Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šėrimas (RAW/BARF)

QUOTE(Monteverte @ 2016 07 05, 15:02)
Bet parašyta, kad kitko ženkliai per mažai, tai lygu, kad kitų vitaminų labai trūksta.
Jei ir jūs, ir aš skaityti mokame, tai ko kabinatės prie žodžių? Neturite ką veikti? Vaidinate, kad nesupratote mano minties? Viskas jūs supratote ir neturite kaip pagrįsti trūkstamų vitaminų fakto, tai manote, kad kabinėjimusi prie sutrumpintos, tiesmukiškos mano minties kažką laimėsite. Čia ne kova. Čia mes kiekvienas ieškome kas geriausia mūsų šunims ir ko kiti, dar nepatyrę glai iš mūsų istorijų pasimokyti

Elementariai neišsamus straipsnis. neparašyta kokia tiksliai mėsa, žuvimi, paukštiena, žveriena, kokiais subproduktais ir kokiais kaulais mėsoje , kiek tiksliai procentų gavo šunys? netinkamai subalansavus mityba, žinoma, kad maistinių medžiagų pritrūks. Bet pritrūks ne dėl, kad mėsoje jų nėra, bet dėl to, kad žmogus nesugebėjo tinkamai subalansuoti
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2016 07 05, 16:10)
Elementariai neišsamus straipsnis. neparašyta kokia tiksliai mėsa, žuvimi, paukštiena, žveriena, kokiais subproduktais ir kokiais kaulais mėsoje , kiek tiksliai procentų gavo šunys? netinkamai subalansavus mityba, žinoma, kad maistinių medžiagų pritrūks. Bet pritrūks  ne dėl, kad mėsoje jų nėra, bet dėl to, kad žmogus nesugebėjo tinkamai subalansuoti

O tai jūs turite straipsnį, kuriame ištirtas tikslus skaičius šunų, sakykime bent koks 5000, iš skirtingų regionų, kurie buvo nuo gimimo iki mirties stebimi, jiems nuolat duodamos subalansuotos pagal jūsų supratimą ir jūsų tikėjimą mėsos ir yra paskelbti rezultatai, pvz. kad jie daugmaž visi išgyveno kokius bent 20 metų ir tokią mitybą galima skelbti panacėja? smile.gif
Aš tai esu skaičiusi begalę skirtingos informacijos, netgi ir tai, kad šunys jau seniai yra prisitaikėliai ir omnivorai. Ir pvz. kokiame buldoge ar šarpėjuje aš vilko neįžvelgiu biggrin.gif O jei sakysite, kad skrandis, žarnynas išlikęs toks pats, tai aš jums atsakysiu, kad lyg ir taip, bet esu asmeniškai begales šunų mačiusi, kurie puikiai kruopas virškina, vaisius, daržoves.
Žmogus juk kažkada irgi daugiau plėšrus, medžioklis buvo, o vėliau jau žemdirbys. Mūsų protėviai adaptavo savo auginamus šunis prie visokiausio maisto taip pat kaip ir save. Ir niekas ten nesicackino, vitaminų neskaičiavo, opaligių nepripaišinėjo ir gyvendavo tie šunys.
Dabar kiek vegetarų žmonių, kiek iš viso sintetiką lapnoja ir nieko, gyvena. Tabletė išgeri ir toliau eina.
Tai kur ta viena tiesa? Čia kaip ir religijoje, jos vienos tiesiog nėra.
Atsakyti
Tiesa lieka tokia pat. Šersi brūdais, maistas ale netiks ir medžiagų ryškiai trūks .
O taip, ėda iš bado šunys viską, nes šuo gi ir kariamas pripranta. Bet tai jiems nei tinka nei sveika
Atsakyti
Nepritaikau sunekui maisto..Neviduriuoja,bet kakis nesurenkamas(daro 3 kart dienoj) Pries kokius pora men perkandio baterija.tada buvo jam paleide vidurius.Nuo to laiko jis taip ir kakoja.Vaistinej buvau pirkus virskinimo fermentus,bet jie nelabai ir padejoGal visgi cia ne maaistas kaltas g.gif .Isbandziau jau 3 edalus.Kazkokio mandro edalo neipirksiu. blush2.gif vakar supykus is jautienos kulnines kaulu isviriau ryziu koses.Paskui ta kose sumaisiau su zalia nupjaustyta kulnines mesa mazdaug ant puses..Kakis bent jau surenkamas.Ar galiu taip sert?Ar visgi ieskot sausiako.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milka-Vanylka: 05 liepos 2016 - 20:41
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 05, 20:37)
Nepritaikau sunekui maisto..Neviduriuoja,bet kakis nesurenkamas(daro 3 kart dienoj) Pries kokius pora men perkandio baterija.tada buvo jam paleide vidurius.Nuo to laiko jis taip ir kakoja.Vaistinej buvau pirkus virskinimo fermentus,bet jie nelabai ir padejoGal visgi cia ne maaistas kaltas g.gif .Isbandziau jau 3 edalus.Kazkokio mandro edalo neipirksiu. blush2.gif vakar supykus is jautienos kulnines kaulu isviriau ryziu koses.Paskui ta kose sumaisiau su zalia nupjaustyta kulnines mesa mazdaug ant puses..Kakis bent jau surenkamas.Ar galiu taip sert?Ar visgi ieskot sausiako.?

Čia ne sauso tema
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2016 07 05, 22:57)
Čia ne sauso tema

Zinau..,bet ar tokia kose galiu sert suni..
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 05, 21:04)
Zinau..,bet ar tokia kose galiu sert suni..

Šuo plėšrūnas o ne višta. Ląstelienos jis nevirškina. Jis yra plėšrūnas, jam reikia RAW
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 05, 22:04)
Zinau..,bet ar tokia kose galiu sert suni..

Galit, kol viduriai susitvarkys. Jei aptvarkė, vadinasi tinka.
Visada reikia žiūrėti į konkretų individą ir karštligiškai netaikyti vienos teorijos visiems aklai.
Mano šuniukas, kai buvo mažiukas buvo maitinamas pas pirmuosius šeimininkus vištyte ir ryžiukais. Išaugo puikių genų šuniukas, jau daug metų jam, tikrai ne kokia višta išaugo lotuliukas.gif doh.gif
Po to laisvai pervedžiau ir ant sauso maisto, nesudarė tas jokių problemų. Taip pat puikiai toleruoja ir žalią mėsą, kaulus žalius.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2016 07 06, 00:11)
Šuo plėšrūnas o ne višta. Ląstelienos jis nevirškina. Jis yra plėšrūnas, jam reikia RAW

Taip ne vista.bet jug sausame edale tu ryziu irgi yra ir ne tik ju.Negi ju sudetis sunu labui maiste pakesta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 06, 07:55)
Taip ne vista.bet jug sausame edale tu ryziu irgi yra ir ne tik ju.Negi ju sudetis sunu labui maiste pakesta g.gif

Sausą pagaminti reikia pigiai smile.gif. O iš ko pigiai pasigamina - iš grūdų ir kruopų.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 07 05, 23:27)

Mano šuniukas, kai buvo mažiukas buvo maitinamas pas pirmuosius šeimininkus vištyte ir ryžiukais. Išaugo puikių genų šuniukas, jau daug metų jam, tikrai ne kokia višta išaugo lotuliukas.gif  doh.gif
Po to laisvai pervedžiau ir ant sauso maisto, nesudarė tas jokių problemų. Taip pat puikiai toleruoja ir žalią mėsą, kaulus žalius.

Manau, kad dar nei vienam individui maistas nepakeitė jo genetikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2016 07 06, 12:35)
Manau, kad dar nei vienam individui maistas nepakeitė jo genetikos biggrin.gif

Klystate, gerus genus labai lengva sugadinti ir prisigaudyti ligų bei pamirti be laiko, kai tuo tarpu pastovus paliegęs sirgalius, kilęs iš trumpaamžių protėvių, smarkiai susiėmęs išgyvens ilgiau. Tai ką mes dedame į savo skrandį lemia labai daug procentų mūsų ilgaamžiškumo. Plius tinkamas judesys, fizinis krūvis, gamta, streso valdymas, chemikalų, radiacijos maksimalus vengimas ar antioksidantai gintis nuo to.
Tiesiog, norėjau paaiškinti, kad tai, kas šioje temoje kai kurių narių laikoma blogiu, blogis nėra. Juk nesiūlau sugedusios mėsos, perkeptos, sudegintos mėsos ar nesiūlau sausiako, kuriame kukurūzai, kviečiai ir dar miežiai.
Siūlau nematyti tik balta-juoda, o matyti visas spalvas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 06 liepos 2016 - 12:10
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 06, 06:55)
Taip ne vista.bet jug sausame edale tu ryziu irgi yra ir ne tik ju.Negi ju sudetis sunu labui maiste pakesta g.gif

Sausame, prastame su 10 proc mėsos garantuotai bus. Domėkitės begrūdžiais ėdalais
Atsakyti