,
banot mūsų namus atgaivint 4u.gif
Mano pirmokui lyg ir neblogai, noriai atlieka namu darbus, sedet kartu nereikia beveik, viska pats noriai atlieka. Tikiuosi, taip ir toliau bus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@viol@ @ 2014 09 21, 13:40)
Sveikos,
bandot mūsų namus atgaivint  4u.gif

na jei dviese rasinesimes tai neatgaivinsim biggrin.gif
o viola irgi is tu nematanciu kitu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 09 21, 15:47)
o viola irgi  is tu  nematanciu  kitu  lotuliukas.gif

Patikek, tikrai is tu smile.gif Mane pajudint reikia ar pašaukt, kad pamatyčiau. turiu madą nesižvalgyt aplinkui, o ypač parduotuvėj ar kokioj minioj. Taip, kad nepykit, jei nematysiu ar nekreipsiu dėmesio. Pajudinkit, jei ką. smile.gif
Tiesiog dirbant tokį darbą su žmonėmis ir vis besikeičiančiais veidais - susigadinau visai doh.gif
Atsakyti