Įkraunama...
Įkraunama...

Spalio stebukliukai 2013

Labukas,
QUOTE(Gladsome @ 2014 03 02, 15:42)
Noriu paklausti ar saldot savo pieneli? Is kur perkat konteineriukus pienui laikyti? Balandi MB ir mano gimtadieniai, maniskis labai nori baliuko  doh.gif Tai galvoju prisaldyciau pienelio iki to laiko, tai galeciau ir as pasvesti ir atsipalaiduoti, o maze palikciau savo mamai saugoti  smile.gif

Aš šaldau karts nuo karto, eurovaistinėj pirkau maišelius Avent pienui šaldyti, turėjau nuo didčių dar indelius tokius, bet maišeliai patogiau ir vietos mažiau užima smile.gif
Mano mažiukė suslogavo sad.gif Bet tikiuosi greit išsikapstysim smile.gif Bet 4mėn skiepus taippat teks nukelt...
Atsakyti
QUOTE(Žannce @ 2014 03 03, 20:38)
labuka, Vakaris jau daug ka paragaves

Oho, koks degustatorius bigsmile.gif Tikrai, kad jau daug ka isbandes 4u.gif

QUOTE(saule00 @ 2014 03 03, 22:01)
smagu kad nereikia pagalves thumbup.gif  as irgi laukiu tokios naujienos. Eisim tik 13 d. doh.gif
o primaitinimo nelaukiu ir neplanuojam iki 6 men. schmoll.gif

Tikrai smagu ir taip netiketa buvo, kaip min 2 menesius buvau nusiteikusi, kad reiks kamuotis smile.gif Linkiu, kad ir tavo mergytei nebereiktu pagalveles 4u.gif

QUOTE(satina @ 2014 03 04, 00:57)
Labukas, kaip senai cia bebuvau uzsukusi  blush2.gif  mes siandiena buvom TA tai panele 5menesiu 67cm (+3cm) ir 7100g (+600) smile.gif nuo rytojaus  pradesim ragauti bulve smile.gif 4menesiu negavom skiepo, nes slogavo tai siandiena paskiepino, truputi piktoka buvo, bet siaip atrodo viskas gerai smile.gif

Labas, uzsuk dazniau, nes visai musu temele mirsta 4u.gif

QUOTE(Milituke @ 2014 03 04, 08:45)
Labukas,

Aš šaldau karts nuo karto, eurovaistinėj pirkau maišelius Avent pienui šaldyti, turėjau nuo didčių dar indelius tokius, bet maišeliai patogiau ir vietos mažiau užima smile.gif
Mano mažiukė suslogavo sad.gif Bet tikiuosi greit išsikapstysim smile.gif Bet 4mėn skiepus taippat teks nukelt...


Sveikatytes maziukei 4u.gif
As visgi maiseliu uzsisakiau 4u.gif Bet juokas toks, kad mano pana negeria is buteliuko. Turejau viena maiseli dovanu, vakar nusitraukiau pieneli i ji ir dar papildomai 40 ml nutraukiau pasiziuret kaip gers is buteliuko lotuliukas.gif 10 ml sukapsejo i gerklyte, kt 30 ml liko buteliuke, nors kruties dzaniausiai neatsisako smile.gif Ot bus juoko kai ta piena saldyta teks ismesti smile.gif))
Atsakyti
Ačiū, už linkėjimą pasveikti wink.gif
Manoji panašiai wink.gif Kartą bandė buteliuką, na iš bėdos, laiką pratempė, išgurkšnojo žaisdama apie 30ml, bet normaliai pavalgyt nepavalgė schmoll.gif Nors ir soskytė jai retas draugas... Bet manau vėliau vis tiek pripras ir prie buteliuko. O jei ne, tai šaldytas pienelis eis į košytes wink.gif tikrai nereiks išpilt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Milituke @ 2014 03 04, 15:08)
Ačiū, už linkėjimą pasveikti wink.gif
Manoji panašiai wink.gif Kartą bandė buteliuką, na iš bėdos, laiką pratempė, išgurkšnojo žaisdama apie 30ml, bet normaliai pavalgyt nepavalgė  schmoll.gif Nors ir soskytė jai retas draugas... Bet manau vėliau vis tiek pripras ir prie buteliuko.  O jei ne, tai šaldytas pienelis eis į košytes wink.gif tikrai nereiks išpilt wink.gif


Ir maniske su soske nedraugauja, tik pazaidimui smile.gif
O kaip kosyte paruosti su MP? Galima pieneli sildyti? ax.gif
Atsakyti
Hahaha, as irgi buvau naivi ir maniau, kad vaikas pirmakart gaves buteliuka is jo ir gers smile.gif) manoji dar nebuvo 2 men, kai pradejom pratint prie buteliuko, tai uztruko kokias 3 savaites kasdien Po truputi pratint.. Dabar geria be problemu mp, kol as darbe. Ramiai, kasdirn pabandykit pagirdyt, geriau, kad tai koks artimasis darytu, o ne pienu kvepianti mama smile.gif ismoks vaikutis ir nereikes mest pieno lauk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauksna lauksna @ 2014 03 04, 16:07)
Hahaha, as irgi buvau naivi ir maniau, kad vaikas pirmakart gaves buteliuka is jo ir gers smile.gif)


aciuks.gif teks taip ir daryti
Atsakyti
QUOTE(Gladsome @ 2014 03 04, 15:05)
O kaip kosyte paruosti su MP? Galima pieneli sildyti?  ax.gif

Nežinau, nekaitinau, bet paruošus ant karštos košytės atšildytą pieną (kaip ir maitinimui) teko pilti. smile.gif
Atšildydavau inde su karštu vandeniu.
QUOTE(lauksna lauksna @ 2014 03 04, 15:07)
Ramiai, kasdirn pabandykit pagirdyt, ismoks vaikutis ir nereikes mest pieno lauk wink.gif

Ir mes bandom po truputį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milituke @ 2014 03 05, 00:14)
Nežinau, nekaitinau, bet paruošus ant karštos košytės atšildytą pieną (kaip ir maitinimui) teko pilti. smile.gif
Atšildydavau inde su karštu vandeniu.


Dekui aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos, prisiduodam po vakarykstes TA sveriam 7,7kg (+100g) ir esam 70 cm (+5cm)... 4u.gif
Atsakyti
O man idomu - keiciasi jusu mazyliu akyciu ir plauku spalva? Musu vyresnis brolis kaip buvo zydraakis baltapukis, toks ir liko. O va mazoji atrodo ir akiu tamsesniu bus ir gime tamsiais plaukuciais, o dabar kai pradejo augti nauji, tai visiska blondine ax.gif
Man net keista, kad mano genai taip permuse, nes vyras tamsus ir ryskus...
Atsakyti
QUOTE(Atzalele @ 2014 03 06, 15:03)
O man idomu - keiciasi jusu mazyliu akyciu ir plauku spalva? Musu vyresnis brolis kaip buvo zydraakis baltapukis, toks ir liko. O va mazoji atrodo ir akiu tamsesniu bus ir gime tamsiais plaukuciais, o dabar kai pradejo augti nauji, tai visiska blondine ax.gif
Man net keista, kad mano genai taip permuse, nes vyras tamsus ir ryskus...


akytes buvo tamsios, dabar kerincios ryskiai melynos, o gime su trupuciu tamsiu plauku, dabar auga blondiniski, MB maziukas buvo sviesus
smile.gif

mes po daktares snd, tai +4cm, taigi 69cm, o svoris tai svere svyravo nuo 8,5 iki 9,1 uzrase 8,9 atseit +900g. Bet jis man ir taip db misinuka valgo su isterijom
suvalgo 700ml per ASTUONIS kartus

ir apacioj jau laukti dantuko,uztad ir piktas jis,tai sake del to toks gali buti nevalgus ir piktas. beto patare duoti jau ir grudiniu kosiu,na pasistengti kad primaitinimas isstumtu viena misinuko valgyma ar net du
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žannce: 06 kovo 2014 - 16:02
Labukas visoms 4u.gif
Kažkaip vangiai bendraujam čia unsure.gif jau pavasaris, o pas mus dar Kalėdinė tema tongue.gif
QUOTE(Gladsome @ 2014 03 04, 16:05)
O kaip kosyte paruosti su MP? Galima pieneli sildyti?  ax.gif

MP nereikia šildyti, nes šildant ant ugnies dingsta labai daug naudingų ir nepakeičiamų MP savybių. Jei buvo užšaldytas, tai geriausia ,,pašildyti" karšto vandens dubenyje.

Ar skaitėte/skaitote K.Vitkausko knygą ,,Kūdikio žindymas..."? Kokie atsiliepimai?

Žannce, vaikutis tikras degustatorius thumbup.gif thumbup.gif O kodėl gyd sakė, kad bent vieną maitinimą mišinuku pakeisti papildomu maistu? g.gif
Atsakyti