Įkraunama...
Įkraunama...

Spalio stebukliukai 2013

Sveikos 4u.gif

Auksiuk, pas mane irgi tas pats variantas, iki pietų galiu išvis nieko į burną nepaimt, o nuo pietų prasideda doh.gif reik nuo to naktinio valgymo kažkaip atprast g.gif
Atsakyti
kazkaip cia tylu pas mus, uzpuste visas smile.gif
klausykit visos kas daret ta 2 men skiepa, ar buvo kokiu komplikaciju po ja, t.y. na ar kilo temperatura, ar vaiaks buvo irzlus ir pan?
galvoju kaip cia jau nusiteikti, kad but pasiruosus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnuciuke @ 2013 12 10, 14:25)
kazkaip cia tylu pas mus, uzpuste visas smile.gif
klausykit visos kas daret ta 2 men skiepa, ar buvo kokiu komplikaciju po ja, t.y. na ar kilo temperatura, ar vaiaks buvo irzlus ir pan?
galvoju kaip cia jau nusiteikti, kad but pasiruosus smile.gif

su dviem men jus:) aha man ir idomu kaip su tuo skiepu, mat ketvirtad keliausim
Atsakyti
Sveikutės,
Mes šiandien po pirmojo mėnesio TA, taigi paaugom 2cm, priaugom 2kg biggrin.gif Gyd nusijuokė, kad viršijam normas, bet kadangi ne mišinukas, o pienelis, tai nieko nekeisim biggrin.gif Ir mes skiepuką gavom skaudų, taip graudžiai pravirko mažiukė, bet greit ir nurimo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milituke: 10 gruodžio 2013 - 14:38
QUOTE(Milituke @ 2013 12 10, 14:37)
Sveikutės,
Mes šiandien po pirmojo mėnesio TA, taigi paaugom 2cm, priaugom 2kg  biggrin.gif Gyd nusijuokė, kad viršijam normas, bet kadangi ne mišinukas, o pienelis, tai nieko nekeisim biggrin.gif Ir mes skiepuką gavom skaudų, taip graudžiai pravirko mažiukė, bet greit ir nurimo  wub.gif

mano mazei tai nieko neatsitiko nei temp kilo nei seip nerami buvo. buvau pasiruosusi eferalgano bet neprireike. ji kaip tik po skiepo buvo super rami ir visa diena snuduriavo.
Atsakyti
Sveikos, spalio stebuklėlių mamos...
Retkarčiais paskaitinėju aš jus.. nes irgi turiu tokį pat mažiuką wub.gif

Rašau tokiu klausimu...
Gal kas maitinate mišinukais savo mažiukus.
Dovanoju Aptamil AR mišinuką (praiimtas 2013-11-27) skardinėje. Panaudojom labai mažai, pora dienelių teko primaitint savo atžalėlę, nes pieno krizė buvo aplankiusi mus verysad.gif Tačiau dabar jau nebereikia mums mišinėlio, o išmest beveik naują pakuotę gaila.
Atiduočiau, jei kas tokiu maitinate ax.gif
Veiksmas - Vilniuje.
Atsakyti
vaje kaip cia tylu, visos sventem ruosiasi?
kaip ruosiates?
Atsakyti
Dauguma deja, FB bendrauja...
O mes ruosiames: namai jau papuosti:) stovi eglute, ant sviestuvo raudoni kvepiantys burbulai kabo, ant stalo kaledine staltiese, snieguole ir zvakutes stovi. Vyresnelio kambary kabo kaledine kojine, nykstukas, o ant lango kaledu senius priklijuotas:) na, o siaip dar ir dovaneles renkam, perkam:)
Atsakyti
QUOTE(dovilele @ 2013 12 11, 17:10)
Dauguma deja, FB bendrauja...
O mes ruosiames: namai jau papuosti:) stovi eglute, ant sviestuvo raudoni kvepiantys burbulai kabo, ant stalo kaledine staltiese, snieguole ir zvakutes stovi. Vyresnelio kambary kabo kaledine kojine, nykstukas, o ant lango kaledu senius priklijuotas:) na, o siaip dar ir dovaneles renkam, perkam:)

kaip smagu wub.gif as siais metais pasyviai kazkaip,nors ir upo neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnuciuke @ 2013 12 11, 10:33)
vaje kaip cia tylu, visos sventem ruosiasi?
kaip ruosiates?

visos fb sulinde biggrin.gif
mes puosim kita sav,kai tetukas grys
Atsakyti
labarytis, na ką, ištirpo viskas, apmaudu verysad.gif uff, ryt keliausim pas gastroenterologs, vėl duosim kraują ir echo darys... bet manau, kad jau viskas ok, mažiukas pabąlęs konkrečiai, o 1dienį TA.. turbūt gausim pagaliau pirmo mėnesio skiepą smile.gif doh.gif
Atsakyti
as labai tikiuosi kad si svaiatgali tevelis parupins mums eglute ir jau namus puosim, prades kvepeti sventemis smile.gif
kolkas tik pasiutas raudonas kojinytes pakabinau ant lentynos smile.gif
Atsakyti