Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(viljana @ 2014 10 01, 12:02)
is  sykio  tai  sake  kad  visos  galvos  neliko  ,bet   vakar  kaip  atrode  manau  kad desines dallies  nelabai  liko  veido  ,  na vistiek  aptvarke  kazkiek  ji , apklojo  su  merliuku  veida  verysad.gif   dieve  dieve  , dar  pries pora  menesiu  baliavojom  iki  paryciu   unsure.gif

aha, man ir vyras parvazeves sake kad galvos neliko. pats jis ten nejo ziuret, tik girdejo kaip snekejo ten esantys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 01 spalio 2014 - 12:23
na gryzo vyras is po laidotuviu , zmoniu sake pilna baznycia , turbot koks 150-200 zmoniu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, parašysiu ir aš.
Senai buvau beprisijungusi. Turiu naujienų. Mūsų šeima padaugėjo, dabar gyvename šešiese ir katinas. smile.gif
Turiu du gobotinius, tai sudėtingas laiko tarpas, kai nuo mažiukų iš karto pereini prie paauglių...
Tai va.. Dar pradėjau (vėl )platinti Faberlic kosmetiką. Gal kas tikrai norite geros rusiškos kosmetikos, bei namų apyvokos reikmenų, Na nuolaidą prižadu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2014 10 01, 14:43)
Turiu du gobotinius, tai sudėtingas laiko tarpas, kai nuo mažiukų iš karto pereini prie paauglių...
Tai va.. Dar pradėjau (vėl )platinti Faberlic kosmetiką. Gal kas tikrai norite geros rusiškos kosmetikos, bei namų apyvokos reikmenų, Na nuolaidą prižadu. smile.gif

is kur tu juos ? savi ar visai svetimi ? savaitgaliais ar istisai ? kokio amziaus ? bigsmile.gif

o as sau ir kartais kitiems uzsakineju MARY KAY biggrin.gif as visada darau nuolaida nes ne del biznio uzsakineju ,tik savo reikmems 4u.gif
Atsakyti
A tai kas tam zmogeliuj nutiko?Ikrito i ta smulkintuva ar kaip?
Vabalyte nagis prašom plačiau g.gif kaip čia suprast globotinius? g.gif Cia iš vaiku namu pasiėmėt du vaikiukus blink.gif ar kokia nelaimė šeimoj atsitiko ir paėmėt kažkokiu giminių vaikus augyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2014 10 01, 14:56)
A tai kas tam zmogeliuj nutiko?Ikrito i ta smulkintuva ar kaip?

jis ta smulkintuva buvo prisidares ,pasitobulines visokiu dalyku , aisku apsaugu jokiu doh.gif kazkas bildet pradejo ,pasilenke ir truko kazkoks peilis ar kas ten ir viskas .... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 01, 15:54)

o as sau  ir kartais  kitiems  uzsakineju MARY KAY  biggrin.gif  as visada  darau  nuolaida  nes  ne del  biznio uzsakineju  ,tik  savo  reikmems  4u.gif

o as avon'a lotuliukas.gif mamos ir jurginuko reikmems biggrin.gif
Atsakyti
palaukim ir oriflamme kasnors atsiras platinanciu lotuliukas.gif
Atsakyti
aš turiu vyro sesers vaikus. Mergaitė 13 m., berniukas 16 m. Mama numirė, tai teko paimti.
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2014 10 01, 15:31)
aš turiu vyro sesers vaikus. Mergaitė 13 m., berniukas 16 m. Mama numirė, tai teko paimti.

o tevas kur ,nebuvo tokio ju gyvenime ?
sudetingas laikotarpis sakyciau blush2.gif bet susitvarkysit ,viskas bus gerai 4u.gif

einu vakariene daryt ,tokia kad tiktu ir man ir seimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2014 10 01, 16:31)
aš turiu vyro sesers vaikus. Mergaitė 13 m., berniukas 16 m. Mama numirė, tai teko paimti.

Vajetau.. gaila vaiku,bet vis geriau pas gimines nei į vaiku namus g.gif

Kazi jota kaip.Fb maciau buta iškeitė įb nama biggrin.gif kur čia jie kažin raseiniuose gyvena?
Zirziliux ir mažylis kaip laikosi.Tuoj visa chebra namolio paršauksim lotuliukas.gif
Viola dar nerizikuoji?
Atsakyti
o as dirbt pradejau, tai kaifuoju darbe biggrin.gif taip faina po 5 metu sedejimo namie iseiti i zmones thumbup.gif
Atsakyti