Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šėrimas (RAW/BARF)

Mano suo baisiai gadina ora huh.gif su sausu maistu to nebudavo. cia as kazka ne taip su porcijom darau? ar cia tokia RAW maitinimo pasekme g.gif ir kai jis miega, as vis girdziu ten kazka pilve gurguliuojant g.gif
seip tustinimasis susinormalizavo, viskas gerai, jau ~2.5men kaip RAW seriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miss Bisbigli: 04 sausio 2014 - 13:00
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2014 01 04, 12:57)
Mano suo baisiai gadina ora  huh.gif su sausu maistu to nebudavo. cia as kazka ne taip su porcijom darau? ar cia tokia RAW maitinimo pasekme g.gif ir kai jis miega, as vis girdziu ten kazka pilve gurguliuojant g.gif
seip tustinimasis susinormalizavo, viskas gerai, jau ~2.5men kaip RAW seriu


gal riebesnės mėsos gavo?
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 04, 13:02)
gal riebesnės mėsos gavo?

matai, tas bezdejimas yra nuolatinis... niekad nesejau to su mesos riebumu. taip, as duodu kalakutienos uzpakaliuku, nuo vistienos odos irgi nenimu, o jautienos nuopjovose irgi ten visokiu riebumu prideta buna.

su jautienos nuopjovom net nezinau ka daryti, kai nusiperku, ten visokiu sausgysliu prideta, pliku, be jokiu mesu, visokiu riebalu. nu as ten praktiskai puse maiso ismetu laukan. tai sakyciau biski brangiai man gaunasi g.gif o ar turi naudos suniui tos visos gyslos? nes dazniausiai nuopjovom jautienos ir maitinu
Atsakyti
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2014 01 04, 13:22)
matai, tas bezdejimas yra nuolatinis... niekad nesejau to su mesos riebumu. taip, as duodu kalakutienos uzpakaliuku, nuo vistienos odos irgi nenimu, o jautienos nuopjovose irgi ten visokiu riebumu prideta buna.

su jautienos nuopjovom net nezinau ka daryti, kai nusiperku, ten visokiu sausgysliu prideta, pliku, be jokiu mesu, visokiu riebalu. nu as ten praktiskai puse maiso ismetu laukan. tai sakyciau biski brangiai man gaunasi  g.gif o ar turi naudos suniui tos visos gyslos? nes dazniausiai nuopjovom jautienos ir maitinu


aš su visom gyslom duodu, man nemaišo. o riebesnės mėsos dažnaineduodu, nes prasideda oro gadinimas, ankščiau ir nevirškindavo, išvemdavo. dabar jei riebesnės gaunu tai atitinkamai duodu ir liesesnės daugiau. vištienos
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 04, 13:26)
aš su visom gyslom duodu, man nemaišo. o riebesnės mėsos dažnaineduodu, nes prasideda oro gadinimas, ankščiau ir nevirškindavo, išvemdavo. dabar jei riebesnės gaunu tai atitinkamai duodu ir liesesnės daugiau. vištienos

nu reikes stebet tada, gal tikrai cia po kalakutu uodegu labiau ora gadina, nes as gan daznai duodu, o ten tikrai super riebu g.gif nes tas bezdejimas is proto varo wacko.gif ypackai kai miega lovoj kartu ir dar po kaldra wacko.gif

kiaulienos niekad neduodu, bet kad truputi paivairinti atsibodusi raciona, ar tinka kiauliu gerklos? paskutini kart kai buvau turguj uzmaciau, bet nedrysau pirkti, nes galvojau niekad kiaulienos neduoti. bet kad as nei zoliaedziu skrandziu gaunu, nei pautu, nei tracheju, viskas visad praktiskai tas pats, tai noris kazko naujo ir randamo nusipirkti g.gif gal dar kokiu kiaulienos naudingu daliu galeciau ivesti i raciona?
Atsakyti
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2014 01 04, 13:45)
nu reikes stebet tada, gal tikrai cia po kalakutu uodegu labiau ora gadina, nes as gan daznai duodu, o ten tikrai super riebu g.gif nes tas bezdejimas is proto varo wacko.gif ypackai kai miega lovoj kartu ir dar po kaldra wacko.gif

kiaulienos niekad neduodu, bet kad truputi paivairinti atsibodusi raciona, ar tinka kiauliu gerklos? paskutini kart kai buvau turguj uzmaciau, bet nedrysau pirkti, nes galvojau niekad kiaulienos neduoti. bet kad as nei zoliaedziu skrandziu gaunu, nei pautu, nei tracheju, viskas visad praktiskai tas pats, tai noris kazko naujo ir randamo nusipirkti g.gif gal dar kokiu kiaulienos naudingu daliu galeciau ivesti i raciona?


Gal tikrai per riebi mėsa. Maniške gadina orą, kai duodu kanors neįprasto arba per riebiai.

Bandykit ieškot kuo daugiau žolėdžių subproduktų, o vietoj kalakuto uodegų - vištienos nugaras duoti. Žiūrėkit tada, gal susitvarkys virškinimas. Manau, kad kažkas tikrai šuns organizmui netinka, kad tokia bėda pas jus g.gif
Šiauliuose man rodos yra keli žmonės, kurie bendrauja forume ir skerdykloj kažkokioj perkasi šunims mėsą. Pasidomėkit. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Musiskis irgi bezda nerealiai, ypac vakare, kai einam jau nakciai miegot doh.gif lotuliukas.gif Diena nieko g.gif Maitinam RAW ~menesi.
Duodam vistos kakliuku, sirdeliu, jautienos nuopjovu, kepenu, vistienos nugareliu.
Bandziau zuvi duot, bet patampe po namus ir nevalge doh.gif Kokia duodat zuvi? Menke, stinta netiko g.gif nei saldyta, nei atsildyta
Atsakyti
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2014 01 04, 13:45)
nu reikes stebet tada, gal tikrai cia po kalakutu uodegu labiau ora gadina, nes as gan daznai duodu, o ten tikrai super riebu g.gif nes tas bezdejimas is proto varo wacko.gif ypackai kai miega lovoj kartu ir dar po kaldra wacko.gif

kiaulienos niekad neduodu, bet kad truputi paivairinti atsibodusi raciona, ar tinka kiauliu gerklos? paskutini kart kai buvau turguj uzmaciau, bet nedrysau pirkti, nes galvojau niekad kiaulienos neduoti. bet kad as nei zoliaedziu skrandziu gaunu, nei pautu, nei tracheju, viskas visad praktiskai tas pats, tai noris kazko naujo ir randamo nusipirkti g.gif gal dar kokiu kiaulienos naudingu daliu galeciau ivesti i raciona?

Kiaulieną galima gauti kudesnę nei tos atliekos turguje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrus @ 2014 01 04, 15:12)
Musiskis irgi bezda nerealiai, ypac vakare, kai einam jau nakciai miegot  doh.gif  lotuliukas.gif Diena nieko  g.gif Maitinam RAW ~menesi.
Duodam vistos kakliuku, sirdeliu, jautienos nuopjovu, kepenu, vistienos nugareliu.
Bandziau zuvi duot, bet patampe po namus ir nevalge  doh.gif Kokia duodat zuvi? Menke, stinta netiko  g.gif nei saldyta, nei atsildyta


Maniškės dievina tuną, nežinau kiek jis ten naudingas konservuotas, bet pasiruošusios viską daryt dėl tuno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrus @ 2014 01 04, 16:12)
Musiskis irgi bezda nerealiai, ypac vakare, kai einam jau nakciai miegot  doh.gif  lotuliukas.gif Diena nieko  g.gif Maitinam RAW ~menesi.
Duodam vistos kakliuku, sirdeliu, jautienos nuopjovu, kepenu, vistienos nugareliu.
Bandziau zuvi duot, bet patampe po namus ir nevalge  doh.gif Kokia duodat zuvi? Menke, stinta netiko  g.gif nei saldyta, nei atsildyta


Pas mus geriausiai eina šaldyti šprotai ir dar retkarčiais palepinimui lašišos faršas wink.gif. O iš konservuoto tikrai naudos mažai, juk šeriam RAW, t.y. žaliu maistu, tai prie ko čia konservai. Tuomet jau geriau žuvų taukai wink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jzuk: 04 sausio 2014 - 15:29
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2014 01 04, 14:45)
bet kad as nei zoliaedziu skrandziu gaunu, nei pautu, nei tracheju,

Šiauliuose ir skrandžių, ir trachėjų nusipirkt tikrai galima. Su pautais sunkiau... Bet įvairovės rasti tikrai įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(jzuk @ 2014 01 04, 15:28)
Pas mus geriausiai eina šaldyti šprotai ir dar retkarčiais palepinimui lašišos faršas wink.gif. O iš konservuoto tikrai naudos mažai, juk šeriam RAW, t.y. žaliu maistu, tai prie ko čia konservai. Tuomet jau geriau žuvų taukai wink.gif.


Gauna ir lašišos, ir taukų, bet labiausiai mėgsta tuną biggrin.gif
Atsakyti